|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleničke ponoči
18.9.2005 12:48:54   
joca
Mene zanima katere pleničke uporablajte? Moj Tilen je star tri mesece in že od začetka uporabljam pamperske. z Newbaby 1 sem bila zelo zadovoljna. nato pa smo začeli z 2 in se je dostikart zgodilo da se je zjutraj zbudil pokakan in je kakec sel ven iz pleničke. zvečer ga previjem ob 11 zjutraj pa ob 6 pa vseeno premoči. Zdaj sem prešaltala na active baby 3 in se mi zdijo eneka kot New baby 2 in se bojim da bodo tudi premočile. Prosim za nasvet katere so bolj vpojne da ne bodo prepuščala in bo lahko v njih prespal noč?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pleničke ponoči
18.9.2005 12:52:31   
Anonimen
Pri nas imamo pamperske(active baby) in mogoče se je do sedaj ene trikrat naredilo, da so premočile.Zadnjič jo previjem ob 21 uri, zjutraj pa okorg 8, 9 ure.
Vem, da so ene zelo hvaliljo od DM Babylove, jaz ne vem, ker jih še nisem poskusila.

(odgovor članu joca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   pleničke ponoči
18.9.2005 12:53:19   
NinaŠ
Mogoče poskusi z Babylove ali Fixes? Obojne so zelo kvalitetne...

LP

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pleničke ponoči
18.9.2005 13:09:21   
Pi-kica 1
Mi imamo Lumpijeve in smo zadovoljni. Prej smo uporabljali Babylove insmo bili tudi zadovoljni.

LP

Pi-kica

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pleničke ponoči
18.9.2005 14:02:58   
b.j.n.
Mi imamo babylove in so odlicne. Premoci le, ce ga na pol v spanju preoblacim in potem verjetno kaksno gubo falim in stece skozi. kakecp a se nikoli ni usel ven.

Meni so res super. Sema imela pa tudi dva paketa pampers New Baby, pa je bil non stop moker, posebej ponoci;

Lp

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pleničke ponoči
18.9.2005 14:11:08   
PBJ
Mojemu čez noč vzdržijo pamperske z vijoličastimi trakci - active fit 3 (4-9kg). Sem uporabljala ta zelene aktive baby 3 in je bila prava groza - skoraj vsako noč je bil skozi moker Nekaj teh zelenih še imam, pa jih uporabljam čez dan, dokler jih ne bo zmanjkalo.Potem jih več ne kupim
Te vijoličaste so tudi zelo elastične, pa tudi na dotik prijaznejše .
Babylove še nisem preizkusila in pravijo, da so tudi oK.

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pleničke ponoči
18.9.2005 15:54:11   
dory
pampers active fit...dobijo se samo in izkljucno v mullerju pri nas

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pleničke ponoči
18.9.2005 16:17:30   
*maja
Plenice Babylove od DM-a so za nas najboljše plenice, ne morejo se primerjati niti s Pamperskami .

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pleničke ponoči
18.9.2005 18:24:09   
Janika
Se mi zdi da je zelo pomembno kako pleničko zalepiš, mislim pravilno "oblečeš". Sem probala marsikatero, pa vedno pristala nazaj na pampers.

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pleničke ponoči
18.9.2005 21:01:38   
tesa
Tudi mi prisegamo na BabyLove plenice

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pleničke ponoči
18.9.2005 23:05:53   
p&b
Tudi mi smo imeli probleme s tem,da smo ga pogosto zjutraj našli mokrega,uporabljali smo papmers active.
Pred 1 mesecem pa smo zamenjali te planice,tako da sedaj za čez dan uporabljamo LIBERO,za ponoči pa FIXIS in težal je konec .

LP

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pleničke ponoči
19.9.2005 5:27:14   
PBJ
Se tudi strinjam s tem, kar je napisala Janika, ampak pri zelenih pamperskah se precej matraš, preden so vredu nameščene, vijoličaste pa nekak lažje "naštimaš". , ker so precej kvalitetnejše.
LP

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pleničke ponoči
19.9.2005 9:43:30   
Talči
Kaj pa Huggies?
Mi smo imeli Babylove, sicer zelo zadovoljni, potem pa smo preizkusili še Huggies, ki so nekaj cenejše, pa so zelo v redu.
Nič ne priteče skozi, kakec pa je prišel samo takrat, ko je bil naš miceni pokakan od popka do pol hrbta. Pa tak fajn "papirnate" se mi zdijo, bolj naravne.
So pa tudi Huggies različne. Kupujemo jih sicer v Mercatorju, ravnokar menjujejo linijo številk in imen in embalažo. Če piše gor MADE IN UK, potem so boljše od tistih poljskih.
LP
Talči

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pleničke ponoči
19.9.2005 9:49:01   
JASNA D
Jaz grem danes reklamirat 4 pakete Pampersk in so me tako razjezili (pa še po manj jih pakirajo!!), da bom kupila DM-ove ali pa Lumpi. O Huggies-kah pa raje ne bi. Ta mali je v Huggies-ki smrdel, še preden se je ornk polulal, da o kakanju ne bi. Pa da je bilo povsod drugje drekca in lulance več, kot v plenicah....

Jasna

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pleničke ponoči
19.9.2005 13:43:25   
Pikapolonica
DM-Babylove, ali pa Muller-Babydream.

Nas še niso na cedilu pustile.

LP,Pikapolonica

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?