|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punčka / fantek
25.10.2005 17:37:58   
soncicaT
Ok, naj najprej povem, da je meni čisto vseeno kaj bo, samo da bo zdravo!user posted image

Ampak vseeno me nekaj zanima, moj ljubi je rekel, da bi si skoraj bolj želel fantiča, ker bi se znal z njim bolj ukvarjat in pač ker bi pač bil sin.user posted image

In sedaj me zanima, a si je kateri vaš moški tudi želel fantka in je bila potem punčka...kako je reagiral. A so se kaj distancirali, ali so bili fejst razočarani?

Pač vprašam, ker se mi zdi čedalje bolj da bo punčka in ne vem kako bo moj lubi vse skupaj sprejel...vem da bo, ampak vseeno me malo žalosti, ker si želi fantka.Skrbi me da se bo distanciral...user posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 17:43:13   
Marogica
Moj mož so nikoli ni želel ne punčke ne fantka, želel si je zdravega otroka. Vsaj tako je vedno rekel in mu tudi verjamem. Imamo dva fatnka.Pri nas sem bila jaz tista, ki sem si punčko želela, pa očitno moj mož zna delati samo fante. Torej, ko sem ga po pporodu vzela v roke in do sedaj, še enkrat nisem pomislila več, zakaj ni punčka. To so bile moje želje "prej".
Mislim, da si bo tudi tvoj mož premislil, ko bo štručko zagledal in jo pocartal. Če pa ne, je pa čuden človek in ati.
Ti se pa s tem ne obremenjuj, kako bo reagiral tvoj mož in se raje "pripravljaj " na porod in bolj pomembne zadeve.
Pa brez zamere

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 17:52:25   
soncicaT
Marogica, hvala.user posted image

Saj vem, pa saj pravi da bo tudi punčko imel prav tako rad..ampak malo me boli pač...bojim se samo tega da se bo distanciral...nič drugega.

Saj veste moški se identificirajo s sinovi, tako pač je.

LP

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 17:55:39   
Anonimen
Midva sva vedno govorila, da bova imela punčko. Sploh pa dragi. Pa kot kaže bo fantek. Zdaj pa komaj čaka, da se rodi. Mislim, da bo tudi njemu vseeno, ko ti bo dal roko na trebušček in bo čutil kako se premika. Moj lubi da user posted image  vsako jutro preden gre v službo lubčka na moj trebušček.

Samo, da bo živo in zdravo.

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 18:06:31   
renan
Če se identificirajo ali ne, ne vem. Je pa ponavadi tako, da so sinčki bolj navezani na mame, hčerke pa na očke. Vsaj v otroštvu...
Zakaj bi se distanciral, če te ima rad in pričakujeta skupnega otroka, ki je sad vajine ljubezni? Če bo spol otroka vplival na vajin odnos, potem nekaj ni v redu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 18:08:54   
rikica
Moj si je tudi bolj želel fantka,rodila sem pa punčko.Ima jo tako rad,da se to ne da opisat.res neizmerno.Sploh ne razmišljaj o tem,ker boš videla da neglede na to kaj bo ga/jo bo imel najrajši na svetu.Le kako nebi imel rad takšnih malih cukerčkov.Lp

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 19:39:04   
anajmad
Glej sončicaT ti bom nekaj povedala.Moj mož ni nikoli izrazil željo,kaj si bolj želi.Toda v prvi nosečnosti je bil zelo navdušen,ko sva UZ-ju izvedela,da bova imelauser posted image .
Jst osebno sem zmeraj govorila,da bom imela tri fante.No prva je bila punčka,drugi tako zaželjen fantek pa je postaluser posted image .Ko tako razmišljam za nazaj,se mi zdi prav neumno t.i. posploševanje spolov,kaj bo in kaj ne bo.Jst sedaj tretjič mi je prav vseeno,kaj bomo dobili.Jst samo upam,da bo dete zdravo in da ga bom ,ko se bo rodila z gotovostjo stisnila k sebi,ne da bi bil v kakšnem inkubatorju,ko ga lahko gledaš samo od daleč in božaš.To vejo samo tiste mamice,ki so dale takšno gorje skozi.Zato se ne obremenjuj preveč,kaj je povedal tvoj partner.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 19:40:56   
Naty_ka
Moj user posted image  je vedno rekel, da mu je vseeno, kaj je, samo da bo zdravo. Mislim, da se nimaš česa bati. Ko bo zagledal malo štručko, bosta oba tako navdušena, da sploh ne bosta razmišljala o ničemer drugem.
Lp

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 19:47:22   
soncicaT
Hvala za odgovore, saj sva se ze pogovorila, normalno da bo vesel tudi punčke.....sva pa oba istega mnenja....samo da bo lepo rastlo in da bo zdravo...nič drugega ni pomembno.
Res ne.

Lep večer vsem!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 20:19:16   
Dejča
Tudi nama je bilo načeloma vseeno, samo, da bo dete zdravo, jaz sem si malo bolj želela punčke, mož fantka, ker pač izhajamo iz sebe, iz svojega spola, pa "se bom lahko to igral z njim ipd." No, rodila se nama je Tara in ati jo ima neznansko rad. Mislim, da bo kar njegova ljubica in ko še malo zrase, ga bo ovijala okrog prsta - to vem že zdaj.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 20:20:24   
Teni_



Moj si je full zelel fantka. Ko je izvedel, da bo punčka je imel nos do tal. Ampak samo za kakšnih 5 minut. Zdaj je pa čisto nor na Tejo. Seveda si zdaj v 2.spet zeli fantka,ampak če bo punčka, ne bo nič manj vesel. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 20:35:13   
Majdi
Moj si je tudi ful želel, da bi imeli fantka. Ko se pa je rodila punčka mislim da je bil še bolj vesel kot fantka. Bomo videli, kako bo ko bo v drugo. Bil je tako ponosen na svojo malo rožico.

_____________________________

Iris je naš zlati sonček in zdaj se nam je pridružil še en sonček z imenom Sebastjan

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: punčka / fantek
25.10.2005 21:10:28   
Ninica
Moj dragi si je pa punčko ful želel in jo je tudi dobiluser posted image user posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?