|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova med vami
24.10.2005 14:30:58   
Azzurra
Evo še mene med vami.
Sem se prijavila že dolgo nazaj, pa nalašč nisem nič pisala, dokler....Ja, dokler začne M zamujat in to je zdaj, že 2 dni. In strah me je delat test.
Kmalu grem mimo lekarne, pa se že zdaj tresem ob misli na nakup testa, kaj šele ko bom doma in bom gledala tisti zavojček...
Kakšna vzpodbudna misel od vas bi mi prav pošteno pasala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova med vami
24.10.2005 14:32:41   
Anonimen
Naj gre sestra po test, če jo imaš.user posted image

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova med vami
24.10.2005 14:33:19   
MarijaPo
Valda naredi test, to je tak zur. Jaz nikoli ne razumem navodil in potem 5x preverjam. :)

Bos videla, da bo super, nic se bat, saj je samo test.

Le pogumno!

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova med vami
24.10.2005 15:17:24   
Marogica
Dobrodošla med nami, čvekami.
Če si tako neučakana, pa naredi test. Jaz sem ga en dan po zamujanju menstruacije, ker sem bila preveč radovedna in neučakana. Tako, da hitro v lekarno, ali pa sestro pošlji,kot je Splišni napisala.
Razočaranje ali veselje prideta tako ali tako. Zakaj torej čakati?
pa dosti sreče

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova med vami
25.10.2005 10:55:46   
Azaleja
Azzurra, si naredila test? user posted image


Javi nam!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova med vami
25.10.2005 12:25:48   
Mijavček
Ejla,

tuki tudi ena ki ne upa testa delat, po enem letu in pol in po tolikih testih in razočaranjih, kar ne upam verjet, da je sploh mogoče.

jaz bi morala dobit M včeraj če štejem ciklus 32 dni, ampak sem imela zadnje čase malo zmešano M; dvakrat na 29 dni, pa potem 39, pa potem 33...
Danes je 33. dan in nimam nič, ampak čisto nič običajnih znakov pred M; ne napetega trebuha, ne prsi, ne zvijanja po križu, ne razcvetele kože... ...kar sem zdaj vedno imela že kakšen teden pred M

ne vem kaj naj si mislim, ... ali naj grem kar test narest, ali naj počakam še kakšen dan? user posted image

Ne vem, meni je težje gledat minus na testu kot dobit M, zato sem zmeraj propagirala čakanje, zdaj pa....

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova med vami
25.10.2005 14:05:25   
Azzurra
Ojla vsem!
Hvala, ker ste mislile name.
Ja, sem naredila test, včeraj popoldne. Delala sem Baby check mini in ker sama svojim očem nisem zaupala, sem ga pomolila pod nos mojemu dragemu in ga vprašala koliko črtic vidi. Najprej, sploh ni razumel kaj gledauser posted image  potem je rekel, da on vidi 4 (!!!) črtice, eno rdečo kratko, dve navpični tanki in eno modro dolgo. user posted image  Saj ne vem, kaj naj si mislim. Kontrolna črta je bila jasna, tista druga pa bledikava, ampak je bila.
Danes zjutraj sva ponovila, vendar je bila testna črta še bolj bleda kot včeraj popoldne.
Tako, da ne vem točno pri čem sem.

Zadnja M je bila iz 24. na 25. september.
Sem vaša ali ne?

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova med vami
25.10.2005 14:06:54   
MarijaPo
Hmm... kaj pa vem... ce je crte danes bolj bleda kot vceraj, potem jaz ne bi prevec upala.

Pocakaj se kak dan in ponovi test.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?