|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacijska krvavitev?
22.10.2005 14:19:10   
svetlana1
Punce, kaj naj bi to pomenilo: 6.10. sem dobila user posted image , v sredo na 14 dan sva z možem user posted image  naslednji dan v četrtek na 15 dan ciklusa zjutraj sem malo krvavela, ni bila tista prava kri kot pri user posted image  potem v petek ni bilo nič danes pa spet nekaj čokoladne barve na hlačkah.
Punce prosim pomagajte mi pri moji dilemi, naj še povem da je to prvi ciklus po klomifenu.

Zlate ste!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacijska krvavitev?
22.10.2005 15:17:33   
tinkamiška
Hojla Svetlana!

Kej veliko izkušenj z ovulacijskimi krvavitvami nimam, ker sem jo imela samo enkrat. Tudi nekje 14 dan po M malo krvavega izcedka, potem pa nič več. Tisti ciklus nama je tudi ratalo nardit najino punčkouser posted image

Upam in ti želim, da bo tudi pri tebi takouser posted image


LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacijska krvavitev?
22.10.2005 18:38:25   
bskrle
Tudi jaz imam prvič tako krvavitev, tako čokoladne barve, morda za en noht na dan,rajalo je 2 dni.
Naj katera kaj napiše!

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacijska krvavitev?
22.10.2005 18:52:26   
buča
jaz sem pred porodom vedno krvavela med ovulacijo.Ponavadi je trajalo 2-3 dni,kri je bila taka vodena,da sem imela hlačke mokre,ni pa bilo tiste prave sluzi,k ti spodrsneuser posted image user posted image no,tega že po prvem porodu ni bilo več,krvavitve so izginile...pomoje pa,da rjav nisem imela,sem pa imela rjav zdej po porodu...me je sodelavka potolažila in rekla,da moram bit zlo plodna(prvič zanosila v prvo,drugič v tretjem šusuuser posted image )...bomo vidl kaj bo zdejuser posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?