|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   položnica za vrtec
13.10.2005 21:13:08   
elizabeta p
Do danes še nisem dobila odločbe za znižano plačilo vrtca in me je danes skor kap sunla, ko sem dobila položnico. 68.500 SIT in to s tem, da ga 7 dni ni bilo. Kar avtomatsko so me razdelili v 8. plačilni razred, ker odločbe še ni.
Pol sem pa na občino klicala in so mi rekel, da odločbe še ni, ker nimajo moje odločbe o dohodnini. Jaz pa prejemam pokojnino po očetu, dokler se šolam in sploh nisem zavezanec za dohodnino, ker je tok majhna. Na zavodu za zaposlovanje pa tud nisem, ker bi potem to pokojnino izgubila. Zdaj moram to pisno razložit in poslat na oddelek za predšolsko vzgojo.
Verjetno bom morala to položnico plačat in mi bojo kao pol obračunal. Jaz sem misnla, da bom potem za ene par mesecev za nazaj dobila za plačat. Groza.
V vrtcu pa računovodkinje ni bilo, pride šele v ponedeljek.
Ali lahko to naredijo, da ti pošljejo položnico, če odločbe še ni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: položnica za vrtec
14.10.2005 9:47:03   
Mojca P.
Pri nas je poddobno..vrtec s tem nima nic, to je stvar obcine. Baje imajo en mesec casa da posljejo odlocbe (so povedali na upravi vrtca). Pri nas jih niso, ker to dela samo ena zenska, ki pa je na bolniskiuser posted image in nima zamenjave??!!. Na obcini pravijo, da je ta poloznica itak kot neka akontacija..v bistvu zato, ker smo dohodke v obrazce pisali za leto 2003 (ker nekateri se niso imeli odlocb dohodnine), da pa novembra (do 15.11) moramo vloziti isti obrazec se enkrat, tokrat s podatki za leto 2004. Tukaj bos lahko navedla vse kar si nastela, ce pa pride do razlike v razredih, jo poracunajo pri naslednjih poloznicah. Baje je najvec takih, ki placujejo manj oz. jim denar vrnejouser posted image ,kot pa tistih, ki morajo vrtec se doplacat.
...no, take smo mi dobili podatke na obcini Mb.
Ta cas bomo pa lahko o samo cakamo odlocbe, sevda pa pa redno dobivamo poloznice.

Muser posted image

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: položnica za vrtec
14.10.2005 13:30:42   
ronja5
Mi gremo novembra v jasli. Vpisali smo se normalno maja, odločbe še ni. Do 15. 11.2005 moramo dat novo vlogo, čeprav še na staro nismo dobili odgovora user posted image , dotlej pa pač plačujemo najvišji znesek user posted image
Mislim, men ni več nič jasno  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: položnica za vrtec
16.10.2005 20:58:16   
elizabeta p
Punce hvala za odgovore. Še eno vprašanje. Kdaj in kako potem ta denar vrnejo? A ti potem par mesecev ni treba plačati vrtca ali ti vrnejo gotovino?

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: položnica za vrtec
17.10.2005 8:17:55   
nena m
Jaz sem klicala v vrtec, pa mi je rekla, naj te položnice ne plačam in bom potem naslednji mesec plačala za nazaj. Najbolje, da vprašaš v vašem vrtcu.

lp

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: položnica za vrtec
18.10.2005 21:20:11   
elizabeta p
Včeraj sem poklicala v vrtec in sem se zmenila, da te položnice ni treba plačat. Ko bom dobila odločbo, moram računovodkinjo poklicat in bo potem obračunala za nazaj. Ful sem vesela.

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: položnica za vrtec
20.10.2005 11:05:18   
Urša
Super! user posted image user posted image user posted image  Verjetno si si orng oddahnila!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: položnica za vrtec
20.10.2005 21:26:48   
elizabeta p
ja, sem si res oddahnila.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?