|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pranje cotk
29.10.2005 22:29:15   
Alina_alin
Punce kako perete cotke s flekci - od kakcev? Mislim na pisane cotke, ki bi se naj prale na 40 stopinjah...Naša pupa ima zelo tekoče akece in pride zmerom pri hrbtu na body, pa dostikrat še na naslednjo cotko...ker imamo seveda tudi barvaste cotke, ne samo belih, ki se ven kuhajo, me zanima kako jih perete. jaz jih ne upam prat na več kot 40, saj se bojim da jih uničim - ali pobarvam cotke med sabo, saj pisane perem skupaj. sem ze probala z vanishem, pa pri 40 ne gre ven. ko ven skuham seveda gre, ampak kot sem ze omenila vsega ne upam ven kuhat...
kaj delate vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pranje cotk
29.10.2005 22:38:32   
Urška*
Probaj ta recept:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=588854

Drugače pa jaz prisegam na Opal! Preden dam v stroj prat, zdrgnem z Opalom in gre vse ven! No, skoraj vse!user posted image  Drekec gre zagotovo! Preverjeno!



_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pranje cotk
29.10.2005 22:40:24   
Meceno
Jaz vse perem na 60, tudi temno, razen volnenih. Poizkusi z tem da daš takoj ko pride čez, v vodo, da se ne zasuši.

Lp

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pranje cotk
29.10.2005 22:51:49   
urška
marsikatera cunja se da prat več kot piše na etiketi; razen volna seveda; če je cotka kolikortoliko kvalitetna se ne razbarva tako hitro. poskusi še z BOI SHOUT

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pranje cotk
29.10.2005 22:53:46   
Urša
Ja, tist recept od Gekko Junior (Madeži bye, bye) tud men prov pride pri drekcih, sam čimprej jih je treba skuhat.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pranje cotk
29.10.2005 22:57:59   
SashaB
Jaz tudi perem vse na 60, na bodije (ki so včasih od kakcev) pa dam kar Vanish in vedno pomaga.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pranje cotk
30.10.2005 8:54:00   
frutka_
Delam se da jih ne vidim...user posted image user posted image user posted image Sicer mi gre z Arielom vse ven razen teh drekcev pekcev. Morda pa menjaj plenice, če ti pride večkrat skozi.

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pranje cotk
30.10.2005 10:32:40   
Špacka
 
Recept od Gekko Junior je zakon, vse gre doluser posted image


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pranje cotk
30.10.2005 13:32:54   
krompircek
oj

tudi mi kakamo da včasih pride vse skozi. Takega kakeca ko ga včasih nakida ne zdrži nobena plenica.user posted image  jaz perem vse na 60 če je pokakano pa gre vse dol

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
30.10.2005 13:35:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pranje cotk
30.10.2005 13:47:12   
Alina_alin
bom torej probala kuhat cotke. sicer se malo bojim, kak bo to s temi barvami.
ja, vem, da cotke lahko peres na višji temperaturi, kot je napisano. samo če je napisano 40, ti pa kar na 100? ok, bom probala za minutko, dve dat v krop.
aja, frutka, plenice mam pampers lets go. bom probala sedaj še s sensitive pleničkami, samo se bojim da ne bo pomagalo, ker je imamo mi zelo tekoče akece, ker smo dojeni. zato zmerom pri hrbtu ven priteče na body. sem probala tudi  večje plenice, pa nič boljše. ko teče, steče ven s plenice.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pranje cotk
30.10.2005 13:58:46   
Alina_alin
še nekaj - ko date na 60 prat, a date skupaj tudi temnejše (ok, ne črno) in bele - svetle barve? tu sem malo skeptična. ker se bojim, da kake obleke, ko so iz zelo kontrastnih barv, da se bodo razbarvale...

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?