|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   marčevke 2005 kje ste????
26.9.2005 13:18:07   
Anonimen
 
pogrešam vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in vaše user posted image

vaša malicka
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: marčevke 2005 kje ste????
26.9.2005 14:05:44   
rainbow
Saj smo nekatere tu, ene pa jaz tudi pogrešam!
Jeseni bo več časa za rr, zdaj so še lepi dnevi, hvala bogu, po tem nikakvem poletju.
Moji user posted image  pridno rasteta, ena gre drugi teden v vrtec, marčeva beba pa ostaja z mamico, seveda.

Uživajteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: marčevke 2005 kje ste????
26.9.2005 14:57:24   
morskadeklica
Še ena:)
Rastemo, jemo, spimo, puzamo... Bomo več čvekale jeseni, ko bo zunaj grdo

lpuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: marčevke 2005 kje ste????
26.9.2005 15:57:32   
žabec
No, da se še ena marčevka pofočka. Mi smo super, preboleli smo prvi prehlad, hvala bogu brez problemov. Moj dragi user posted image je tak srček; cel teden je kašljal, kihal, smrkal, pa tud enkrat ni zajokal. Ponoč je tko lepo spal, no, saj to že skoz. Tak corti jeuser posted image . Ravno danes je dobil svoj prvi stolček za hranjenje, pa bova zvečer sprobala, kako gre v pravem stolčku. Je pa tko hecn, ko se postavlja na kolenčka, pa se guga naprej in nazaj. Jaz bi ga samo gledala in občudovala. Trenutno se z babi zabavata zunaj na sončku. A vaši že kaj puzajo? Moj gre zaenkrat samo v "rikverc", ampak glede na to, da se postavlja na kolena, se zna zgodit, da bo šlo tud kmal naprej, ane?
Lep pozdrav, pa se še kaj preberemouser posted image


_____________________________

Prijatelji so kakor zvezde; ne vidiš jih vedno, a veš, da so tam.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: marčevke 2005 kje ste????
26.9.2005 16:50:42   
mala maja
 no pa še midva.
Naš mali je velik takoooooo pri 5.5m se mel 74cm in 8600gne vem kam to pelje a bo mel 2m k bo zrastuuser posted image user posted image
Tud mi smo dal manjši prehlad skoz bez večjih težavuser posted image user posted image  dobili smo prvi zobekuser posted image user posted image  sam mi pa šele komej sedimo, puzamo pa še nič. Še ko sedimo nas malo zanaša. user posted image

No tud mi smo veliko vzunej in se veselimo zadnjih toplih dnevov.

LP user posted image Nik-auser posted image in male maje

(odgovor članu žabec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: marčevke 2005 kje ste????
26.9.2005 19:10:25   
Suzi*
Samo na hitro....

Našauser posted image  samostojno sedi, ima že 6 zobkov, puza ne, se pa ful postavlja na noge. Trenutno ima že od sobote vročino, pa pri zdravniku nič posebnega niso ugotovili. Možno ds bo 6. bolezen al se bo pa še kaj razvilo.

Zdaj pa letim, ker bo treba it bebo dat spat.

papa

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: marčevke 2005 kje ste????
26.9.2005 20:20:53   
Dolina
O, marčevke, jaz vas tud tolk pogrešam...

Zoja tud že lepo čiča, če se preveč nagne, pa hopsne na tla. Kaj je že puzanje? Zoja se drajsa po celi dnevni sobi, na kolenih se tud gujsa sem in tja in pa še dvigne na nogice tko, da je kot ena piramida. user posted image user posted image  Prava telovadka. Pa tko si fino brunda in pogovarja, da bi jo skoz poslušala in gledala. user posted image user posted image

Midva sva še vedno prehlajene, že en teden, ne gre nikamor ta prehlad. Nosek zamašen, pucanje je prava mora. user posted image user posted image

Imamo pa dva zobka - kolk sta lepa, bi jih skoz gledala, če bi jih ta mala skoz kazala.

Punce, kako vam kaj uspeva previjanje? Jaz bom znorela user posted image  Zoja se skoz vrti in obrača - tud sekundo ni namiru. user posted image  Tko, da mi je cela umetnost previt to našo vrtavko, da o večerni negi sploh ne govorim.

Tko, zdej pa grem pod tuš, pa kej pojest. A mate še vedno tak apetit? Jaz sm kar naprej lačna. Grozno. user posted image

Nočko vsem, Dolina&Zoja&user posted image (a jo kdo vzame za kake dva dni na počitnice? jaz bom ful veselauser posted image )

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: marčevke 2005 kje ste????
27.9.2005 13:34:15   
Skaana
Evo, še en user posted image  od naju,

naša user posted image  je tudi tak dobrovoljček, gosta hrana nama je stekla, imava dva ali tri obroke, a dojenje je še vedno zakon.user posted image  Zobkov še nima, smo jin nehali čakati. Bodo že prišli.

Je pa še vedno en velik lenušček kar se akrobacij tiče. Se še ne preobrača, pa tudi puza ne, ker user posted image  biti na trebuhu. Sedi pa kot kak user posted image . S prsti je zelo spretna, v nogah zelo močna, v rokah pa šibka - se ne more obdržati na njih.

Je zdrava in njena trenutna pogruntavščina je dretje AAAAAAAAAAAA, tako da nas že krepko ušesa bolijo.

Naš user posted image  ima pa tisto zoprno ovratnico, ker si je od nekega šoka (beri rojstvo user posted image ) začel gristi zadnje tace. Imam pa zato več dela z njim...

Pobožajte svoje user posted image , lepo, lepo se imejte, pa še na veliiiiiiiiko user posted image jesenskih dni.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: marčevke 2005 kje ste????
27.9.2005 21:46:05   
eva1
Pa še midva na hitro!

Luka je pravi cukr-kr naprej se samo smeji, vriska, "pogovarja", hvala bogu zelo malo joka...drugače pa že samostojno sedi, rikverc tut že daleč pride, kotali se da ga na drugi strani sobe najdem čez 3 minute, iz polležečega položaja se sam potegne v sedečega...imava 2 zobeka, tretji naju malo heca, dlesen včasih kr zakrvavi, a zobek pa ne predre vn...sicer pa ni nič slabe volje in tečkan zarad tega, sam jst sem že malo neučakana...sam gledam, kdaj bo pokukal vn!
Imava 3 goste obroke-2-4x dojenje...sedaj ko je prehlajen se tudi ponoči zbuja(1-2x na noč), včasih se samo malo stisne k meni in zaspi, včasih pa se še podojiva ponoči...
Uglavnem pa uživava, se cartava...ful je lepo, mi je kr groza, če pomislim, da še malo in grem delatuser posted image , mali bo moral pa v vrtecuser posted image

No pa da vam še nekaj povem-mene tako drži, da bi imela še enega user posted image ...prej nisem razumela kam se ženskam tako mudi, sedaj bi pa takoj še enega imela, sam moram vsaj 1 leto počakat po CR, sam sva že z mojimuser posted image govorila, da pa mogoče konec leta začnemo na user posted image delat(sej takoj se vrjetn tut ne bo prjelo)-a ma še katera tašno željo, še po eni bebi?

No upam, da se beremo še kaj...in uživajte na sončku še teh nekaj dni!

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: marčevke 2005 kje ste????
28.9.2005 13:35:25   
ponosna
Sicer nisem marčevka, ampak moram Evi1 odgovort: ja mene ma ze ene 2 meseca (stari smo 5m), da bi mela še enga. Pa se še ni prijelo. Te razumem!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: marčevke 2005 kje ste????
28.9.2005 14:06:27   
Wahoo RR




tudi mi smo tukaj...
 
pridno spimo ponoči, plazimo se že, sama že sedi, papamo dop. in pop. sadje, vmes za kosilo zelenjavo...Zaenkrat gre brez težav...
Radovedna, nasmejana...edin zobkov še ni...pa jo kar mal matrajo...
Drugače bi p aže kar hodila...dvigne se sama....in uživa če jo držiš ( seveda pod pazduho, drugače na pustim ) in caplja :)
Tak cukrček je :)
 
Aja, drugač ima pa zdej nekje 7400 in 68 cm :)
 
Fajn s cartajte še naprej
 
 
 




_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: marčevke 2005 kje ste????
28.9.2005 21:41:38   
spacey
Pa še mi, glede na to, da bi mogu bit naš mali marček, pa nas je nahecal za 1.aprila...user posted image

Danes smo imeli spet posvetovalnico in drugo pikico, ker smo zavlačevali s tem prehladom .. smo se pa odločili, da jo vseeno damo, ker je vse ok in bi bilo škoda vse znova.
Tehtamo 9.490 g in dolgi smo 71 cm user posted image user posted image user posted image in zdravnica je itak vsakič bolj navdušena nad njim.

Naš škratek pa že lepo samostojno sedi .. se postavi na vse štiri in se guga .. puza, da bi se prav plazil pa še ne .. ob opori se najprej postavi na kolena in nato dvigne na nogice .. govori zloge ma-ma user posted image ba-ba .. jemo 2-3 goste obroke dnevno .. se še cartamo na joški (ta je itak zakon user posted image ) .. v hojci šiba po dvorišču, kot zmešan in se smeji na ves glas .. skratka, našemu malemu ful dogaja, jaz ga pa težko dohajam. Je velik dobrovoljček, le težko zaspi, ker misli da bo kaj zamudil. Ponoči je še vedno ista pesem, zbuja se 1-2x na noč .. hvala bogu, da dežura tati. user posted image user posted image
Vedno več ima zanimanja za naše hišne ljubljenčke in zelo rad gleda drevesa in listke, kako se premikajo.

In najbolj me razveseli, ko mi da lubija ... ta pa izgleda tako da: me objame, nasloni odprta ustka na moje ličko in me začne cuzat. user posted image user posted image

No toliko na hitro ali pa dolgo in se beremo...

Uživajte in izkoristite še te lepo in tople dneve zunaj na zraku in sončku.

Pa-pa



_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: marčevke 2005 kje ste????
29.9.2005 12:54:17   
Soncnica
Hoj!

Jaša je pravi dobrovoljček in je večji del dneva nasmejan user posted image user posted image . Nasmeh je še vedno brez zobkov, kljub temu pa gosti hrani nikoli ne nasprotuje. Poje tisto kar dobi in toliko kot dobi (zaenkrat 2x na dan). Dojenje je še vedno number 1.

 Dva dni nazaj smo bili težki 9,5 kg in smo imeli 72 cm. Sedi ob opori, puza pa še ne. Premika se tako, da se kotali. Pediatrinja je bila ful  navdušena, ker je mali taka klepetulja  in stalno ponavlja te -te, ta - ta, da-da in tako naprej. To ima očitno po meni user posted image


Cartajte sebe in svoje user posted image

Sončnica in Jaša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?