|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mene pa zanima....
18.9.2005 14:01:33   
S22
Kaj imata skupnega boleče bradavičke in selo prozoren izcedek,ki izgleda kot da bi se lepilo mal posušlo ampak še zmeraj je vlažno. Izcedek je mali,iz perila ga pa lahko kr z papirjem dol vzameš,se kr gor zalepi. Zanima sam tolk,da mal vem.P azanima me še to,če je to normalno ampak me zjutraj najbolj bolijo.To me 1. tko boli. Ma čudne stvari se men dogajajo,testi so neg. jaz mam pa še zmeri občutek,da se neki dogaja!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mene pa zanima....
18.9.2005 14:06:11   
S22
sonja2211 je napisal/a:

Kaj imata skupnega boleče bradavičke in selo prozoren izcedek,ki izgleda kot da bi se lepilo mal posušlo ampak še zmeraj je vlažno. Izcedek je mali,iz perila ga pa lahko kr z papirjem dol vzameš,se kr gor zalepi. Zanima sam tolk,da mal vem.P azanima me še to,če je to normalno ampak me zjutraj najbolj bolijo.To me 1. tko boli. Ma čudne stvari se men dogajajo,testi so neg. jaz mam pa še zmeri občutek,da se neki dogaja!!!





in selo prozoren    Hotela sem napisat belo-.....

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mene pa zanima....
18.9.2005 14:10:48   
SanjaS
Ja, draga sonja2211, ti znaki so zelo značilni za obdobje ovulacije (no, kakšen dan ob najvišji stopnji plodnosti). Tko da si lahko vesela, da imaš tako izrazite "simptome"... Če ti tokrat ni uspelo, boš lahko naslednji mesec ob teh simptomih in ustrezni "telesni vadbi" dočakala po 9.mesecih novega člana...

Prijetno vadbo želim!

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mene pa zanima....
18.9.2005 14:24:50   
S22
A pa je možno,da sem že?Nosečka mislim. Meni namreč že 52 ali 53 dan zamuja,testi pa menda tud vsem ne pokažejo? Kaj pa jaz vem. Pomagajte mi malo,jaz mam namreč mal večji trebušček tud,pa ne da bi sama že to vidla,opazili so drugi.Me izkušene ženske sprašujejo,če sem kr ma trebuh mal bol drugačno obliko,sploh če mam oprijeto majčko gor se vid. Kaj naj si mislim?

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mene pa zanima....
18.9.2005 14:38:49   
SanjaS
a maš sicer vedno enako število dni med menstruacijo?

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mene pa zanima....
18.9.2005 14:48:54   
S22
Ne. No ja zadnje 3 mesece je blo vedno na 7 dni razlike pol je pa od julija ni blo več.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mene pa zanima....
18.9.2005 14:58:25   
Olgica
Ja luba moja...Kaj se je tako težko do ginekologa odpravit?
Če ti toliko časa zamuja, bi pa res lahko nekaj zase naredila!

Sem kar mal huda nate!!!

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mene pa zanima....
18.9.2005 15:04:25   
SanjaS
sonja 2211 nekako se zadeve čudno dogajajo, zato se v bistvu kar strinjam, da bi bilo kar nujno obiskat ginekologa-čeprav se mi zdi da bi že s še enim nosečnostnim testom marsikaj postalo bolj jasno...

LP,
SanjaS

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mene pa zanima....
18.9.2005 16:08:59   
tecka
Ah, meni se pa zdi, da naj Sonja malo zafrkava... Sam da bi ji malo zavidale.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mene pa zanima....
18.9.2005 21:41:19   
S22
k G se v ponedeljek naročam. Po testih pa jih več nimam volje delat!!!!!Ničvas ne zafrkavam,sam radovedna sem kaj to vse pomeni. K G me je pa mal strah it,ker mesecev nazaj mislim,da sem ss mela,pa mi pol reče lepo ste se ščistli in to je to,sploh mi ni povedla a je res bil!!!! Bom že kako,pa hvala vseeno.
LP

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mene pa zanima....
18.9.2005 21:52:56   
kapica
Sonja2211, ne se jezit za nekatera mnenja.

Ce te je strah iti k G, a ne bi potem morda zamenjala in sla h kateri drugi, kjer bi se tudi ti boljse pocutila. Vem kako je ce dobis tako skope odgovore ali pa sploh nobenih, pricakujes pa vec ( od G).

Mi je zelo zal da je tako bilo ta mesec, negativni testi in to. Verjamem da ti ze presedajo. Jaz bi ga tudi danes morela narediti, pa ne upam, raje se pocakam.

Zelim ti vse dobro !

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   mene pa zanima....
18.9.2005 21:54:25   
kapica
Aja, pa ta izcetek pri meni takrat tako izgleda, ko imam ovulacijo. Kot jajcni beljak, nekaj podobnega.
Mogoce pa je to to, ne vem kako O drugace obcutis.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   mene pa zanima....
19.9.2005 10:14:49   
S22
Jaz sploh ne vem kako izgleda O pr men!! Sam bradavičke me niso pa nikol tko bolele! Nevem več kaj naj. Pol pa tašča pride,reče maš hrbtenico usločeno,pa trebušček mal nosečniški,Seveda v 1,5 mesca sem se kg zredila.Kaj naj si mislim??? G pa danes ni,rečejo jutri pokličte,bo tu danes je pa ni!!!! Pol me pa še prehlčad dobi in dragi je srečen,ker sem skor brez glasa. LP

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   mene pa zanima....
19.9.2005 11:54:41   
lana38
sonja2211!

A si naredila Baby check mini? Tudi v začetku nosečnosti se lahko pojavi izcedek, ki je sicer značilen za O. Kaj pa BT? A je še vedno povišana? Če je ta izcedek O, potem bi ti BT morala pasti., da si

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   mene pa zanima....
19.9.2005 12:48:32   
S22
Bt za 4 dni je:36,8(vaginalno);36,6;36,9;37(sem mal prehlajena danes je zunanja T povečana tud na 37)Zdaj sem pa Yes or No test delala.BT sem komi mert začela,bom vidla če bo kaj padla,zaenkrat ni no.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   mene pa zanima....
20.9.2005 12:16:35   
lana38
Držim pesti, da ti BT ne pade in si noseča.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   mene pa zanima....
20.9.2005 12:26:45   
S22
BT danes(36,,držim pesti sama sebi,da res ne pade. V pon. grem pa h G,je rekla naj pridem, če krči na popustijo,drugač pa komi konec novembra!!!! Ma jaz grem kr v pon. kaj me briga.
Hvala lana38 za lepe želje,mogoče bom pa res kmalu srečka

Pa še piš kaj.Al pa druge.
LP

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   mene pa zanima....
20.9.2005 12:43:48   
lana38
sonja2211!
Koliko čez 36 je bila BT? 36,0 pomeni padec.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   mene pa zanima....
20.9.2005 12:53:34   
S22
Ups. 36,8 Mi je številk zmanjkalo. A je to vredu?

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   mene pa zanima....
20.9.2005 15:13:45   
lana38
sonja2211!
36,8 je vredu. To je še vedno povišana BT.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   mene pa zanima....
20.9.2005 16:25:04   
nelky
Sonja2211, sem te končno našla. Hvala za mailček. Šele danes sem ga vidla, ker pozabim gledat v zasebni predal, pol sem ti hotla pa odgovorit in glej ni delalo. Očitno sem te mogla najti. Mislim, da si noseča, vsaj po BT sodeč, če ta res ves čas ni padla. Nekje sem prebrala, da mora ostati na višjem nivoju vsaj 18 dni, pa veš da si noseča.

Poročaj! Upam s tabo!

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?