|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 10:57:52   
tajtaja
Moja hčerka bo plesala na maturantcu in ker ima obleko brez naramnic, rabi takšen modrc.
Kjer koli sve gledale so bile cene da te kap, glede na to, da je vprašanje če ji bo to še kje prišlo prav.
Je še srednješolka in njen stil oblačenja normalno ni tak, da bi ga rabila. Do njenega maturantskega pa ji bo verjetno premajhen.
Torej, z besedo na dan.
Kje bi našla kat takega, cenejšega???user posted image


Pa še nekaj-preiskale sve vse drogerije in podobne trgovine in nikjer ne najdeve sponke za lase kot si je zamislila.
Ima dolge kodrave lase in jih bo mela spete na eno stran, tako da ji bo ala "čop" padal spredaj na eno stran. In tam, ko pride skupaj, bi rada imela eno tako okrasno sponko (malo večjo) z malimi svetlečimi kamenčki.
Ste kaj takega kdaj same rable? KJe ste našle, kam iti iskat?
Prosim za pomoč, ker je do dneva D manj ko dva tedna in je že panika......user posted image .



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:02:41   
hubi
Poglej še kakšno kataloško prodajo- Neckermann... za modrčke.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:16:07   
tajtaja
Ni nič:
Ne vem če sem sanjala ali pa sem res kje slišala za enek, ki so kao samolepljivi, tako za par uporab?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:16:30   
hrchy
Modrcki - H&M?
sponka - pojma nimam

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:17:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Ni nič:
Ne vem če sem sanjala ali pa sem res kje slišala za enek, ki so kao samolepljivi, tako za par uporab?



mogoče kakšen top shop? čakaj, grem pogledat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:20:38   
tajtaja
Modrcki - H&M?
Ni nimajo!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:21:07   
VIT@
ali pa one nalepke ki naj bi skup držale vso zadevo


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:21:48   
Volga
quelle

http://www.nulta.com/cgi-bin/cgi/search.cgi?query=Modrček%20brez%20naramnic%20DESIRÉE%20serija

(odgovor članu VIT@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:22:05   
nicika
Ravno prejšnji mesec sem iskala samostoječ modrček in na koncu sem ga kupila v trgovini Intimisimi za 19,90€.
Pa sploh ni tako slab, zraven ima tudi naramnice, tako da ga lahko nosiš z njimi ali brez njih.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:26:04   
TIA22
Če ne bosta našli sponke, pa naj kupi navadno, pa si naj gre kamenčke kupi in si jih po svojem okusu nalepi na sponko...user posted image

(odgovor članu nicika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:26:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nicika

Ravno prejšnji mesec sem iskala samostoječ modrček in na koncu sem ga kupila v trgovini Intimisimi za 19,90€.
Pa sploh ni tako slab, zraven ima tudi naramnice, tako da ga lahko nosiš z njimi ali brez njih.



Ja, sem hotela reči, da kupita takega s snemljivimi naramnicami in ga potem lahko naprej normalno nosi.

Kar pa se sponke tiče morda poglejta še v kakšni indinjski ali kitajski ali kaj so to zaene štacune, tam bi tudi znali imeti kaj podobnega. Drugače pa kar vprašaj recimo v acesoarisu, pa naj ti jo naročilo.

(odgovor članu nicika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:29:30   
marjetica23
poglej v: c&a, h&m, quelle,
         

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:36:41   
tajtaja
Hvala za trud, upam da bo kaj.
Se morava do MB-ja zapeljat, sicer pa to itak radi delavauser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:48:03   
Luni
Jaz sem si ga v Takko-tu omislila.... in je super!

_____________________________



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 11:53:39   
pikapolona2
lahko si ga tudi sposodi...jaz sem ga sestri za maturanca ker ga tudi drgač ni nikoli nosila.

Sponke...pa pojma nimam...mam kratko čupo

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 12:36:30   
lelaval
Samostoječi modrci so res malo dražji. Kaj pa, če ima navadnega, pa prozorne naramnice - no, ne vem, kako bi to zgledalo skupaj z obleko.
Za sponko, pa sem jaz  tudi mislila, da jo mogoče najdeta v kaki kitajski trgovini.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 12:52:37   
Ribica **
Jaz sem ga lani za maturanca tudi kupila v Intimisimi, samo jaz ga ne morem nosit brez naramnic, ker mi je obseg mal prevelik, tako da sem imela prozorne naramnice gor - pa se nic si ne vleces gor cel vecer.

Poskusita se v Leclercu - jaz sem si tam enkrat enega cisto poceni kupila, samo za vec kot parkrat za oblect res ni bil, ker je bil po pranju nekaj cudno zmeckan. Sicer ima pa tudi Lisca samostojece modrce, pa tudi precej majhne stevilke in fajn plastiko okrog in okrog, sam meni je bil premajhen oz. mi je cudno stal, ne spomnim se pa cene.

Za sponko pa ne znam pomagat.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 12:54:31   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Samostoječi modrci so res malo dražji. Kaj pa, če ima navadnega, pa prozorne naramnice - no, ne vem, kako bi to zgledalo skupaj z obleko.
Za sponko, pa sem jaz  tudi mislila, da jo mogoče najdeta v kaki kitajski trgovini.



Tisti z prozorno naramnico znajo biti prav grdo opazni. No vsaj meni to ni všeč.
Glede na to, da ima verjetno še lepo čvrste prsi, mislim da bi znal tudi tak s snemljivimi naramnicami lepo stati. Jaz imam enega takega iz HM in ima na zgornjem delu košare kot en trakec (silokon al kaj) in tist del se lepo kar sam prilepi na kožo, da ne štrli.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 14:12:01   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Belika


Tisti z prozorno naramnico znajo biti prav grdo opazni. No vsaj meni to ni všeč.
Glede na to, da ima verjetno še lepo čvrste prsi, mislim da bi znal tudi tak s snemljivimi naramnicami lepo stati. Jaz imam enega takega iz HM in ima na zgornjem delu košare kot en trakec (silokon al kaj) in tist del se lepo kar sam prilepi na kožo, da ne štrli.


Brez naj bo, če je možno... Drgač pa sem ga jest v HM-ju dobla prov poceni in vedno kupim takega, da naramnice lahko dol daš ali menjaš z prozornimi.

Sponka pa v kaki posebni trgovini samo s temi, drgač se pa strinjam z eno, ki je zgoraj napisala, da si jo sama naredi, tako kot želi user posted image ...

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 16:19:03   
mayci
V H&M-u bi jih morali imeti.user posted image  
Za sponko pa poglejta v kakšno trgovino Accesories, Six,....imajo precej takih dodatkov.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 17:28:31   
robinzon
Če ima lepe prsi, naj na zgornjo notranjo stran zašije silikonski trak, če ga nima kje dobiti, naj ga odreže od robu samostoječih nogavic. Sigurno ji ne bo nikamor lezlo. Hčerka je to naredila na poročni obleki za po polnoči. Je bila obleka brez naramnic in je bila brez modrčka, sukala pa se je kot vrtavka in ji ni nič dol lezlo. 

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 17:45:51   
helloKitty

IZVIRNO SPOROČILO: Belika


Tisti z prozorno naramnico znajo biti prav grdo opazni. No vsaj meni to ni všeč.
Glede na to, da ima verjetno še lepo čvrste prsi, mislim da bi znal tudi tak s snemljivimi naramnicami lepo stati. Jaz imam enega takega iz HM in ima na zgornjem delu košare kot en trakec (silokon al kaj) in tist del se lepo kar sam prilepi na kožo, da ne štrli.


se strinjam. jaz pa poleti npr. veliko in rada nosim tak modrček. vse ti lepo stoji, nobenih naramnic, meni je super.user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
24.2.2009 18:57:37   
Ancy
Mogoče pa pojdita do ene šivilje, ki lahko košarice kar na obleko všije, tako sem jaz mela na maturantskem plesu in mi ni nič dol lezlo, pa tud stane ne zlo velik. Je pa res da pol tega nemorš kako drugače uporabljat kot tiste s snamljicimi naramnicami.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
25.2.2009 8:03:58   
Minka Pobalinka
Evo modrček:

http://www.otto.si/product.asp?catalog%5Fname=Pomlad+Poletje+09&category%5Fname=20%2D200%2D249%5F230%2D231&product%5Fid=0230%2D11

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samostoječi modrček! Sponka za lase?
25.2.2009 8:26:08   
ZARA
Samostoječi modrček? Jst bi joške take imela. (ker potem modrčka ne rabiš)

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?