|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Copati?
19.9.2005 21:34:29   
Nikica
Ne vem, če je kje forum posebej o vrtcu, ampak ga ne najdem. Zanima me, če imajo vaši otročki, stari okrog 1 leta (naš je 10 mesecev, v vrtec pa gre z 11 meseci in pol), ki še ne hodijo v vrtcu copate ali so v nogavičkah z bremzicami. A je v vrtcu tako toplo, da ne rabijo žabic jeseni in pozimi? Naš se namreč plazi, počasi se že dviguje na nogice, čisto gor mu še ne uspe, zato sprašujem. Doma je namreč samo v nogavicah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Copati?
19.9.2005 22:16:58   
tesa
Jaz imam mojega 14mesečnika v vrcu v copatkah. Doma mu za enkrat ko še ni tako mrzlo dam kar debelejše ABC nogavičke in včasih copatke, kakor kdaj.
V vrtcu pa ima copate kar tam, da jih ne nosim vsak dan domov.Po moje je tam preveč mrzlo in pri nas so jih še do nedavnega kar v copatak dali ven ; ne na igrišče, ampak imajo predprostor za igranje.
Tako, da ti priporočam copatke.
Mg. Tudi moj se še plazi. Že hodi sicer, ampak če hoče kam priti hitreje, gre pa še vedno raje po vseh štirih

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Copati?
20.9.2005 6:34:21   
Anonimen
V našem vrtcu so copati obvezni...tisti, ki so ali na ježka ali na vezalke, ostali baje ne pridejo v poštev.
Imajo jih vsi, tudi sedaj nova pupa, ki je stara 11 mes. in tudi še ne hodi.
Tudi mi2 jih puščava tam, pa dudo tudi, ker se to tako rado pozabi doma.
Drugače pa je v vrtcu zelo toplo. Zjutraj ko prideva je tam že 27 stopinj...

lp

(odgovor članu Nikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Copati?
20.9.2005 8:01:04   
SaaS
Moj gre čez dva tedna v vrtec, star bo malo manj kot 11m. Hodi še tudi približno ne in tudi plazi se ne.. Vzgojiteljica je rekla, naj ima v vrtcu nogavičke z bremzicami, da mu ne bo drselo, ko se bo začel vzdigovati. Za zdaj bo torej imel te nogavičke namesto copatk, kasneje pa copatke.

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Copati?
20.9.2005 9:50:36   
niki5
Pri prvem otroku, ki je šel v vrtec z 11 meseci vem, da je imel v vrtcu copate. Mislim, da je bilo obvezno. V vrtcu so imeli veliko pokriti teraso na katero so dnevno hodili kar v copatih, zato so bili potrebni. Naš zdajšnji 11 mesečnik pa ima doma kar debele nogavičke, copat zaenkrat še nismo kupovali. Se pa plazi in hodi ob opori (dvigne se ob igralnem vozičku in ga vozi po sobi)pa si kljub temu še nismo omislili copat.
Povprašaj v vrtcu kakšen režim imajo, drugače se mi zdi pa nesmislno dajati copatke dokler otrok ne hodi.

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Copati?
20.9.2005 10:10:46   
puncica
Tudi pri nas se mi zdi da so copati obvezni res pa je da že vsi hodijo

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Copati?
20.9.2005 22:52:25   
frutka_
Mislim, da so copatki obvezni del opreme za jaslice. Del tal v Filipovi skupini je v ploščicah, pa na balkonček hodijo in je prehladno za nogavičke. Jaz sem mu kupila Ciciban na zaponkice, sicer so fajn tudi ježki oz. vezalke (s temi je največ dela). Kljub temu da en hodi moraš vedeti da bo kmalu začel samostojno hoditi in takrat boš itak potrebovala copatke.
Mali ima oblečeno v skupinici zokenčke, hlače, bodi brez rokavov in majčko z dolgimi rokavi.
Žabice šparam za zimo. Morda kupi dokolenke za tačas. Ko bo hladneje pa lahko pustiš otročka kat v žabicah. Saj jih itak slečejo če je pretoplo.

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?