|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave s hemeroidi
28.10.2005 19:01:02   
lidija74
Pozdravljene user posted image !
Mene pa zanima,ali ima katera proti koncu nosečnosti  tudi teževe s hemeroidi tako kot jaz? Ne morem stat,ne sedet,ne ležat,nič mi ne paše,ker me tako boli  user posted image .Ali mi mogoče lahko katera svetuje kakšno mazilo ali kaj podobnega.Danes sem si pomagala (spirala) s kamilicami.Upam,da to ne škoduje mojemu user posted image .
 Vsakega nasveta bom zelo vesela user posted image !
Lp,Lidija user posted image ,32.teden
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Težave s hemeroidi
28.10.2005 19:04:09   
tinatona
Haj!

V prazen jogurtov lonček nalij malo vode in daj zmrznit. Potem vzameš ven in si masiraš. Pa prodajajo ene vlažilne robčke (vem da jih imajo v DM) samo ne vem točno kako se jim reče.

LP

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Težave s hemeroidi
28.10.2005 19:18:10   
sončnica14
Meni so se težave s hemeroidi pojavile po porodu - baje je to rado zaradi pritiskanja.  Nisem mogla spat, tako je bolelo.
Pomagala sem si s kremami, ki jih dobiš v lekarni (Modolex, Faktu, Mazilo proti h. Gorenjskih lekarn...). Nekatere se dobijo brez recepta. Posvetuj  se v lekarni. Je pa trajalo kar dolgo časa, da se je stvar umirila.

To hlajenje z ledom (ki ga je predlagala Tinatona) pa svinjsko boli (vsaj mene je) in tega nisem prakticirala.
Veliko uspeha in čim manj bolečin ti želim.
LP

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Težave s hemeroidi
28.10.2005 19:29:07   
Anonimen
Za lažje sedenje si lahko daš šlauf pod rit (tistega, ki ga imajo otroci za plavanje)Lahko se pa vsedeš tudi na vrečko z ledom.
V lekarni se da tudi kupiti en žele (obhladki), ki je v vrečki in ga raniš v hladilniku. Lahko se vsedeš nanj ali si ga gor pripopaš. Ta žele

Mazanje z Modolex kremo.

Nič sedenja na WC školjki. Na wc je treba iti ko je že sila, in nič brati novin na školjki.

Če si zaprta, pij Donat, da se ne boš napenjala.

(odgovor članu sončnica14)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Težave s hemeroidi
28.10.2005 19:31:35   
rija
Baje da pomaga krema Hadensa, sicer je pri nas ne dobiš, samo v Avstriji.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Težave s hemeroidi
28.10.2005 20:20:52   
tincci
Sončnica, pa so kdaj izginili sami od sebe ali si morala dat operirat?

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Težave s hemeroidi
28.10.2005 20:37:24   
Pi-kica 1
Tudi jaz sem imela poporodu velike težave s hemeroidi. Še najbolj so mi pomagale svečke Moldolex. Po njih mi je odleglo, vendar sem morala zdravljenje nekajkrat ponoviti. Sedaj pa je že kar nekaj časa mir. Zginili pa so kar sami.

LP

Pi-kica

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Težave s hemeroidi
28.10.2005 21:00:05   
Anonimen
Ja, pomaga Hädensa, ki se kupi v Avstriji. Pa pomaga, če se mažeš s šentjanževim oljem. Pa za redno prebavo moeraš skrbeti. V lekarni se kupi nekakšen tak zrnat prah, kot neka zemlja, naravno, ki menda fino uravnava prebavo oziroma mehča blato.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Težave s hemeroidi
29.10.2005 10:56:58   
sončnica14
Tincci, sami so izginili, vendar po kakšnih 2 mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?