|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JOŠKE
28.10.2005 8:55:43   
Anonimen
Evo imam še eno vprašanje glede jošk.

Nekje do 6. meseca nosečnosti so mi joške tako rasle, da sem mislila, da mi jih bo razneslo. Nisem folgala kupovat modrcev. user posted image  

Zdaj proti koncu pa so mi "usahnile".user posted image A je to normalno? To ko gledam po slikah in revijah, se mi zdi, da imajo vse user posted image , proti koncu še večje joške.

A mislite, da mi primanjkuje hormonov?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JOŠKE
28.10.2005 9:01:22   
Pikica76
Men so se povečale samo v prvih mesecih čeprav imam že tako dost velike, do sedaj pa nosim modrce, ki sem jih imela preden sem bila noseča.

Sem tud jaz spraševala a je to normalno pa so vsi rekli, sej se ti bodo še povečale po porodu ko bo naval mleka in da sem lahko sam srečna, da še s tem nimam problemov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JOŠKE
28.10.2005 11:18:41   
GATA
Jaz lahko povem samo to, da so se mi povečale v začetku samo toliko kolikor sem se ZREDILA v tem pomenu, da ni bilo zaradi nosečnosti.... Pred zanositvijo sem mila slab 75C zdej mam pa polno 75C. In še vedno imam tako PDP pa imam 22.12.
Ja pravijo pa da bo pol po porodu NARASLO user posted image

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JOŠKE
28.10.2005 21:32:00   
petra.horzi
oj
men so tud ful zrasle, mi je sam še en modrc prov
morm kakšnega novga kupit
pravjo da bojo še zrasle proti koncu nosečnosti in takoj po porodu
ne vem pa zakaj bi ti "usahnile"
lp

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JOŠKE
29.10.2005 7:22:47   
Yasminka
Meni so v prvih dveh mesecih zrastle iz 75C na 75F. Zdej pa v 8m ni sprememb. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?