|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Histeroskopija in laparoskopija
12.6.2008 11:20:34   
a.jrad
Pozdravljene!

Jaz pa odhajam za mesec dni na laparo in histeroskopijo skupaj - neredne menstruacije, ne morem zanositi....pa me zanima če te obrijejo? Ali se naj rajši sama?
Drugače se posega ne bojim, ker me je g. potolažila in poučila kako op.izgleda.

Hvala in lp
pa držim pesti za vse katere upate na plusek 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
12.6.2008 11:37:36   
giotti
Kolikor sem prebrala od punc na tem forumu (je kar nekaj tem na temo lap. & hist.), te za laparoskopijo obrijejo. Če pa ne želiš, da te drugi, pa se seveda lahko sama, preden greš v bolnico.
Pa srečno user posted image

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
12.6.2008 14:28:57   
*Junona*
Jaz sem se sama doma.


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
12.6.2008 14:52:03   
a.jrad
Dekleta hvala za pomoč!

Sama sem doživela že ss in abrazijo januarja po več kot enoletnem poskušanju zanositve, in sploh do danes še nisem dobila m, zato pa sem zamenjala g., ki je takoj odkrila na vag.ultrazvoku septum, pa miom,pa PCO... tako da odhajam julija na laparo in histero. Edino mi nič ni povedala da bi morala kake tablete jest.

Upam, da bo julij čimprej tu in se bom rešila vsega!

lp

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
12.6.2008 15:12:57   
giotti
Še ena revica. Ampak si že ful bližje otročku, ker so odkrili težave... Tako da kar pogumno naprej.

Za laparo ne rabiš tabletk, za histero pa se ponavadi jemlejo za tanko sluznico. Vendar ona že ve, najbrž je sluznica skoz tanka, če sploh nimaš M. user posted image  Tako da kar po njenih navodilih, pa bo vse okej.

Srečno user posted image

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
13.6.2008 7:34:42   
a.jrad
Hojla!

Mogoče katera ve, če je vzrok za izostanek menstruacije lahko PCO, miomček, septum....

Sama namreč nimam rednih menstruacij že od 18 leta (stara sem 27), in mi je prejšnji g samo predpisoval tablete Primolut nor- po katerih sem dobila menstruacijo, ampak da bi jo dobila sama je bilo v enem letu le 2x. (posledično imela težave z zanositvijo)
Sedaj pa mi je nova ginek. na navadnem vag.UZ vse to povedala in imam julija laparo in histero.
Sem tudi zanosila s pomočjo Klomifena v drugem ciklusu, ampak sem imela v 9 t ss in abrazijo( januarja letos).

Hvala za vse, ki me tolažite in poveste kako novo informacijo
lp

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
13.6.2008 10:08:27   
giotti
a.jrad, vem inofrmacije samo o septumu, ostalo mi ni zanano...

Zelo verjetno si splavila zaradi spetuma, nikakor pa sepum ne vpliva na cikel in plodnost, torej na izostanek M. Ker septum se nahaja v maternici in gre za mehansko oviro, ki lahko preprečuje rast otročka oziroma na tej pregradi ni dovolj prekrvavitve, če se vgnezdi zarodek ravno tam (posledica je torej splav). Torej, sama pregrada nima prav nobene veze z jajčniki, kjer vsak mesec dozoreva jajčece in se sprosti.

Verjamem in ti želim, da se bo po juliju pokazal plusek, ko rešijo težave z jajčniki. user posted image  Zdaj si v dobrih rokah, ker očitno tvoji ginekologinji ni vseeno in bi ti rada pomagala!

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
13.6.2008 11:19:08   
anci banci
ojla
lahko ti to odgovorim da si iemla neredne menstruacije zaradi tega ker imaš PCO
Tudi jaz ga imam in sem imela podobne probleme glede user posted image
jaz sem tudi že imela laparoskopijo in histero pri kateri so mi delali drilling jajčnikov in odstranili polip iz materničnega vrata
Verjetno bodo tudi tebi delal drilling da ti malo jajčnike zbudijo
jaz sem po operaciji dobila po dolgih letih prvič naravno user posted image  brez tablet
gelde britja pa tako da je bolj da se sama pobriješ

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
13.6.2008 13:05:25   
a.jrad
Ancibanci a sedaj pa imaš redne menstruacije? Pa kako je z zanositvijo? Upam da bom tudi sama končno dobila menstruacijo in potem tudi zanosila.

lp

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
13.6.2008 15:27:40   
anci banci
ja zdej sem imela 2 redni menstraciji na 28 dni in če v roku pol leta ne zanosim me bo dr.Reš dal na umetno
vsaj tako je bilo rečeno

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Histeroskopija in laparoskopija
14.6.2008 15:29:23   
a.jrad
ancibanci, hvala za odgovor;

a prej še nikoli nisi zanosila? Niti s pomočjo klomifena?
Jaz sem v drugem ciklusu klomifena po 1 letu, a sem imela v 9 t ss in abrazijo!
Upam, da bom po tej op tudi zanosila.

lp

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?