|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:34:05   
ZARA
... s temi mojimi pomanjševalnicami...Vse je kar naenkrat pomanjšano...pa sem si oblubla, da ne bom tega delala ...zdej ko pa tamala začenja "govort" pa kar nehote "letijo" iz mene...Mah zdaj je, kar je.
Kako pa vam ratuje ??

lep pozdravček, zarica  user posted image



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:35:17   
Anonimen
Meni kar dobro, ker sem imela stalno kontrolo Mr. Splišnija.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:37:42   
frutka_
Se kar kontroliram in obvladam, edino uide mi pri otr. imenih, ki jih pomanjšujem. Npr.: Marko-Markec, Lovro-Lovrek, Eva-Evica ipd..user posted image  Pa vem da ni lepo ampak mi kar uide...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:38:21   
kofetek2010
matr, tamala bo sladkorno fasala user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:39:41   
ZARA
Spljišni....A si ga že poskenirala ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:39:51   
cmokec
Pri nas imamo vsi sladkorno, ker še sedaj redno uporabljam pomanjševalnice. Tko je. Še malo, pa bo šla spančkat.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:41:57   
Gina
Jaz si pa ne grem na jetra user posted image user posted image user posted image . Še v šoli sem in tja kakšnega pokličem s pomanjševalnico ali s kakšnim splošnim vzdevkom. Pa naj se kdo jezi, če si upa. user posted image user posted image Drugače pa bolj malo pomanjšujem, ostale besede me ne potegnejo tako. Ja, še eno stvar pa rečem, sem se spomnila. Naš Dorian ima rokice in nogice.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:56:28   
Anonimen
Itak da so rokice in nogice. Tega pa noben bog ne more prepovedat.user posted image
Ne, Zara, zdajle ne morem skenirat, bom šla gospodinje gledat, čeprav mi še zdaj ni jasno, katera je katera. Jaz vse pomešam. Mr. Splišni pa itak tako smrči tule poleg mene, da ne vem, če bodo ostre slike, ker se vse trese.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 20:58:06   
Anonimen
A je unih gospodinj že konec, a se še niso začele?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 21:13:09   
Jutra
Jest sem tudi za sveto trdila, da bom z mojo user posted image  govorila samo po "ta veliko". Pa se tudi zalotim, da ima trebušček, jeziček, ušeska...user posted image , pa obleče hlačke, nogavičke, copatke..., pa hodi spančkat, pa poje pesmice (ne pesmi), pa živali so mucke, kužki, slončki, polžki, žabice....Uf, pa saj govorim v samih pomanjševalnicahuser posted image  No, imena pa res ne pomanjšujem, ker potem bi bilo pa too much.

Zara, še dobro, da ti to ne gre na jetrcauser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
26.9.2005 21:21:17   
ZARA
Uhhhhhh, dans sem ji rekla : "Zarini, dej nehej" ! (o, fuj )

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 0:38:24   
nejcko
Še dobro, da mene ne slišite. Bi me bilo lahko upravičeno sram, sploh kadar imam svoje momente.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 10:40:52   
niki5
Mene tudi zanese user posted image
Me pa razkuri ko tamalemu tašča reče glej tamle je br br user posted image  in misli avto... mali pa točno ve če mu rečeš kje je avto in da avto dela brum brum.. madona kje je najdla br br.. Ne vem zakaj pri dojenčkih postanejo stvari tu tu, tik tak pa hov hov.. Svit potem samo še čukast gleda, ker kaj je kuža ve, ampak kje je pa hov hov pa se mu sanja ne user posted image user posted image

Ali pa zabica namesto žabica pa lakec namesto rak...user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 11:16:04   
pravljica
user posted image  ja niki, men gre tud to na jetra...pa gremo papat...pa brum brum, pa hov hov, pa r postane l...jao, pa tiste face, ko sami iz sebe delajo norca...bi jih blo treba posnet user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 11:21:53   
Anonimen
Naš je vedno čukasto gledal, če je kdo rekel, naj gre pančkat ali ajat ali papat ali pupat...ker teh besed pa doma res ni nikoli slišal. Ne od mene ne od mojga.

Rokice, nogice, trebušček...to pa kdaj uide, ne rečem da ne, sploh kadar se crkljava. Pa kaj naj mu reče: "Dej mi taco, da jo polubčkam?" Ne, reče se: "Dej mi nogico, da jo malo polupčkam."

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 11:23:59   
Jessy
Pri nas pa tašča pravi :"Kaj je žej! A ši šla špančkat??" Sami š-ji in ž-ji! Mi gredo kar kocine pokonci! Bom mogla enkrat mal "podučit", sam ta prav trenutek čakam!
Moja mami je pa spet svoja pesem. Ona pa se z dojenčki pogovarja takole:"O buci buci buc! A dej, dej, dej, dej...o ti ti ti ti...!" Za zjokat se! Sploh se ne zna pogovarjat, samo nekej stoka v Nejo! Ona pa obužuje ljudi, ki se z njo pogovarjajo!!! Tudi tu bo potrebno nekej vaje!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 11:33:56   
Pajaca




Pr nas pa kar po tavelko govorimo. Tko mamo roke, pa noge, pa glavo, pa rit, pa flašo, pa gremo spat, včasih ajat, pa avto mamo, pa ok včasih gremo čičat, namest sedet, pa se umivamo (babi prav mija mija... halo men to bolj na moja moja liči), pa damo copate gor, pa čevle, pa žabe za babe, pa kuža je pa muca, pa slon pa balon.

Res ful mal pomanjševalnic, ker so nama mem, pa naši tud niso noben na buci buc mahnjeni.

Tko da tamala ne zna pokazat tiste običajne zadeve, kolk je velka, kok je debela, kok je moja moja.... ampak ve kje ma rito pa joške pa kolena, pa pove da avto dela bi bip..... mal samosvoja pa kaj. Zakaj bi bla tko k ostali.

Mi gre pa na živce k kdo pride pa pol sprašuje kje panča, pa če bo papala, pa če bo pupala, pa ona čudn gleda... pol se pa zadere pila.....

Vsak po svoje. Pr nas nam mal cukra manjka.





(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 11:56:17   
Lenny
user posted image Pajaca, vidim da pri nas tudi manjka cukra imamo pa žlahto za te namene user posted image
Ko smo se letos vrnili z morja, je v.d. tast našega triletnika spraševal, če je v morju kaj čofa čofa delal. Mali ga je trapasto pogledal, potem pa modro: "Dedi, jaz sem plaval". Pa kar nekaj časa je trajalo, da so osvojili, da je malemu ime JuRe in ne Jule. Ahajejno! Kaj čmo!

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KAKO SI GREM NA JETRA...
27.9.2005 21:54:19   
eva1
Če bi pa kdo nas poslušal, bi pa vrjetno sladkorno dobil-pa kaj, kakor komu pašeuser posted image ! Mi imamo pa ritko, pa nogice , pa prstke, pa gremo pančat(to sem jaz še pred Lukcem vedno rekla, da grem pančat-vrjetno od doma navajena), pa papat, kopa-kopa(ko se kopamo)...pa še bi lahko naštevala...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?