|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napačna napoved spola?
20.2.2008 14:48:09   
Nasara88
Prosila bi za vaše izkušnje glede napovedi spola po UZ v 20 T.

Torej, ali je G na UZ napovedan en spol, ko pa se je user posted image rodil pa je bilo presenečenjeuser posted image

Hvala za odgovore in lep sončen dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:03:27   
ona
Meni je G točno napovedala spol!!

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:05:25   
PBJ
Pri obeh je bila točna - v 23.tednu.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:07:24   
biga
Moji kolegici so v 21. tednu po UZ napovedali sina, nato v 31. tednu hči, na koncu je bil sin.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:21:56   
Anonimen
Pri obeh točno.
Za tretjega bomo še videli čez cirka 95 dni...user posted image user posted image

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:40:11   
glen
Točna napoved!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:42:52   
Anonimen
Mene ni nikoli zanimalo, so pa moji prijateljici obakrat napovedali napačnouser posted image .

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:48:28   
valentina2006
Spol me ni nikol zanimal. Mi je pa na MORFO po nesreč povedu kaj bo...bomo vidl maja če drži.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 15:52:30   
bojana2
Meni je gin. do 8. meseca napovedoval pučko...rodil se je fantek...user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 16:52:31   
Virtualna
Tudi moji kolegici so stalno napovedovali sineka, a na koncu (ob razocaranju) se jima je rodila puncka. Pa da nebi bilo pomote, nista bila razocarana, ker sta pac dobila puncko, ampak zato, ker sta zadnja dva meseca pred porodom nabavljala oblekice, pajacke, posteljico, vozicek, dojenckovo sobo sta preuredila...vse v "fantovskih tonih"... ne vem tocno koliko denarja sta vrgla prec, da bi "svojemu fantku" ze pred porodom vse pripravila...in danes, ko peljeta puncko k zdravniku, na sprehod...kdor koli "jih ustavi in pogleda dojencka" rece " iiiii kako lepega fantka imata" user posted image
Po moje, da ni treba biti cisto 100% v te ginekoloske napovedi! Pa tudi pri fantkih ne vem ce se ravno vidi na ultrazvoku lulcek, po moje da G vidi jajcka, ne vem kako se lahko tako zmotijo in napovejo napacno... ne vem user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 17:17:01   
N _ B
Sorodniku so od 1. do zadnjega UZ napovedovali punčko. Vse sta pripravila...seveda za punčko. 10 dni čez rok pa se jima je rodila pučka z lulčkom. Pa so šle vsa roza oblačilca pa pa. Pa še voziček sta kasneje zamenjala, ker sta imela v roza kombinaciji.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 17:59:15   
*medica*
moji eni kolegici so celo nosečnost zatrjevali da ima fantka ..no ob rojstvu je pa temu fantku odpadu luli neznano kam in je bla punčkauser posted image user posted image
drugi pa so ravno nasprotno trdili da ima punčko na konucu pa je dobila fantka..sej ni blo tko groza sam cunjce so ble pač mal problem..user posted image

jest bom pa vidla čez 20dni al res drži kar so rekl..user posted image user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 18:00:49   
bastian111
Tudi moji sorodnici je g. napovedala na vseh petih uz fantka ,na koncu pa punčka! Tudi onadva sta vse kupila za fanteka.Mislim pa da jih je slišala G!

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 18:06:32   
Anonimen
Tudi jaz poznam primer, ko so do zadnjega UZ zatrjevali da bo punčka, na zadnjem (praktično tik pred porodom) pa so ugotovili, da je fantič user posted image

Meni je na NS rekel, da bo punčka, vendar tisto je tako ali tako cigumigu. Na morfologiji je rekla da se lepo vidi lulčka, kaj se pa dejansko nahaja v trebuhu pa sporočim junija user posted image

Sicer se pa redko zgodi, da napovejo fantka in je v resnici punčka, raje se zgodi obratno user posted image

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 18:23:13   
Nasy
Moji sestrični so celo takoj po porodu rekli, da ima fantkauser posted image šele potem, čez nekaj minut so še enkrat pogledali in ji povedali, da ima punčkouser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 18:24:42   
frutka_
Napovedali sinka in je tudi bil.user posted image Nič ni padlo vstran.user posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 18:59:33   
kamane
Pri tretjem otroku so mi tri dni pred rokom rekli, da bo punčka. Še sreča, da hčerkama nismo povedali, kajti rodil se nam je sin. Pri četrtem otroku pa so pravilno napovedali, da bo sin.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 19:06:01   
Blacky30
Točna napoved.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 19:09:49   
lelčy
napovedali so punčko in punčka je bila, sem bila pa tudi noseča 20 tednov, ko smo izvedeli.user posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 19:12:06   
spps
men je G rekel,da naj bi bila punčka in je bila

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 19:13:59   
Pingvinčica
V prvo je bila napoved pravilna, v drugo pa bomo vidli čez ene 3 tedne.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 19:27:05   
StBarbara
V prvi nosečnosti so mi v 20t napovedali punčko, potem sem pa čisto slučajno imela v 37t UZ (ker sem imela prometno nesrečo, drugače ga nebi imela uz-ja) so pa rekli, da je fantek, in je res bil user posted image

Zdaj za drugega user posted image pa upam, da se niso spet zmotili.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 19:28:05   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Moji sestrični so celo takoj po porodu rekli, da ima fantkauser posted image šele potem, čez nekaj minut so še enkrat pogledali in ji povedali, da ima punčkouser posted image


hm...user posted image


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 20:14:19   
malab
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Te pa so luleka bek odrezali...

_____________________________

Lep pozdravček

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 20:22:12   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: bastian111

Tudi moji sorodnici je g. napovedala na vseh petih uz fantka ,na koncu pa punčka! Tudi onadva sta vse kupila za fanteka.Mislim pa da jih je slišala G!


Še vedno pa punčka lažje nosi fantovske barve kot fantek roza. Za punčko dokupiš kaj tipično punčkastega in kombiniraš. Pri fantkih je pa to mal težje.

Midva v 1. user posted image  nisva vprašala, ker sva želela presenečenje. Vsa oblačilca so bila bolj neutralna. Rodila se je user posted image  in več kot pol leta so nam govorili, kako luštnega fantka imamo user posted image . Ne vem, a morajo bit vse punčke "rozike"?

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?