|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje - hujšanje
15.10.2005 21:34:45   
Anonimen
Madona, pa kaj res ni možno nobene diete delat, da ne bi vplivala na dojenje? Si grem že na živce, ker sem še vedno tako debela, kot da bi bila user posted image ! Polno dojim, imam milijon problemov še postrani (boljše, da ne razlagam!!), kile pa nikamor, dobesedno nikamor! Kakšen nasvet?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje - hujšanje
16.10.2005 9:04:03   
malika
Jaz tudi polno dojim, nimam nobene diete, pa so kile lepo šle user posted image  .
Med nosečnostjo sem se vsega skupaj zredila 20 kg, zdaj bo kmalu 3 mesece po porodu, pa sta še 2 viška user posted image  , no ampak ti dve kolegici pa lepo vztrajata na svojem mestuuser posted image

Pri hrani pa pazim tako kot sem vedno, da ne pojem kaj dosti sladkega, manj OH, pijem samo vodo, skratka imam isti prehranjevalni ritem kot pred nosečnostjo. Ja, pa sadje in zelenjavo sem začela jest.
Mali pa raztura s kilami, tako da mu očitno nič ne manjka, oz. dobi vse kar rabi user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje - hujšanje
16.10.2005 10:00:21   
BibaJ
Meni je pomagala samo hoja oz. sprehodi. Ampak midva imava res take konkretne sprehode. Uro do dve hoje. Koristi obema! Sicer ne dojim, ampak zato nič drugače ne jem oz. še manj pazim kaj jem. Sem velik ljubitelj čokolade in ne mine niti en dan, da je nebi jedla.
Ne vem kaj naj naredim s to uvelo kožouser posted image ! V nosečnosti sem se zredila za 20 kg, ki jih več ni, ampak moja rit zgleda res žalostnouser posted image ! Nikoli nisem bila izoblikovana, vedno se je našlo kako salo, ampak to kaj imam zdaj ...

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje - hujšanje
16.10.2005 12:18:17   
SIJA
živ, te čist razumem, sem se v drugi nosečnosti zlo aktivirala na to temo.
Kot nasvet ti lahko dam, da imaš več obrokov v manjših količinah, nikoli se ne ustaneš nabasana od mize, piješ veliko, kar pomaga odstraniti lakoto ali jo vsaj malo premostiti.
Pa redni daljši sprehodi v obliki hitre hoje,telovadba kadar je čas, npr.vsakič po 10 počepov/trebušnjakov, kaka vaja za rit.
Je šlo vse dol in še več, pa brez posebnih odrekanj, res pa je trajalo skoraj 9 mesecev, kar naj bi bilo tudi pravuser posted image

No zdaj mi je lohk govort, ko bom čez dva meseca  spet na istem kot ti sedaj.user posted image
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje - hujšanje
16.10.2005 13:32:16   
mika
Naly, saj si komaj tri meece po porodu. Jaz sem po šestih mesecih prišla, na svoje kile, pa sem upala da mi bo enih 5kg ostalo, ker sem obupno suha.  nosečnosti sem se zredila za 20kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje - hujšanje
16.10.2005 15:42:24   
Anonimen
Ja, saj jaz sem se tudi več kot 20 zredila, od začetne teže imam še vedno +12, pa že tista teža ni bila idealna, tako da...
Se sprehajava vsak dan, mali me prebuja ponoči, nimam časa kaj prida kuhat (je pa res, da zaradi tega potem mimogrede bedarije v usta dajem, to bo to!!), mož si je gleženj zlomil, tako da je na berglah in moram skrbeti še zanj (pri malem mi tudi nič ne more pomagat), tako da res ne vem, kaj je s temi mojimi kilami, da kar stojijo.
No, malo sem pojamrala user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje - hujšanje
16.10.2005 21:00:29   
frutka_
Tako kot malika pravi je bilo tudi pri meni, kile so šle same dol najlepše pri tem pa je bilo da sem jedla kot nora. Jaz sem po vsakem pododju bila takoooo lačna. Sicer pa je priporočljivo po vsakem podoju spiti kozarec navadne vode ter kozarec kakšnega soka (jaz sem pila multivitamisnkega od Fructala).
Sicer pa neko skrajno hujšanje ni najboljše, ker lahko zgubiš mleko.
Pomoje imaš slab dan. Pa poleg tega še celi kup nekih stvari in poleg nege za moža še skrb za malega! Morda si utrgaj kakšno urico in skoči na fen frizuro ali pa naj frizerka pride k tebi na dom. Kupi si kakšno novo majčko ali puli, nogavice...nekaj v čemer se boš boljše počutila. Nkeja pa je gotovo, da enake postave kot si jo imela pred porodom najbrž ne boš imela. Lahko imaš svoje kile ampak oblika se spremeni...user posted image user posted image user posted image

Morda si utrujena, naspi se, zjutraj si skuhaj dobro kavico, malega popedinaj in pojdita nekam!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenje - hujšanje
17.10.2005 9:39:41   
Anonimen
frutka, vse ti dam prav...ampak mali pri drugih vrešči kot šoja, samo mama, sa mama... poleg tega mi več ne spi - včeraj smo imeli cirkus od osmih do enih, pa zdaj ga imam v naročju... v trgovino skoraj še po kruh ne morem, kaj šele da bi šla v mesto po kakšne cunje zame... ma kaj trgovina, še na stranišče ne morem, da se mali ne bi začel jokat!
ojoj, pa saj se sliši kot jamranje. mali je ful cuker, pojedla bi ga, tako ga imam rada, ampak resnično mi dihat ne da. se tolažim, da bo boljše, ko malo zraste.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenje - hujšanje
17.10.2005 10:56:03   
pravljica
naly, na žalost nismo vse takšne kot malika ipd user posted image  ...sem fouš ko vidim kako lepo suho mamico, ki se sprehaja s takšnim malčkom kot jaz...meni pa kg stojijo
res je bolje kot prvič, ko sem se na porodniški zredila za 10kg, kljub polnemu dojenju...zdaj se ne oziram na to, da je treba zato več jest itd itd ...kuham intak ne, časa za jest imam zelo malo - hval bogu, ampak sem še na 3+...bom začela hujšat...ampak zdaj mi še ni user posted image

če ne drugega, počakam še ene 3 mesece in grem na aerobiko ali kaj podobnega...druge pomoči mi ni

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?