|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drage Ringarajevke!
8.3.2014 8:27:57   
Flavia_
Drage Ringarajevke,
danes je dan samo za vas in vse ostale ženske tega sveta. Dan za rožico, za veliko še bolj sladkih poljubčkov in toplih objemov, dan za drobno presenečenje in/ali darilce. Vendar, najboljše darilo pa si lahko vsaka ženska podari kar sama, in to ne samo danes. Vzemite si čas zase, ko ga potrebujete, večkrat postavite na prvo mesto sebe in pri tem uživajte, brez slabe vesti. Vsi, ki vas imajo radi, bodo to zagotovo razumeli.

Drage dame, naj bo 8. marec za vse vas prekrasen dan, z veliko razvajanja in smejanja.

Ekipa Ringaraje user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drage Ringarajevke!
8.3.2014 11:45:57   
Izabelina
nočm bit negativna ampak nekje sm tole prebrala:

Ženska populacija na svetu opravlja 66% dela in ima v lasti samo 1% premoženja.

V lanskem letu je 14 milijonov deklic, mlajših od 14 let prisiljenih v poroko.

V svetu je porod še vedno prvi vzrok za smrt deklet starih od 14 do 19 let.

Vsako leto je v povprečju 60 milijonov deklic in deklet zlorabljenih na poti v šolo. Zlorabe vključujejo posilstva in druge fizične napade, ni pa vračunana trgovina z belim blagom.

70 milijonov deklic med šestim in dvanajstim letom ne hodi v šolo.
__________________________________

odpravit te probleme bi bil edini razlog za praznovanje dneva žena...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.3.2014 16:10:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drage Ringarajevke!
8.3.2014 16:18:40   
alda
kakor koli :tega praznika pa si ne pustim vzeti!!
Edini praznik, ki je od "dugih dan",ki mi resnično nekaj pomeni!

Lep ,lepši in najlepši dan žena vsem !!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drage Ringarajevke!
8.3.2014 19:19:22   
pipapopa
današnji dan ni bil nič drugačen od drugihuser posted image še možu sem prepovedala rože, ker mi itak vse uvenejo.

Veliko več mi pomeni materinski dan user posted image user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drage Ringarajevke!
8.3.2014 19:21:15   
Shorty_
Najlepše želje tudi z moje strani!


lp Shorty RR

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drage Ringarajevke!
8.3.2014 19:55:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Imamo pa volilno pravico, možnost izbire, pravico do dela, šolanja, izobrazbe, enakopraven položaj v družbi,... vsaj pri nas, thanks to mnogo našim prednicam in prednikom, ki so se borili za te pravice dolga leta nazaj, ko so bile še nedosegljive in so nam danes te možnosti, ki so nam dane, samoumevne. ko so nam samoumevne, jih ne cenimo.


Katere pravice pa nimamo user posted image .



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drage Ringarajevke!
10.3.2014 19:04:11   
aknela123

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

današnji dan ni bil nič drugačen od drugihuser posted image še možu sem prepovedala rože, ker mi itak vse uvenejo.

Veliko več mi pomeni materinski dan user posted image user posted image



enako

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drage Ringarajevke!
10.3.2014 19:13:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


Veliko več mi pomeni materinski dan user posted image user posted image


Meni pa ne......jaz sem pa jezna na naše vaške farške aktivistke v društvu, ki so sforsirale prestavitev proslave osmega marca na materinski dan......kot da je samo "biti mati" ena in edina izpopolnjenost ženske......in zadnja leta ne hodim na to proslavouser posted image ......

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drage Ringarajevke!
10.3.2014 19:53:55   
alda
Materinski dan je lih ko valentinovo-novodobna izmišljotina.
Sem delala v vrtcu pred 24.leti in do enih 20 mogoče še manj let sploh vedli nismo, da ta praznik obstaja.

In čist se strinjam z Lilijano:materinski dan je zelo diskriminatoren do ostalih pripradnic ženskega spola,ki niso še ali nikoli ne bodo mame

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drage Ringarajevke!
10.3.2014 20:06:19   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: alda

kakor koli :tega praznika pa si ne pustim vzeti!!
Edini praznik, ki je od "dugih dan",ki mi resnično nekaj pomeni!

Lep ,lepši in najlepši dan žena vsem !!


Podpis. In pod liliano tudi.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drage Ringarajevke!
10.3.2014 21:33:44   
aknela123
osmi marec, materinski dan... ko sem dala podpis pod pipapopo sem v bistvu dala podpis pod to, da ne praznujem dan žena. koristim pravice, ki so si jih ženske izborile na ta dan. nekak mam filing, da ravno tiste ženske, ki so najbolj glasne, da jim moški morajo prinesti rože in bonbonjere in oh in sploh, v bistvu sploh ne vejo, čemu dan žena, za kaj so se ženske borile v preteklosti in tudi nikoli ne grejo na volitve.
materinski dan pa... tam nekje kakšen mesec, dva okrog tega datuma ali ponavadi po njem se pač pustim povabit na kosilo v restavracijo s strani moža in to me čisto zadovolji :)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drage Ringarajevke!
10.3.2014 22:42:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

osmi marec, materinski dan... ko sem dala podpis pod pipapopo sem v bistvu dala podpis pod to, da ne praznujem dan žena. koristim pravice, ki so si jih ženske izborile na ta dan. ...



Katera od nas ve, kdaj smo slovenke dobile volilno pravico, ne da bi googlala ? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drage Ringarajevke!
10.3.2014 23:01:47   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

osmi marec, materinski dan... ko sem dala podpis pod pipapopo sem v bistvu dala podpis pod to, da ne praznujem dan žena. koristim pravice, ki so si jih ženske izborile na ta dan. ...



Katera od nas ve, kdaj smo slovenke dobile volilno pravico, ne da bi googlala ? user posted image

Jst vem. Mi je pa afž bl všeč.
Tko bi pa zdej rabli kako teto Kveder in podobne.

Materinski dan pa ni uvoz iz amerike. Smo ga imeli že prej ampak praznovali ga nismo ala amerikanci.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Drage Ringarajevke!
11.3.2014 9:25:23   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Materinski dan je lih ko valentinovo-novodobna izmišljotina.
Sem delala v vrtcu pred 24.leti in do enih 20 mogoče še manj let sploh vedli nismo, da ta praznik obstaja.



user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra! user posted image
Ej, a veš da v vrtcu pred 24. leti tudi nismo vedeli, da velika noč obstaja user posted image Pa je pomoje že obstajalauser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Drage Ringarajevke!
11.3.2014 16:22:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: dota


Jst vem. Mi je pa afž bl všeč.
Tko bi pa zdej rabli kako teto Kveder in podobne.


user posted image

Rariteta user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Drage Ringarajevke!
11.3.2014 17:23:59   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Materinski dan je lih ko valentinovo-novodobna izmišljotina.
Sem delala v vrtcu pred 24.leti in do enih 20 mogoče še manj let sploh vedli nismo, da ta praznik obstaja.



user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra! user posted image
Ej, a veš da v vrtcu pred 24. leti tudi nismo vedeli, da velika noč obstaja user posted image Pa je pomoje že obstajalauser posted image


Ne Dota veliko noč pa smo praznovali v vrtcu ,ampak ji nismo dajali verskega pomena ,kar je edino pravilno

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Drage Ringarajevke!
11.3.2014 20:48:24   
aknela123
alda, kako pa ste potem to praznovali v vrtcu? nikogar ni zanimalo, kaj je pomen, od kod izvira?

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Drage Ringarajevke!
11.3.2014 21:25:40   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

alda, kako pa ste potem to praznovali v vrtcu? nikogar ni zanimalo, kaj je pomen, od kod izvira?


V vrtcu? Predavanje smo imeli o koreninah praznika in verskih implikacijah od uvedbe krscanstva kot drzavne vere. Potem ko smo to spljuvali smo sli jest jajca (nismo jih barvali, skoda casa in denaqrja za barve) in sunko ter ostale dobrote in smo se poglabljali v pomen posta in vliva sunke na holesterol. Navaden dan v vrtcu user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Drage Ringarajevke!
11.3.2014 21:30:22   
aknela123
aha, no zdaj mi je pa jasno.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?