|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup akvarija
4.10.2005 10:35:34   
Ines.
Ljubitelji ribic, en lep pozdrav!


Pri nas doma se odločamo za nakup akvarija. Namen imamo kupiti nekje 150-literski akvarij. Glede na to, da smo totalni začetniki, me zanima, na kaj moram paziti pri nakupu akvarija in katere ribice priporočate za začetnike. Zanime me, katere rastline dati v akvarij, kateri pesek je dobr, katero hrano in dodatke priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup akvarija
4.10.2005 10:36:37   
Anonimen
Uuuuu, jaz bi tudi, jaz bi tudi!

(odgovor članu Ines.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup akvarija
4.10.2005 11:12:57   
dejčka2
Ker je to zelo obsežna tema imaš tukaj link, kjer boš izvedela vse!
http://www.akvazin.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup akvarija
4.10.2005 11:28:30   
GATA
Oj, ines

Tudi pri nas smo štartali popolni začetniki z 60 l akvarijem. Pa ti povem samo to, da pazi kakšen pokrov bo imel ta akvarij (malo bolj pozornosti dajte v njega), pa še malo prodajalca zamorite okrog žarnic user posted image . Za ribice je pa tko. Jaz imam rdeče neonke, ker so bile takrat najcenejše, hja preventiva če ne bo šlo vse posreči user posted image  (da ne bo prehud finančni udar).
Druga stvar, ki sva jo z mojim "posrala" je ta, da sva vzela rdeče neonke,ki rabijo ph nižji, imamo pa poleg hiše potoček, ki ima ph tam nekje 7,5-8, vodovodna pa ima 7,5. Ph sva že probavala na vse viže znižati pa žal ni šlo. Tako da ti priporočam (odvisno kje boste dobivali vodo in kakšne vsebnosti ima) glede na vrsto vode user posted image . Ko pa se boste odločili za ribice bo pa vse ostalo še prišlo - stvari ki te zanimajo.
Aja za začetnike je najboljši čim večji akvarij. user posted image

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup akvarija
4.10.2005 11:31:22   
GATA
Aja, pa stran, ki jo omenja dejčka2 je full dobra.user posted image
Če te pa kaj še zanima lahko pa tud na privat vprašaš user posted image , ker ne spremljam vedno tega foruma.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup akvarija
6.10.2005 13:31:37   
Ines.
Punce, najlepša hvala za odgovore. Na akvazin.com sem skušala priti, samo se jim je zgleda strežnik sesul. Bom probala jutri. Gata, najlepša hvala za vnaprejšnjo pomoč, ker jo bom sigurno rabila, če se nam bo kaj zataknilo ob postavitvi akvarija. 

Želim ne lep dan!

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup akvarija
6.10.2005 13:32:23   
Ines.
Ups, en lep dan.user posted image user posted image

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?