|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašne skutke za 6mesečnika
2.11.2005 22:34:54   
sabini
Zanima me kakšne skutke kupujete in kakšen gres naj kuham a kr navadnega tako kot riž?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašne skutke za 6mesečnika
2.11.2005 23:26:42   
Skaana
Manjka pomemben podatek - kdaj ste začeli z uvajanjem. Mi smo pri 6. mesecih, tako da smo komaj zdaj pri osmih začeli z mlečnimi izdelki in glutenom.user posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašne skutke za 6mesečnika
3.11.2005 7:58:26   
tascha
Jest kupim kar tiste od Lj. mlekarn, jih ima ful rad.user posted image Sedaj je star 7 mesecev, ampak mu jih dajem že od prb. 5 meseca, pa ni bilo nobenih problemov user posted image . Dajem pa mu tudi navadne jogurte, sadne (od Lj mlekarn, Jogodan), pa ima vse rad.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašne skutke za 6mesečnika
3.11.2005 9:16:30   
**Petra**
Jst sm kupovala kar Fruchzwerge ali pa Skuto za otroke. Drugače pa gres in riž kuham kar v navadnem mleku (alpskem), po steklenički pa še vedno adaptirano (zdaj bo stara 10 mesecev).

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašne skutke za 6mesečnika
3.11.2005 11:05:35   
tinatona
Jaz dajem mojmu une od Ljubljanskih mlekarn, pa Fruchtzwerge; največkrat pa navadno in notr zamešam sadje. Od jogurtov ima pa najrajši une z liki iz Čebelice Maje.

LP Tina

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašne skutke za 6mesečnika
4.11.2005 15:01:41   
sabini
Z uvajanjem sva začela pri 4 mesecih, do sedaj je jedel vso sadje , nekaj zelenjave uvajava nekaj jo ima že za reden obrok in riž, sva na enem gostem obroku in sicer sadje.   Kaj pa jagodni ali borovničev jogurt to baje naj nebi še pri 6,mes???

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašne skutke za 6mesečnika
4.11.2005 17:20:13   
tinatona
Jaz mu dajem jagode, maline in borovnice. Sem jih poleti dala zmrznit. Tako da jih zdaj vzamem malo ven, pretlačim z vilico in jih zmešam al s skuto al pa jogurtom. včasih dam zraven namesto skute še pol banane in jabolka pa ima meašno sadno kašo...
Jagodni Fruchtzwerge je jedel pa že pri štirih mesecih. Sem ga namreč jaz jedla pa se je začel full dret zraven... sem mu dala dve žlički za probat in ker ni bilo reakcije mu jih zdaj mirno dajem. Mu je najboljši okus jagode. Pa od Alete kašo borovnica, jagoda , jabolko ima tud rad.

Poskusi, pa mu daj najprej eno ali dve žlički in če ne bo reakcije, mu lahko naslednji dan daš že več.

LP tina

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašne skutke za 6mesečnika
13.11.2005 9:14:02   
babylove
Navadne; sadni so presladki (takšno je navodilo pediatra).

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?