|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glede paketov za novorojenčke
16.10.2005 21:25:09   
Lianna
Ojla. Prilagam link, kjer sta nekaj časa nazaj mamici delali raziskavo koliko so paketi zares vredni. Glede na njune raziskave se najbolj splača vzeti denar.

http://med.over.net/phorum/read.php?f=11&i=257176&t=257176


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glede paketov za novorojenčke
17.10.2005 9:19:58   
Anonimen
No, podatki so že kar precej stari. Maj 2004.
Pa ne verjamem, da je takrat original trip-trap stal 11.000, kolikor so ga ocenili. Zdaj je npr. 32.000. Pa oblačila so tudi že malo dražja, razen če gledate najbolj poceni stvar, ki se kjerkoli dobi.
Da ne bo pomote, ne zagovarjam ne ene ne druge strani. Sama bom vzela denar, čeprav bomo stolček kupili. Naredila sem grob izračun vrednosti paketa B in prišla do nekoliko višje številke kot je denarno nadomestilo. Sicer ne do 50% višje; je pa v paketu res nekaj stvari, ki jih ne potrebujemo oz. jih bomo potrebovali šele čez pol leta ali kasneje.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glede paketov za novorojenčke
17.10.2005 9:27:44   
Anonimen
men se že na uč ne zdijo teli paketi tolk vredni, pa en kup je zame enih nepotrebnih stvari not sploh pa takih, k jih rabš šele ne vem kdaj. ne vem zakaj ne morjo dat not stvari k jih res rabiš na začetku. sej tut če sam kupuješ ne kupiš takoj preden se otrok sploh rodi naprimer stolčka a ne?

bom pa prov za hec šla še sama kej zračunat k me prov zanima.

v prvo sem vzela $, in tut zdej ga bom.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glede paketov za novorojenčke
17.10.2005 14:18:22   
arielca
Meni se pri paketih ne zdi tolk vprašljiva vrednost kot uporabnost. Določene stvari so tam samo zato, da so. Kaj pa na začetku potrebuješ krožnik, lonček, zobne ščetke pa jedilni pribor user posted image user posted image ????  V glavnem, vesela sem, da obstaja možnost denarnega nadomestila in jo bom tut izkoristila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?