|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške superge z lučko
31.3.2015 19:44:27   
Jassika
Zanima me, ali kdo ve, kje jih še prodajajo? Sem brala neke stare teme, pa zasledila da v Geoxu, ampak ne najdem prodajalne na gorenjskem user posted image  Problem je v tem, da ima naš 5 letnik grozno željo po njih, ima pa veliko nogo - 33. Tako da bom vesela vsakega namiga.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroške superge z lučko
31.3.2015 20:34:07   
mateyka
kaj pa če kupiš LED vezalke?

http://www.enaa.com/oddelki/conrad/izd_7882_co577470_dekorativna_led_svetilka_led-vezalke_ansmann_hycell

http://partyshop.si/led-svetlece-vezalke

https://ff.acceptus.si/led-vezalke-bodite-vidni-11/

user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 31.3.2015 20:37:47 >

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške superge z lučko
31.3.2015 20:53:47   
Jassika
Najlepša hvala mateyka, ja tudi to bo prišlo v poštev, če ne najdem tako velike številke.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroške superge z lučko
1.4.2015 7:35:23   
jancika83
Če misliš tiste, ki se jim zasveti podplat, ko stopijo, sem jih videla kakšnih 14 dni nazaj v Sport 2000, pa mislim da tudi številke preko 30. Preveri

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroške superge z lučko
1.4.2015 8:01:49   
jaz_sem_jaz
Pred kratkim so jih imeli v Hofru, zelo poceni, okrog 12 eur.
Mi smo jih imeli tudi od ene druge firme, moram se spomnit, katere.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroške superge z lučko
1.4.2015 19:02:06   
Jassika
Super hvala jancika in jaz sem jaz. Bom pogledala še v sport 2000.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroške superge z lučko
4.4.2015 15:51:32   
Stanislava_
Mogoče pogledaš na bolho?

Ene smo kupili v Cicibanu, in so k sreči ostale edine v kolekciji, ker so mi bile grozne (otroku pa itak zelo všeč).

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroške superge z lučko
4.4.2015 20:16:03   
Jassika
Hvala Stanislava. ja tudi bilho sem pregledala, ampak tako velike št. ni. Pa itak, da so otorokm všeč tiste najbolj kičaste stvari user posted image  nam pa malo manj user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroške superge z lučko
4.4.2015 21:20:35   
skuštrana
A Sketchers jih nima več? Jaz sem jih kupila tam, je pa res da je to bilo kaksna 2,3 leta nazaj...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?