|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koren Maca
30.8.2010 21:20:54   
Isabellabina
Bom kar tu napisala ,saj sem nekje zasledila ,da ga punce iščejo a ga na dobijo.



Poskusite tiste ,ki bi rade ta koren...(jaz ga verjetno ne bom rabila,ker se na testu nekaj kažeuser posted image )

Več info na ZS




< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 31.8.2010 12:29:30 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koren Maca
31.8.2010 10:36:21   
zvezdan
Super user posted image user posted image user posted image user posted image sem že takoj naročila.

želim ti lepih user posted image . Čestitke za user posted image .

Ali je katera že te tabletke jedla in ali pomagajo? Jaz jih še nisem.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koren Maca
31.8.2010 10:40:07   
BabyKitty
zvezdan nama je uspelo zagledati user posted image po točno teh tabletkah iz PlanetBio... prej pa 14 krogov ene črtice user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koren Maca
31.8.2010 10:49:01   
zvezdan
to je pa noro...baby kitty. Jaz premišljujem, da bi jih tudi svojemu dragemu dozirala. Koliko kapsul pa je potrebno pojesti na dan? Ne bi rada predozirala, saj uravnava tudi hormone in se s tem ni za hecat.user posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koren Maca
31.8.2010 11:24:57   
BabyKitty
Mi2 sva jih jedla oba... mislim da 3 na dan... po treh mesecih jemanja sva zagledala user posted image pri moških naj bi učinkovale šele po treh mesecih, ker se na tri mesece semenčeca obnavljajo... skratka... nisva prišla do konca pakunge user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koren Maca
31.8.2010 12:22:44   
anity_1
Ta maca torej pomaga pri zanositvi.. Kdaj pa ste jih začele jemati? Po katerem krogu poskušanja?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koren Maca
31.8.2010 20:03:51   
tejchy*
tud jst sem si danes naročila te ˝maca˝ kapsule.. naj bi jih bilo 200 v paketu.. kako pa ste jih to jemale..vsak dan 3 kapsule? ve in vaš partner? je pa žal tako, da v tisto kar verjameš, tisto ti bo pomagalo, je pa kar pri vseh stvareh tako user posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koren Maca
31.8.2010 20:30:48   
dspela
Jaz bom jih mogoče tud probala, če ni uspela ta mesec.  Kdaj pa se začne jemati. a lahko tudi med M?

kje pa lahko naročiš te kapsule?


(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koren Maca
1.9.2010 5:51:08   
anity_1
Jaz sem to zasledila na internetu:

http://www.dobre-enovice.com/2009/05/26/maca-koren-zdravilni-ucinki/

To v bistvu ni samo za povečevanje plodnosti, ampak še za vse kaj drugega.. Je pa res problem jo baje dobiti v Slovenji..

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koren Maca
14.9.2010 12:10:41   
napalmica
Punce, kje ste pa naročile kapsule? Na slo strani planetabio se jih (še) ne da naročit, na nemški mi pa gesla ne sprejme user posted image ... Kakšen namig za nevednice user posted image

< Sporočilo je popravil napalmica -- 14.9.2010 12:11:36 >

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koren Maca
14.9.2010 12:16:40   
zvezdan
a je možno, da  mi je zaradi jemanja teh kapsul user posted image prišla en teden prekmaluuser posted image Verjetno če vpliva na hormone zna bit. Ali se je še kateri to zgodilo? user posted image imam načeloma točne.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koren Maca
14.9.2010 12:16:51   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: napalmica

Punce, kje ste pa naročile kapsule? Na slo strani planetabio se jih (še) ne da naročit, na nemški mi pa gesla ne sprejme user posted image ... Kakšen namig za nevednice user posted image



Čekiraj ZS

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koren Maca
14.9.2010 12:21:57   
zvezdan
napalmica tudi jaz sem ti zs poslala

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koren Maca
14.9.2010 12:50:20   
napalmica
Punci, hvala obema user posted image , bomo še tole probali

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koren Maca
16.9.2010 17:02:53   
Anonimen
ravno včeraj dobila te maca tablete od tega tipa, končna cena pride 30€

(odgovor članu bibk)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koren Maca
17.9.2010 8:21:39   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno včeraj dobila te maca tablete od tega tipa, končna cena pride 30€


jaz sem dala s poštnino 28 eur.

Verjetno to res drži da naj ženska te kapsule je do ovulacije. Sem jih začela jesti takoj ko sem jih dobila, to je sredi cikla in sem v roku enega tedna dobila user posted image . Se pravi več kot teden prej. bo že držalo da uravnavajo hormoneuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koren Maca
17.9.2010 9:48:40   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno včeraj dobila te maca tablete od tega tipa, končna cena pride 30€


jaz sem dala s poštnino 28 eur.

Verjetno to res drži da naj ženska te kapsule je do ovulacije. Sem jih začela jesti takoj ko sem jih dobila, to je sredi cikla in sem v roku enega tedna dobila user posted image . Se pravi več kot teden prej. bo že držalo da uravnavajo hormoneuser posted image




Tudi jaz toliko.Jih že pridno doziramuser posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koren Maca
17.9.2010 15:59:42   
mladika
Jst sem jih tut učiri dobila in že doziramouser posted image user posted image pa še na čajčke sem se vrgla,sem ko ena teta Pehta!!Ja baje jih moraš po ovulaciji nehat jemat,da če slučajno zanosiš,da ne gre naprej!!Tak sem čula!!

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koren Maca
17.9.2010 16:31:33   
gigi1
Dan je bil link z mojimi nasveti kako jemati Maco zato bom zadevo nekoliko dopolnila.

Terapevtska doza Mace je 1500 mg. To ponavadi pomeni 3 kapsule

Tiste, ki lahko zanosite po naravni poti:
Maco začnete jemati 1.dan M in jo jemljete do ovulacije. To ponavljate vsak mesec.

Tiste, ki ste v postopkih IVF/ICSI:
Maco začnete jemati 3 mesece pred postopkom. Začnete 1. dan ciklusa in jo jemljete neprekinjeno do zadnje M pred postopkom. Maca lahko povzroči hiperstimulacijo, zato se odsvetuje jemanje med postopkom. Tiste, ki imate res zelo malo celic in te slabše kvalitete lahko lemljete tudi do punkcije, vendar bodite zelo previdne zaradi hiperstimulacije. Tiste, ki imate PCO nikar ne jemati mace med postopkom, ker je HS skoraj neitogibna v tem primeru.
Če obstaja minimalna možnost, da zanosite po naravni poti Maco ne jemljite po ovulaciji.

Srečno vsem user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koren Maca
22.10.2010 12:30:02   
tejchy*
Jaz jemljem te kapsule sedaj že 2 cikel. Sedaj sem nehala ker je prišla O, moj user posted image pa jih melje že 3 mesec, tako da rezultati naj bi bili že vidni, vsaj močno upam no user posted image . Poročam naslednji mesec kakšen je učinek user posted image !

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koren Maca
22.2.2011 8:40:16   
Agnes27
Uporabnice korena maca!

zanima me kateri je z uživanjem tega korena uspelo pridelati user posted image .
Kolikor berem tale koren koristi za zelo veliko stvari amapak ali mogoče katera ve, če ima tale koren
tudi kakšne negativne lastnosti. Bi morala kaj vedeti preden ga začnem uživati? Včeraj sem sploh prvič slišala, da to obstajauser posted image

tnx

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koren Maca
22.2.2011 9:26:01   
~Biba~
žižika hvala za izčrpen odgovor...bom si še jaz po to žaubo šla...kaj te veš..lahko pa da..user posted image  user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koren Maca
22.2.2011 18:34:06   
sandra74
Da se še jaz javimuser posted image , midva sma naročila koren maco preko bioplaneta ampak v prašku, 
ampak nikoli več v praškuuser posted image , ker to je pa tako blek, blek, blek user posted image , bile so mučne pripraveda da sem to popila....fuj.....
Hvala bogu da je ovulacija že mimo, da sem zaključila, moj user posted image  pa pije brez problema.
Tako da hvala lepa puncam za kotaktuser posted image , da lahko naročim v kapsulahuser posted image , če bom seveda sploh rabilauser posted image .
Veliko uspeha vsem, da zagledamo magični plusekuser posted image  user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koren Maca
22.2.2011 18:36:47   
Agnes27
Sandra hvala za svojo izkušnjo, ker sem že mislila naročiti v prahu. Verjetno bom jst tut poskusila z maco v kapsulah.
Če prav razumem si en ciklus zdržala s prahom in sedaj čakaš težko pričakovani user posted image ?
Držim pesti, da nam vsem čimprej rata.

(odgovor članu sandra74)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koren Maca
22.2.2011 18:40:54   
BabyKitty
sandra84 je bolje malo več dati pa kupiti kapsule, ki jih samo pogoltneš... meni je bilo že to fuj, kaj šele prah user posted image

A je še kateri uspelo po tej maci? Da vem, ali je nama zaradi mace, ali je bilo zgolj naključje user posted image moram pa reči, da jaz med jemanjem nisem kaj grozno verjela v to, je bilo kupljeno bolj kot škodit ne more... sem bolj verjela v krvomočnico in ašiču, pa eno leto ni naredila nič user posted image


(odgovor članu sandra74)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?