|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje, kaj je z...
15.11.2005 22:08:50   
CIPRESA
našim Žigcem. Punce danes je imel naš Žiga zelen drekec in to ni prvič. Prvič ga je imel pred nekaj dnevi  pa potem danes. Zanima me ali je to lahko posledica viroze ki jo ima ali pa kaj drugega..........
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje, kaj je z...
15.11.2005 22:34:15   
bobek05
naš ga je imel prej tudi - non stop, ampak so bile punce mnenja, da zaradi hrane (Beba 1), zdaj smo na Bebi 2, pa uvajamo že gosto hrano, pa kakec ni več zelen, tako da je verjetno res bila kriva hrana...

je drugače z njim vse vredu? ima vročino? se napenja? je prehlajen? je živahen kot vedno?

jaz bi na tvojem mestu vprašala pediatrinjo... sem pa že 1x na forumu brala nekaj o teh zelenih kakecih pa sem pozabila kaj user posted image daj probaj pogledat malo nazaj...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje, kaj je z...
15.11.2005 22:39:35   
Anonimen
Možno, da je od hraneuser posted image .

Sicer če je bolj temno zelen je možno, da so tudi krčiuser posted image

Rekla bom pa tak: če je otrok živahen kot ponavadi, če ne joka in če aka normalno ni z njim nič kar bi te moralo posebej skrbet!user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje, kaj je z...
15.11.2005 22:50:32   
Anonimen
Meni je patronažna rekla,da je zelen kakec zato,ker sem nekaj takega pojedla.In če bo imela krče in kakala zeleno,bo to zaradi moje prehrane.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje, kaj je z...
16.11.2005 10:14:10   
urbancek
To pomeni, da ima tvoj dojenček krče. Takrat je drekec zelen ali pa tekoč.
Tudi pri nas se to dogaja. Kar porajtaj, kadar ga bo zvijalo in se bo jokal, bo drekec zelen.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje, kaj je z...
16.11.2005 13:06:06   
zoya24
Cipresa jaz sicer dojim, vendar pa je imel naš Žiga tudi dva obdobja (po dva do tri dni) ko je imela zelen drekec - čist zelen. Pa sto procentno ni imel krčev, pa tudi jedla nisem nič takega. Je minilo samo do sebe, pa v tem času se ni vedel nič drugače, tako, da se jaz sploh nisem sekirala. Aja stari smo bili tri mesece.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?