|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO NUHALNA V MB
28.10.2005 8:24:19   
majamo
Nujno prosim za nasvet
Punce nujno vas prosim, če mi katera pove, ker nikjer ne zasledim kdo v MB (razen na Fontani, kamor ne grem več) še opravlja NS - z licenco seveda. (Lahko tudi v Slovenj Gradcu ali Celju.
Problem je v tem, ker bi naslednji teden (13t) mogla opraviti pregled, pa so samoplačniške ambulante (Ptuj - Rosič) zaprte zaradi praznikov.

hvala



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO NUHALNA V MB
28.10.2005 8:36:36   
ursa_p
Preberi si tole temo:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=594757
Notri imas naslov neke nove privat ginekologinje v MB!

Ce se malo pobrskas imas se eno v SG (v temi Nosecnost in porod), drugace pa kar v Ljubljano, ce ne bo slo drugace!

Lp, Ursa

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO NUHALNA V MB
28.10.2005 8:51:56   
Anonimen
a sem lahko malo radovedna? Zakaj na Fontano ne več? Sama se šele odločam in izbiram kam. Sem iz MB in bi mi vsak nasvet prišel prav.

(odgovor članu majamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO NUHALNA V MB
28.10.2005 8:53:38   
ursa_p
Bojka!

Temo imas ze odprto!
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=655940

Lp, Ursa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?