|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsi znaki so izginili
4.9.2014 7:19:37   
Sassika
Ali jr normalno da v 5 tednu popolnoma izginejo znaki?prej me je bolel kriz in polne in bolece zize zdaj so v takem stanju ko so pre pred N...je zo slab znak? Ali se pac dogaja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vsi znaki so izginili
4.9.2014 9:01:55   
ZojaEma
Tudi to se dogaja!

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vsi znaki so izginili
4.9.2014 10:06:40   
Sassika
Aha..no ker takoj sem pomislila na najslabse.

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vsi znaki so izginili
4.9.2014 13:00:58   
lafe
Mislim, da ti ni treba skrbet, pri men je blo podobno, sicer pa noben izmed N znakov ni pogoj in zagotovilo, da je user posted image OK ali da ni. Ti lahko povem, da sem lani po odmrtju ploda (10 teden) še nekaj časa po sproženem splavu imela znake in boleče ter polne prsiin tud test je bil še kakih 10 dni pozitiven, zdaj v drugi nosečnosti pa sploh do 7.tedna nisem mela nobenega znaka (še potem so me prsi samo občasno bolele, povečale se pa niti niso tako kot prvič, še zdaj v 34.tednu ne na žalost user posted image pa je vse vredu) in sem se sekirala, da mogoč ni OK, ker je bil edino test + pa menstruacije nisem imela. Vsaka nosečnost je res povsem drugačna. No sem pa zdaj v drugi user posted image na začetku tolk jamrala kje so znaki, da sem potem vse za nazaj dobila, slabosti, bruhanje od 7. tedna, vrtoglavice, edino zize niso glih take kot sm hotla ;-)

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vsi znaki so izginili
4.9.2014 14:26:28   
Sassika
Ma pri meni so bli prej znaki skos a kar naenkrat ni jih... upam da vse srecno konca.

(odgovor članu lafe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?