|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aventisova črpalka
21.9.2005 19:06:29   
spella
Vsi jo tako hvalijo, na mojih joškah pa ta reč nikakor ne deluje . Niti kapljice ne priteče....mam pa bolj majhne bradavice . A je to kej pogojeno s tem ? Sem že probala tud rob navlažit za boljši vakum....ampak mleka ni in ni.

Pa še to....a pozna katera recept za zagnojene bradavice . Boli kot hudič. Bepanthen in Lanolin Multi Mam ne pomagata kaj dosti .

Hvala za nasvete .

Lp Špela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aventisova črpalka
21.9.2005 19:19:07   
Grascakinja
Poskusi tole: popij 3 dl vode, pojdi pod vroč tuš, malo pomasiraj prsi, udobno se namesti, odstrani s črpalke tisto silikonsko masažno blazinico (jaz naprimer z njo sploh ne morem črpat), pa najprej stisni nekaj kapljic na roko, da odmašiš mlečne vode, potem pa najprej stisni črpalko in nato jo namesti na prsi. Najprej boš verjetno morala stiskati malo hitreje, da se naredi vakum, potem bi pa moralo stečt. Ja, pa preveri, če je tisti mali beli ventil pravilno nameščen.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aventisova črpalka
21.9.2005 19:19:55   
mojčca
Tudi jaz sem si črpala mleko (samo dva meseca, ker je hčerka potem mleko začela zavračati) in sicer tako, da sem najprej stisnila ročico za črpanje, potem pa črpalko prislonila k prsim - ne boš verjela, mleko je teklo brez problema. Na začetku pa tudi pri meni ni bilo nič z črpanjem, kajti najprej sem črpalko prislonila k prsim, potem pa začela črpati -mleka pa kar ni bilo.

Za bradavice pa pomaga Bepanthen krema.


Upam, da sem ti kaj pomagala, če pa te še kaj zanima, pa kar vprašaj.

Lep pozdravček


(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aventisova črpalka
21.9.2005 19:23:08   
Marogica
Jaz sem uporabljala kar navadno črpalko iz lekarne za 500 oz.700 SIT. Zgleda res predpotopno, funkcionirala pa je.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aventisova črpalka
24.9.2005 23:06:16   
Talči
Naj te potolažim, da sem jaz imela enake probleme. Jokala sem, ker ni šlo, pa moj mož se je trudil zraven, pa tudi ni šlo. Bradavice so me bolele kot user posted image  - še od dojenja, potem pa še od tega, ko sem jih matrala z vakumom.
Pa sem vztrajala. Črpala in črpala, pa masirala pred in med črpanjem, pa je priteklo! user posted image VZTRAJAJ!!!
Zdaj črpam in na začetku tudi noče, potem pa lepo teče.user posted image
Predvsem pa je pomembno, da se pri tem udobno namestiš in si sproščena. Če boš živčna, ker te bo strah, da spet ne bo nič priteklo, res ne bo. Tudi psiha naredi svoje.
No, naj ti čimprej uspe!
LP
Talči in user posted image  Žiga

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aventisova črpalka
25.9.2005 11:07:21   
BARBARA R.
Me kar spreleti, ko berem tvoje sporočilo. Tudi moje izkušnje so zelo negativne, tako da sem raje vstrajala kar pri dojenju. Res je bilo boleče a še vseeno manj.
Za mazilo pa raje stopi do zdravnika. Tudi pedijater ti bo pomagal.
Vso srečo!

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aventisova črpalka
27.9.2005 20:10:25   
Lana_s
Jaz sem imela na začetku parkrat težave z vakumom, ko pa sem nekajkrat črpalko in vse dele sterilizirala pa ni več težav - se je verjetno vse zmehčalo.

Za bradavice pa poskusi Aventovo kremico za bradavice. Meni je pomagala.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aventisova črpalka
30.9.2005 21:28:14   
urskas
poglej če imaš na črpalki tisti mali krogec na pravi strani (od spodaj navzgor). Če je obratno ne bo šlo.

Pa topel tuš včasih pomaga. Če pa to ni to si nabavi syntacinon (ne vem če sem prav napisala), po tistem ti bo šlo lažje, ko se mlečni vodi sprostijo.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?