|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje na 3 ali 4 ure
18.11.2005 19:51:27   
Maša
zanima me ali ste pri 4 oz. 5 mesecih dojile na 4 ure ali na 3 ure.....ali pac po potrebi vasega soncka. Jaz bol po potrebi ceprav mi je pediater svetoval naj zacnem na 4 ure.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
18.11.2005 19:56:17   
Anonimen
Kar po potrebi, saj tudi odrasli ne jemo vedno točno na pet ur ali štiri ure ali tri ure, včasih tudi bolj pogosto.

(odgovor članu Maša)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
18.11.2005 20:04:04   
Maša
hvala za tolazbo...sem enakega mnenja user posted image

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
18.11.2005 20:14:49   
Grascakinja
Jaz pri 4,5 meseca dojim (ob večernem dodajanju in non stop nekih problemih - enkrat premalo, drugič preveč mleka, tretjič nikakvo zelenkaste barve in podobne štorije) čez dan včasih tudi na 2 uri.. Kaj naj jo pustim lačno?
Prav živcira me tole najedanje, ja zdaj bi pa morala že celo noč spat pa ponoči nič jest, pa dojit je treba na 3 ure in podobno... ne se dat. Ko je otrok lačen, ga pristavi.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
18.11.2005 20:40:36   
mala maja
se strinjam.

Podoji takart ko hoče. A ti če si lačna čakaš na večerjo ali kosilo.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
18.11.2005 21:03:26   
Dejča
Čez dan kar na dve uri ali še manj, kadar je pač lačna - proti večeru pa kar naprej, ker si dela zalogo za čez noč - to namreč prespi brez dojenja.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
18.11.2005 21:24:50   
SashaB
Pri skoraj 5m - čez dan papamo nekje na 3 ure, odvisno kako pokaže lakoto. Potem pa zvečer še enkrat vmes in dvakrat ponoči.... user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.11.2005 23:12:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SashaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
19.11.2005 17:10:59   
petraz
Lep pozdrav!

Jaz dojim po potrebi, ko otrok potrebuje. Anže je sedaj star 6.mesecev in že sam pokaže ko ne želi jest.user posted image  Ne oziraj se na druge.

Lep dan!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
19.11.2005 17:55:04   
Katrin
Stari smo dobrih osem mesecev, pa se še vedno dojiva po potrebi. Saj sama pove, kdaj je lačna, ne?

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje na 3 ali 4 ure
20.11.2005 23:09:54   
kimi
Zdravo Maša...
No jaz svojega prvega nisem dojila pa kljub temu. Vem da je zeloooo dolgo jedel na 3 ure ker sem ga jaz budila ter mu navadila ta ritem hranjenja se ga je dolgo držal. Mislim da celo do 1 leta še sedaj pri 18 mesecih včasih je na 3 ure. Ti kar po potrebi kadar je lačen. Pravijo naj bi se obroki časovno razširili samo otroka že ne boš pustil lačnega če hoče jesti

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?