|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 12:04:44   
bambi
Končno smo po 10 dneh doma in se na brzino javim, da vam opišem kako je potekal moj porod.... Slikice naše zlate ljubice sem tudi že dala gor, tako da si jo lahko pogledate.

NO, 27.09. sem ob 1h ponoči sla na stranišče in opazila na hlačkah moker madež, kot že 2 dni prej, pa mi tisti vložki Al-sense niso pokazali, da bi šlo za plodovnico.... zdelo se mi je malo čudno, kaj bi to lahko bilo, pa sem si dala bel vložek in šla nazaj spat. Ob 4.30 sem znova šla na Wc in vložek je bil roza obarvan. Seveda sem vedela, da to ni več nedolžna stvar, zbudila dragega in že sva sedela v avtu in drvela proti porodnišnici. Tam so me pregledali, me odpeljali v porodno sobo, čeprav sem mislila, da mi bojo porod zaustavlali še kakšen teden, ker sem bila komaj v 36. tednu. No, to se ni zgodilo, saj je Dr. ugotovila, da gre za plodovnico in mi rekla, da bom rodila...... Moža so poslali domov in rekli naj se vrne šele popoldan, ker prej ne bo. Prišel je že ob 11h, meni pa še vedni nič..... Vstavili so mi nekakšno zadevo, tableto, ki  naj bi povzročila razpok mehurja, in čakali.... Ob 15h, so mi končno predrli mehur, dali infuzijo umetnih popadkov in šele sedaj se je začelo...... Ob 16.30 sem dobila še eno dozo umetnih kar v rito in potem se je zares začelo. Popadki so sledili en za drugim, najprej na 5 min, na 2 min, odpirala sem se lepo in ob 18.30 je babica začela pripravljati rjuhe in vse ostalo..... Meni se je že bilo kar hudo od bolečin, vse čestitke mojemu možu, ki me je res vzpodbujal in mi stal ob strani. Ko so se začeli tiščalniki pa ni bilo tako kot sem pričakovala, ker so bili bolj slabi in sem morala res močno pritiskati, tako da je šele v 4. poskusu prišla ven glavica...... To tiščanje mi je resnično bilo najhujše, ampak na srečo je to že proti koncu in hitro mine, ko pa se je potem rodila najina ljubica, je pa bilo v trenutku vse pozabljeno, po porodu sem bila tako spočita, da bi lahko šla plesat...... Šive imam samo 3 in še to lepotne ( tako je rekel G, ki me je šival ), tako da sem zdaj že čisto vredu, naša princeska pa je dobila tako močno zlatenico, da sva bili v bolnišnici kar 10 dni.....

Ja, občutki, ko dobiš tako pričakovanega otročka, pa so neopisliljivi, ljubezen, ki te preplavi ob pogledu na svojega otroka, je nekaj tako novega, nekaj tako posebnega, da se ne da opisat..... Gaja je bila dolga 45 cm in težka 2790 g, tako da je babica rekla, da je glede na to, da je 1 mesec prej rojena, pravi debelušček in bi sigurno imela čez 3500 g, če bi se rodila na rok. Sedaj se že cartamo in pridno papamo mamino mleko, pa ajamo, skratka zelo je pridna.

Zdaj pa me že kliče, ker si verjetno želi mamine zizike.....

Se še oglasim

Aja, pa hvala za vse lepe čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vaša Bambi in Gaja, moja mala user posted image

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 12:09:23   
ZARA
Čestitke še enkrat !

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 12:17:24   
tinkatonka
ČESTITKE MALDI DRUŽINICI!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
8.10.2005 12:27:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 12:28:15   
emaa
kako lepo, čestitke še enkratuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 12:42:19   
Ninica
ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 12:56:57   
babica
ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 13:03:44   
Katjusa
user posted image user posted image user posted image Vse cestitke! Veliko cartanja in cim manj neprespanih noci:)

LP katja

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.10.2005 13:03:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 13:15:11   
PBJ
Čestitke in vse najlepše vnaprej.user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 13:24:33   
Maja S.
Bambi kaj si morda imela rizično nosečnost, da si prej rodila?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 13:39:30   
rumena
Čestitke tudi od mene user posted image user posted image , pa veliko cartkanja.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 13:43:39   
cmokec
Bambi, čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 13:54:26   
Anonimen
Kako lepo povedano, mamica. Iskrene čestitke. user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 13:58:05   
Anonimen
Čestitke!!!!!

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 14:24:34   
CatJa
Čestitke še enkrat! Vaša pupika zgleda prava korenjakinja, čeprav je v resnici tako micena. user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 14:29:56   
soncicaT
Iskrene čestitke!

Kaka lepa pupa...da dobiš kar solzne oči od sreče....


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 15:16:48   
modrooka
Bambi,

čestitke tudi z moje strani in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 16:21:34   
pika74
Ojla bambi!

Čestitke še enkrat. Sem šla slikce pogledat in - morm rečt, da ti je mala princeska prav podobna user posted image - ustnice in drugo. Pravi mali srček user posted image .

No, lepo se cartajte, ti se pa še kaj oglasi.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 17:16:21   
Nyah*
Draga Bambi!

Cestitke iz srcauser posted image user posted image user posted image , vesela sem, da je s teboj in s tvojo princeskouser posted image vse vredu!

Cuvajta se!!

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 18:58:04   
malamisha
Mala user posted image  je res prava lepotička!

Iskrene čestitke še iz moje strani!

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 19:00:28   
diamantka
meni so par solze prišle v oči, ko sem brala tvojo zgodbo! res sem vesela, zelo vesela za vas! user posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 19:29:52   
Pikapolonica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE iz vsega srca. Zate in tvojo prelepo Gajo.

Pikapolonica user posted image  in Tia

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 19:49:01   
PiaM
Čestitam iz srca, mala je prava lepotička. Veliko lepih trenutkov in cartanja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moj porod in moja punčka!
8.10.2005 20:24:28   
Marina_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem zelo vesela da je družinica zdrava in o.k.Lepo se cartajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?