|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rodila se je Ana
19.10.2005 21:26:32   
srecka
Pozdravček vsem! user posted image

Uf, kar nekaj časa me ni bilo na tem spletu, danes pa vam lahko ponosno povem, da sem 11. oktobra rodila prelepo deklico Ano user posted image user posted image . V porodnišnico sem odšla že en teden prej, saj sem imela težave z otekanjem in visokim RR, po drugi amnioskopiji pa so se odločili sprožiti porod. Porod ni prijetna stvar, to vemo vse, moj je trajal 9 ur, kar pa je bilo pri meni kot prvorodki pričakovano. Na srečo mi je ob strani ves čas stal mož, me bodril, skupaj sva dihala skozi popadke user posted image , se pogovarjala in premagovala bolečino... Oba je bilo strah... Teh trenutkov ne bom nikoli pozabila. Ko so mi na trebuh položili Ano, pa smo vsi trije jokali. Nepozabne so bile naše skupne urice, ki smo jih preživljali v porodni sobi, prvič kot družina. Rek, ki pravi, da je v tistem trenutku vsa bolečina pozabljena, res velja. Ko sem naslednje jutro prvič zagledala Ano, se je v meni prebudil tako močan materinski čut, bila sem tako ponosna BITI MAMA. user posted image  Ana mi pomeni vse na svetu!

Zdaj smo že doma, lepo se imamo, kot novopečena družinica smo lepo zaživeli. Zjutraj in ob večerih se vsi trije cartamo v postelji, pojeva ji pesmice, z možem sva postala zelo povezana... Čarobno!

Nosečnost je bila zame prelepa izkušnja, ki sem se je mogoče na začetku preveč ustrašila, vendar jo imam v najlepšem spominu. Obiski v posvetovalnici, obiski materinske šole, prebiranje knjig, da ne pozabim trebuščka, ki je iz dneva v dan veselo rastel. Punce, zavedajte se, da je to čudovito obdobje v vašem življenju in si ga ne zagrenite z nepomembnimi problemi, zaupajte G,... Poskušajte uživati kar se da, saj boste kasneje ugotovile, da čarobni trenutki še prehitro minejo...

Mi trije pa odhajamo novim dogodivščinam naproti! user posted image

Srečka user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 21:29:39   
CatJa
Čestitke, Srečka, ati in lepa Ana! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 21:32:56   
Ninica
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 21:33:40   
Anonimen
Čestitam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 21:49:51   
jazz
ČESTITKE!!!user posted image

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 22:00:14   
Veverička
Iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image
P.s.: zelo lepo napisano!

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 22:02:21   
Marogica
Vsem čestitke in še dosti lepih dogodivščin vam želim

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 22:03:00   
soncece24
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa en user posted image za mojo soimenjakinjo


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 22:48:27   
sezam
Čestitam.user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa še pozdravček naše Ane vaši Ani.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 22:51:38   
KODA
user posted image user posted image user posted image čestitke mladi družinici!

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rodila se je Ana
19.10.2005 23:22:01   
mamči
ČESTITKE, PA UŽIVAJTE VSE TRENUTKE POLNO . KER RES PREHITRO RASEJO TI MALI OTROČKI!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 5:16:29   
mammy26
Pa še ene čestitke in veselo potovanje novim dogodivščinam naproti tudi od moje Ane.

ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uživaj v materinstvu, ki je nekaj najlepšega, kar lahko doživi ženska.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 7:31:16   
MiaSophia
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image
Kak si to lepo napisala, iiiii!!!

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 7:47:21   
Urša
Zelo lepo in čutno si to napisala. user posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke novi družininci! user posted image  Imejte se še naprej čarobno! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 8:00:23   
fipi
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Veliko cartanja

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 8:21:28   
tinkatonka
Kako lepo si opisala srečo, ki te prevzame ko se rodi tvoj otrok. Komaj čakam da tudi sama februarja začutim kako lepo je biti mama. user posted image user posted image

ISKRENE ČESTITKE OB ROJSTVU MALE ANE !!! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 8:43:38   
Eviii
hip hip huraaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 12:15:53   
2mak
Tudi meni so prišle solze v oči, ko sem prebrala tvoje pisemce, polno pozitivnih čustev! Čestitam mamici in očku za malo deklico z najlepšim imenom na svetu! user posted image

Uživajte v teh prvih čarobnih trenutkih in iz srca vam želim, da bodo nekaj te čarobnosti imeli tudi trenutki, ki še prihajajo!

Lepo vas pozdravljam!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 12:31:01   
alenkica
Kako lepo si to napisala. Vsem vam želim, da bi se še naprej imeli tako zelo lepo kot do sedaj.

Srečno!!!

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 18:02:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rodila se je Ana
20.10.2005 21:39:38   
babica
ČESTITKE CELI DRUŽINICI!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?