|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sirup Hiconcil?
25.9.2005 12:00:25   
total
Zanima me, če je imela katera za otroka antibiotik tale sirup in če mu je kaj povzročal težav,kot je driska ali bruhanje? Namreč smo ga dobili ker je moj mali mišek zbolel in se mi zdi,da je po tem dobil drisko in da včasih bruhneuser posted image ,prvič smo bolani in imamo antobiotik,zdaj pa res ne vem več???
Prosim za nasvet,hvala
Totaluser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sirup Hiconcil?
25.9.2005 12:03:14   
Marogica
Naša oba sta po Hiconcilu dobila neke vrste alergijo-izpuščaje, tako da smo morali ta antibiotik zamenjati.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sirup Hiconcil?
25.9.2005 12:43:17   
Pi-kica 1
Samo je imel Hiconcil pred kratkim in je tudi dobil drisko po njem. Lajšala sem jo s probiotičnim jogurtom, saj antibiotik pomori vse koristne bakterije v črevesju in jih z jogurtom nadomestiš. Če ni driska prehuda, poskusi.

LP

Pi-kica

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sirup Hiconcil?
25.9.2005 13:25:07   
Anonimen
Po Hiconcil-u jih dosti dobi drisko...moj jo je tudi in sem mu dala čaj iz suhih borovnic pa je bilo bolje. Dobro pa se je izogibat sladki prehrani, čeprav mi2 se čisto nisva mogla, ker ima za zajterk obvezno čokolino. Drisko pa je imel na srečo le 1 dan.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sirup Hiconcil?
25.9.2005 13:38:13   
CatJa
Reakcij se ne spomnim, se pa spomnim, da mu ni nič pomagal user posted image  Zato mu je potem predpisala Amoksiklav.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sirup Hiconcil?
25.9.2005 14:45:20   
Andra
Pri nas sta ga oba zavrnila in smo morali menjat antibiotik. Ravno v petek mi je zdravnica rekla, da je 50 % otrok, ki ne prenašajo Hikoncila.

Sploh ne vem zakaj še predpisujejo to sranje?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sirup Hiconcil?
26.9.2005 11:58:28   
mirka
Oj!
Tudi moji dvojčici sta dobili ta sirup zaradi blagega vnetja ušes. Ker ju samo dojim ne opažam nekih posebnih znakov težav. Ampak se mi zdi da tudi bolj slabo pomaga ker smo po treh dneh jemanja imele kontrolo in ni kazalo nič boljše, kar me je presenetilo user posted image pa zdravnico tudi. Zdaj imamo kontreolo v sredo in me prav zanima kaj bo.Ima pa ena ful pikast obraz, pa nobena stvar ne pomaga tako da nevem če ni kaj s tem sirupom povezano.user posted image user posted image


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sirup Hiconcil?
26.9.2005 12:21:10   
aljaz p
Tudi Aljaž je dobil po treh dneh jemanja Hikoncila alergijouser posted image ,tako da je bil ves pikast po obrazu in vratu pa še trebušček ga je bolel.Zdravnica mu je predpisala Claritin-antialergik in je zelo kmalu pomagalo.user posted image

_____________________________

LP Vesna

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sirup Hiconcil?
26.9.2005 12:25:06   
m jana
Tudi mi sodimo med tiste ki imajo alergijo na to zdravilo oz. neko njegovo sestavino! Sin pa ga dobro prenasa, vendar sem osebno kar proti, ker je ucinek res prilicno zapoznel!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sirup Hiconcil?
26.9.2005 15:00:25   
Lunca1
Pina ga dobro prenaša. 

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?