|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   d3 kapljice
21.9.2005 14:49:02   
vevi2
Pozdravljeni!
Na forumu sem zasledila (se pred prenovitvijo strani), da se kupijo D3 kapljice tudi v Avstriji in ne povzrocajo tezav. Ker zdaj te debate ne najdem vec vas prosim, ce mi lahko kdo napise kako se tocno imenu
Je konec poletja in zacela bi jih dajati mojemu malcku.

Hvala in lep pozdrav!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   d3 kapljice
21.9.2005 15:23:57   
Barči78
OLEOVIT D3

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   d3 kapljice
21.9.2005 20:30:35   
vevi2
Najlepša hvala za odgovor!

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: d3 kapljice
24.9.2005 19:49:52   
Jessy
Pri nas dobiš pa na recept Plivit D3.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: d3 kapljice
25.9.2005 21:59:11   
violinski
Res je, in Plivit D3 imajo okus po .... (hm, bi napisala, da po dreku, ampak ne vem, kakšen okus ima drek). Komaj čakam, da mine obdobje krčev, da lahko otroku dam AD3 kapljice, ki so takooooo dobre -  mljask, mljask

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?