|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hartan vozički
14.10.2005 8:46:35   
Tida
Pozdravljene!

Odločam se za nakup Hartan vozička pa me zanima če ga katera ima in seveda kako ste zadovoljne z njim. Imate trdo ali mehko košaro, kako je s težo in okretnostjo tega vozička; skratka vaše izkušnje.

Hvala in LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hartan vozički
14.10.2005 8:55:58   
ursk@
Mi ga imamo, vendar za dvojčke. Povem pa ti, če je za dva zelo okreten, je za enega še bolj.
Vse najboljše o teh vozičkih.

(odgovor članu Tida)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hartan vozički
15.10.2005 17:24:22   
KOZLEK
HOJ. Moja sestrična ga ima in je prenesel dva razbojnika. Prevleka se sname in ko jo opereš je kot nova za vozit so pa tudi luštni ima tistega na tri kolesa. Prijateljica ma pa takega na 4 kolesa pa je še tudi tak kot nov.
Upam da sem kaj pomagala. Jaz tudi razmišljam da bi ga imela ampak je še kar malo prekmaluuser posted image

(odgovor članu ursk@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hartan vozički
15.10.2005 17:25:23   
KOZLEK
Sem pozabla najdeš pa jih na HARTAN.net pa sej najbrš veš...user posted image

(odgovor članu KOZLEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hartan vozički
16.10.2005 16:14:50   
lacoste7
Tudi tale dva moja razbojnika Hartanovemu triciklu nista bila kos, še vedno se drži skupaj in to kar dobro. Vozičke pa najdeš na www.comfortbaby.com


(odgovor članu KOZLEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hartan vozički
17.10.2005 1:11:43   
Annny
Zelo funkcionalni, udobni vozičkiuser posted image

(odgovor članu lacoste7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hartan vozički
17.10.2005 10:42:03   
Arwen
Mi imamo Skaterja X in smo zelo zadovoljni. Kupi samo mehko torbo, ker je cenejša in v bistvu je enako funkcionalna kot košara. Voziček ima zelo široke gume, zato je tudi nekoliko večji, ko je zložen in ga nekateri težko spravijo v prtljažnik. Drugače je pa vozek res vreden svojega denarja. user posted image Lp, T.

(odgovor članu Tida)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hartan vozički
17.10.2005 10:53:08   
Ajsha
Mi imamo Topline SL in je odličen. Gre čez drn in strn in ker ima gume, v katerih so zračne blazine, se le-te ne dajo predret. Priporočam mehko torbo, ker  lahko kasneje vzameš ven trdo dno in postane zimska vreča za noge. Vzmetenje je super, skratka ni mi žal, da smo se odločili zanj.

LP!

_____________________________

Love is in the air...

(odgovor članu Tida)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hartan vozički
2.11.2005 13:56:57   
ValZoja
Zdravo!

Vozički Hartan so res superuser posted image - skoraj neuničljivi, tako vsaj pravijo vsi, ki so jih uporabljali. Nisem zasledila niti ene pripombe. Decembra bo izšla nova kolekcija 2006, jaz sem ga po ogledu že naročila in sicer za dvojčke!!user posted image user posted image

Pa lep dan vsem!
ValZoja, 25 t,3/7 user posted image

(odgovor članu Tida)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?