|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se menstruacija uredi?
12.9.2005 8:50:02   
Maxica
Sicer sem jo imela po porodu šele dvakrat-pred dvema mesecema prvič, prejšnji mesec pa čisto točno (na 28 dni) še enkrat. Sedaj bi morala tako že priti, pa je še ni. Po teh dvomesečnih ozirih zamuja (?!) tri dni, znaki (napetost, mozolji, tečnoba ) so pa že. A je to čisto normalno, se ciklus še ureja, ali pa bi že moralo biti urejeno? Ker noseča pa menda ja nisem... Kako je bilo pa pri vas, se je kr hitro to uredilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj se menstruacija uredi?
12.9.2005 14:55:15   
Lana_s
Mogoče pa si    

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj se menstruacija uredi?
13.9.2005 10:08:21   
Maxica
No evo, noseča zihr nisem, ker sem jo včeraj vendarle dobila.
Me pa vseeno zanima, kdaj se je vam ciklus uredil...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj se menstruacija uredi?
13.9.2005 15:58:36   
spacey
Evo jst sm jo pa danes me boli k hudič in teče v potokih.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj se menstruacija uredi?
15.9.2005 21:47:32   
marjanaR
Jaz sem jo imela od 9. tedna po porodu dalje in po osmih mesecih se še ni uredila.Imam jo tako približno dva- do trikrat na mesec. Grrrrrr ...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj se menstruacija uredi?
16.9.2005 12:29:23   
Kety
A je možno,da sem jo jaz dobila že po 4 tednih po porodu!?! Danes sem namreč opazila močan tok sveže krvi, čišča je bila pa že skoraj čisto mimo! Samo še mal rjavega izcedka!?!?

Lp kety

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj se menstruacija uredi?
16.9.2005 12:38:35   
Anonimen
meni se še ni uredila. Dobila sem jo 4 mesece po porodu, potem imela dva meseca točno na 30 dni, dva meseca jo sploh nisem imela, ta mesec sem jo pa spet dobila. Tako,da tudi mene zanima kdaj se bo to uredilo????

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se menstruacija uredi?
24.9.2005 19:21:23   
Lana_s
Zdaj pa se še jaz pridružujem temu vprašanju. Do zdaj sem jo imela 2x po porodu in sicer takoj naslednji mesec 20-tega, drug mesec spet 20-tega, ta mesec pa je še niuser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se menstruacija uredi?
24.9.2005 19:24:02   
Lana_s
IZVIRNO SPOROČILO: Kety

A je možno,da sem jo jaz dobila že po 4 tednih po porodu!?! Danes sem namreč opazila močan tok sveže krvi, čišča je bila pa že skoraj čisto mimo! Samo še mal rjavega izcedka!?!?

Lp kety


To je verjetno še čišča. Tudi pri meni je bilo tako in sem imela še kak teden svežo kri, potem teden dni čisto nič, nato pa je prišla ta presneta nebodigatrebauser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se menstruacija uredi?
24.9.2005 19:39:35   
tesa
Kaj pa jaz???user posted image
M po porodu sploh še nisem dobila pa je že od tega kar 14 mesecevuser posted image
Po eni strani mi ful paše, po drugi pa sem ful zmedena.
Res je, da sem dojila trinajst mesecev , ampak zdaj ne dojim že več kot mesec dno pa še nič ne kaže da bo kajuser posted image
Tako, da ti ne morem odgovorit kdaj se uredi. Kot kaže pri vsaki zelooooooo različno.

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?