|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne igrice
31.10.2005 20:01:30   
nynna
se igrate s svojimi enoletniki. Mi se recimo igramo postavljanje stolpa, mami postavlja, mala podira, ali pa mečeva kocke iz škatle pa nazaj notri... Povejte mi še ve kaj se igrate kakšne igralne veščine obvladajo vaši user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšne igrice
31.10.2005 20:28:02   
ronja5
Naš bo star 11 mesecev. Poleg naštetega sva si zdaj začela podajati žogo, žogo tud rad brca user posted image , Igrava se križ kraž kralj Matjaž, to v celoti sam obvlada, potem pojeva pesmico o polžku pa pokaže in skrije "roge", zelo rad pleše- še ne hodi, ampak se ob glasbi oz. petju pozibava, zraven ploska ali dirigira z rokicami. Zapiska na piščalko. Zelo rad ima avtomobilčke, ki jih z roko kao vozi in dela zraven brrr, brrr. Tudi knjige ima rad, prepozna že določene živali, reče ga-ga, ko-ko in hav-hav. Rad ima tudi razne škatle, v katere mu daš kakšno igračko, al pa knjigico, pa mu je ful dobro, da jo pol sam odpre,... to je vse kar se ta trenutek spomnim.
Aja, pa ful je hecen, ko ga vprašaš kako delajo indijanci, pa se z roko tolče po ustih in dela a-a-a-a user posted image

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?