|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno rabim nasvet
27.2.2014 11:23:29   
telaya
Pozdravljeni!

Imam 6 let starega sineka, ki je močno ljubosumen na odnos, ki ga imava s možem.Ne prenese, da bi se med sprehodom držala za roke, kakorkoli dotaknila, tudi poljuba ne prenese, če si ga pa že dava, priteče skoraj v joku in zahteva poljubček od obeh...ko smo doma, ne prenesa da sva sama z možem v prostoru brez njega...v glavnem ne prenese kakršen koli stik med nama...tudi če gre čez noč kam prespati, ima skrbi če se bova s možem poljubljala...

z možem ne vema kako ravnati, probala sva že da sma si dala lubčka in objela kljub njegovemu odrivanju in kričanju, ampak se potem začne jokati, ....
Kako bi vi ravnali  ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno rabim nasvet
27.2.2014 12:21:44   
ronja
Vseeno si dajta lupčka, potem mu pa povejta, da je to zato, ker se imata rada, da pa imata njega tudi strašno rada in da tega ne more nič spremenit. Otroci rabijo samo vedet, da jih ne bo nihče izpodrinil, potem jim pa ni problem, če imaš rad še 4 ali še več drugih ljudi zraven:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno rabim nasvet
27.2.2014 13:03:42   
josephine27
Sicer nisi nikjer napisala, če je teko že od vedno ali je ako zadnje čase. Ampak vse skupaj me spominja na mojega mlajšega brata, ki je bil ( mislim, da ravno nekje te starosti) zelo ljubosumen na očeta, če je ta objel ali poljubil mamo. Izpadi so trajali nekaj časa potem pa je minilo. Tudi jaz tako kot Ronja svetujem, da se še vedno poljubljata tudi v njegovi priostnosti.

_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno rabim nasvet
27.2.2014 13:15:50   
RIJA*
jaz bi ga povabila zraven, da vidi, da ga nihče ne izriva.

moj je hb čisto nasprotje in kar sam pride med naju in nas objema vse tri, še zdaj pri osmih letih....je pa res, da mi cel čas visimo en na drugem v vseh možnih kombinacijah in se kar naprej nekaj poljubčkamo....če drugega ne,prepletemo noge, ko gledamo tv user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 27.2.2014 13:17:02 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno rabim nasvet
27.2.2014 14:06:01   
telaya
to se dogaja zdle že kako leto...tudi hočeva z možem da se vsi trije objamemo, da se skupaj poljubčkamo, ampak naju kr stran odriva.Tudi ko ga vprašam zakaj je takšen ni nobenega odgovora....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno rabim nasvet
10.3.2014 13:22:45   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: telaya

Pozdravljeni!

Imam 6 let starega sineka, ki je močno ljubosumen na odnos, ki ga imava s možem.Ne prenese, da bi se med sprehodom držala za roke, kakorkoli dotaknila, tudi poljuba ne prenese, če si ga pa že dava, priteče skoraj v joku in zahteva poljubček od obeh...ko smo doma, ne prenesa da sva sama z možem v prostoru brez njega...v glavnem ne prenese kakršen koli stik med nama...tudi če gre čez noč kam prespati, ima skrbi če se bova s možem poljubljala...

z možem ne vema kako ravnati, probala sva že da sma si dala lubčka in objela kljub njegovemu odrivanju in kričanju, ampak se potem začne jokati, ....
Kako bi vi ravnali  ?


Šestletnik ni več sinek, to je prvo, drugo pa nimaš kaj narest, od kdaj pa odrasli ubogamo šestletnike? Vidva se držita za roke in konec.

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno rabim nasvet
10.3.2014 13:38:24   
telaya
meni se pa ne zdi to tak enostavno...ne gre se tu za uboganje, ampak otrok se pri tem iskreno začne jokati.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno rabim nasvet
10.3.2014 15:52:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: telaya
meni se pa ne zdi to tak enostavno...ne gre se tu za uboganje, ampak otrok se pri tem iskreno začne jokati.


nobeden ni rekel, da je enostavno. naj te nekaj vprašam. a če bi se iskreno jokal, ko bi mu hotela zobe umit, bi mu jih nehala umivat?

drugače pa - sigurno so njegova čustva iskrena, o tem ni dvoma, vprašanje pa je ali jih pravilno izraža in ali je to simptom česa drugega. mislim, da je čas za resen pogovor s sinom in če ne gre drugače, mogoče kak terapevt/psiholog? da vidite za kaj se gre. jaz bi se obrnila na kakega otroškega psihologa, če bi to trajalo mesece in mesece.

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno rabim nasvet
10.3.2014 16:03:27   
alda
Mene pa predvsem zanima odnos sin-mama oz. sin-ata?

Da se otrok ne počuti, da mu npr. ata krade mamino pozornost, ljubezen?
Mogoče pa se mu zdi da to prevečkat delata...
če vama noče povedat, bi prosila drugega,ki je otroku blizu, da se z njim pogovori oz.skuša izvedet, kaj ga pravzaprav teži .

Je pa res,da zaradi njegovega "iskrenega" joka ne bi popustila in se začela skrivat za vsak poljub

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno rabim nasvet
10.3.2014 16:49:38   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Šestletnik ni več sinek, to je prvo, drugo pa nimaš kaj narest, od kdaj pa odrasli ubogamo šestletnike? Vidva se držita za roke in konec.


se strinjam

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno rabim nasvet
10.3.2014 17:15:06   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: telaya

to se dogaja zdle že kako leto...tudi hočeva z možem da se vsi trije objamemo, da se skupaj poljubčkamo, ampak naju kr stran odriva.Tudi ko ga vprašam zakaj je takšen ni nobenega odgovora....


Otrok ti ne bo znal analizirati svoje obnasanje in ti povedati zakaj je tak. Zna ti pa povedati kaj cuti in kako se pocuti v dolocenih trenutkih. To ga povprasaj in to takrat, ko se ti bo odprl - vzemi si cas zanj. pa vprasaj ga kot odraslega z vsem spostovanjem do njegove osebnosti. Tako tudi nadaljuj pogovor. Otroci niso neumni. Po tem pa moras ze sama vedeti kako naprej.


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 10.3.2014 17:23:16 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno rabim nasvet
13.3.2014 14:59:16   
tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: telaya
......probala sva že da sma si dala lubčka in objela kljub njegovemu odrivanju in kričanju, ampak se potem začne jokati, ....

Povabita ga zraven. Naj namesto da joka pride k vama ali ga vzemita v naročje zraven in se lepo objemajte skupaj.

Kmalu bo namesto da bo jokal, vajin poljub razumel kot povabilo da pride tudi on zraven.

Torej ne tega manj ampak tega več, da se navadi in seveda ga vzemita k sebi da se počutite skupaj.

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno rabim nasvet
13.3.2014 15:03:43   
tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: telaya
... se vsi trije objamemo, da se skupaj poljubčkamo, ampak naju kr stran odriva.

Da se objameta in lupčkata je stanje na katerega se mora on privaditi. Lahko tako da joka ali pa tako da je zraven,.... razen če mu je z jokom že uspelo vaju dati narazen, potem bo to pač poskušal vstrajneje. Vedno pa ga vzemita zraven in vedno mu z besedami povejta da ga imata rada in da je za njega najbolje da se imata rada, ker če se ne bi imela rada, bi ne živeli skupaj.

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno rabim nasvet
13.3.2014 19:55:07   
saragr
Če traja to že eno leto, se spomni kdaj se je začelo in kaj bi lahko bil povod za to.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?