|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varanje
23.11.2005 21:34:31   
Anonimen
Kaj je za vas varanje?

Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varanje
23.11.2005 21:55:08   
tanaja*
Hmuser posted image ...

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varanje
23.11.2005 22:03:29   
smrka
-ko se partner za hrbtom partnerice dogovarja da bo šel s kero na kofe
-ko eden od partnerjev skoči v pojstlo drugemu/i
-varanje samega sebe da imaš rad svojega partnerja pa do njega ne čutiš nič

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varanje
23.11.2005 22:09:10   
Primoza
Ja dobri primeri, dodali bi jim lahko še ko zamudiš na sestanek s partnerjem za več kot akademsko četrt.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varanje
23.11.2005 22:14:06   
Anonimen
A je za vas varanje tudi, če varaš v mislih?
Pa tud če je to bolj "oddaljena" oseba, s katero veš, da nikoli ne boš?

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varanje
24.11.2005 2:40:35   
Anonimen
- fizično varanje je vsak stik partnerja/partnerke z drugo osebo kateregakoli spola, ki preseže mejo prijateljskega fizičnega stika.
- psihično varanje je vsaka misel v glavi, ki kaže na to, da si oseba želi fizično varanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varanje
24.11.2005 7:47:23   
Anonimen
Prevaras se takrat, ko mislis, da partnerja toliko poznas in da ga lahko toliko nadzorujes, da nikoli ne bo pomislil kaj šele odšel s kom drugim..

Prevaras se, kadar gojis dolocena pricakovanja do partnerja..

Na klasicni poroki se partnerja vedno prevarata.. ker sta mislila da si zaupata.. potem pa pricakujeta da bo partner obljubil tisto, kar doloci druzba, z namenom, da se nekaj zazihra.. ker nihce ne ljubi sebe.. in logicno da se je potem treba zazihrat, da lazje zivalsko napades partnrja, ce prekrsi obljubljeno..

In se mnogo primerov je.. samo v nobenem primeru pa ne varamo drugega.. ker to ni mogoce..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varanje
24.11.2005 8:09:58   
dory
Zame je varanje fizicno varanje...tisto kar imamo v glavah je pac stvar posameznika...sej mamo oci zato da gledamo ne in mozgane,da razmisljamo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varanje
24.11.2005 8:55:44   
daddy
   Varanje je zame takrat, ko pri igranju pokra nekdo skriva asa v rokavu. Za tako so v času prohibicije v Ameriki streljali.
  Tisto, kar pri nas večina imenuje varanje, je pa povečan libido ob misli na določeno osebo ali stiku z njo. Nekateri tudi dejansko podležejo, drugi ostanejo samo pri seksanju v mislih s to osebo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varanje
24.11.2005 9:00:47   
Bela
težko opredelim kaj je, odvisno od vzroka, tko bom rekla.

_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varanje
24.11.2005 9:20:11   
Anonimen
Kakršenkoli način partnerjevega izražanja naklonjenosti (naklonjenost od katere si nekaj obeta) oz. "poželenja" do drugega dekleta. Ta je pa filozofska...user posted image ...

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varanje
24.11.2005 9:27:57   
Anonimen
Ne, zares...
Mislim, da se to začne že v glavi. Če bi moj fantaziral o seksu z drugo žensko, bi jaz temu rekla, da mi ni povsem zvest, ker ima željo in če bi imel morda priložnost, ni hudič, da jo ne bi izkoristil... recimo. Potem bi se verjetno vprašala zakaj? Ga ne privlačim več, je vse skupaj postalo že rutina,...?
Jaz moram priznat, da že opazim sem in tja kakega postavneža, ne pride mi pa na misel, da bi si predstavljala seks z njim. Ali sem pa samo tako zelo brez domišlije? Ne bi rekla. Prej bo to, da sem zelo zadovoljna s tistim, kar imam doma.
Dokler se babe v štacuni za njim obračajo, vem da imam zlato jamo. user posted image ... še veliko več je od tega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varanje
24.11.2005 19:16:02   
Gina
Varanje v smislu partnerskega varanja, je zame takrat, ko partner več ni z dušo pri tebi, ko je zaljubljen v nekoga drugega in ko namenja tisto, kar je včasih tebi, neki drugi osebi.

Ja,. tjazy, žal je tako, da je odnos vedno daj dam. KO je samo še daj daj daj, ... dam pa umre in gre h nekomu drugemu, takrat odnos umre. A se temu reče varanje ali izkoriščanje ali kako drugače, je pa čisto vseeno. Aha, vedno pa se varanje ali kakor pač reče kdo temu, začne - ne fizično, ampak v glavi. Kje pa se kdo začne potem počutit ogroženega, je pa odvisno od ljudi. Nekateri se začnejo že pri najmanjšem občutku ogroženosti, drugi pa skoraj nikoli. Odvisno od tega, koliko se cenijo.l

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: varanje
24.11.2005 19:24:38   
baguSka
Gina jaz se pa ne strinjam. Kaj pa če se recimo jaz cenim, ker znam varanje odpustit??

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: varanje
24.11.2005 20:06:50   
Gina
 Ja baguška, točno to. Tisti, ki se ceni, odpusti ali sprejme. Karkoli, samo ogroženega se ne počuti (ni ljubosumen ali posestniški). Torej je točno tako, kot si napisala - dovolj se ceniš.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: varanje
24.11.2005 20:10:30   
baguSka
Aha ok. Se opravičujem, ker sm te narobe razumela.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: varanje
24.11.2005 20:10:47   
Gina
mogoče še to - o ogroženosti.... s tem sem mislila, da nekdo misli, da ga bo drug prevaral že če partner koga pogleda, se s kom pogovarja, ima nov e-mail med pošto ali kaj podobnega, druigi pa se ne počuti ogroženega niti takrat, ko en ali ena zelo jasno in glasno nori za partnerjem. Nekateri se celo zmenijo za svobodo fizične ljubezni....saj je vseeno. Pomembno je ali se imajo fajn ali se počutijo ogroženi. In če so ogroženi, jim zihr manjka malo samozavesti. NO, logično je, da se najbrž ne počutiš zelo romantično, če te nekdo vara, ampak umret pa ravno ni treba zato, a ne. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: varanje
24.11.2005 20:57:36   
Primoza
Eno izmed popolnejših definicij varanja v ožjem pomenu je nekoč izpisala ga. oz. g. selena, nekja o telesnih tekočinah, če se dobro spomnim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: varanje
24.11.2005 21:34:59   
Joe
"Varanje" je "oranje" v narečni obliki. Beri npr. kot waranje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: varanje
25.11.2005 8:44:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Gina jaz se pa ne strinjam. Kaj pa če se recimo jaz cenim, ker znam varanje odpustit??


Ja varanje lahko odpustis, ampak samo sebi.. ne drugemu.. ker ce varanje odpuscas drugemu.. potem si ze na tocki,. ko je itak vseeno ali odpuscas ali ne..  ker je tako in tako ze vse izgubljeno.. ker potem svojega partnerja, za kateregfa trdimo, da ga ljubimo.. ne ljubimo glih kej posebno, ker od njega zahtevamo nekaj.. torej jemljemo..
Zadeva je pristna sele ko on to sam daje.. svobodno in z veseljem.. zato je popolni nesmisel imeti partnerja pod nadzorom, da ne bi kam zasel..

Ne mislim zdaj tukaj nate osebno.. ampak samo nadaljujem kar si zacela..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: varanje
25.11.2005 14:17:54   
Anonimen
citiram: NO, logično je, da se najbrž ne počutiš zelo romantično, če te nekdo vara, ampak umret pa ravno ni treba zato, a ne. user posted image

Gina če veš da te nekdo vara in nič ne narediš glede tega je to pol sam zatiskanje oči ker ne upaš ostat sam in si rajš s takim k te vara!!!?halo kakšna izjava!al ga pa nimaš več prov dost rada pa sebe prov tko ne ker si dopuščaš to!

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: varanje
25.11.2005 17:11:46   
Gina
Anonimen(-mna), ti očitno nisi vsega prebrala, kar sem jaz napisala. Jaz nisem pustila, da me vara. PObrala sem oba otroka in se odselila. Lahko bi naredila še kako drugače, ampak umrla pa ne bi zato, niti se počutila manjvredno, če nekdo pač ne čuti več enako do mene, kot je nekoč. Se mu je pač spremenil okus. In kaj potem?

In ne razumem ljudi, kako si prevajajo nekatere stavke, a pišem tako nerazumljivo? Kaj v zgoraj citiranem stavku kaže na to, da bi jaz mislila, da si mora ženska zatiskat oči ali trpet ali ostat z moškim? Ali celo, da si ne upaš ostat sam, hi hi...in to meni piše, ki sem vse življenje sama sebe in svoje otroke živela. Ojoj, ljudje božji, pa ne obračajte okrog vsega. Bog ve kaj si vse ljudje predstavljajo še, ko kaj napišem, čisto obratno, kot jaz mislim.

Še enkrat:
Če te nekdo vara, se morda ne počutiš romantično (beri fajn), ampak umreti ti pa ni treba zato (beri - ne pusti, da dogodek usmerja tvoje življenje, da si zaradi tega leta in leta potrt, ampak ti usmerjaj svoje življenje sam in sicer tako, da bo tebi fajn. potem je pa vseeno, ali odpustiš ali greš, važno da ne visiš na dogodku, da se sam sebi ne smiliš in da ti je vsak naslednji dan čisto lep, vreden življenja, ne glede na to, ali si s kom ali ne, ali se odseliš ali pa še vztrajaš). In to je moje mnenje, lahko pa misliš drugače če želiš.
A je zdaj jasno ali sem spet Kitajsko pisala?

























(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: varanje
26.11.2005 9:09:43   
Anonimen
Gina... clovek ki ima s tem problem.. te ne bo hotel razumeti, pa ce pises slovensko, kitajsko ali pa ce mu narises..

Napisi, da je treba partnerja, ki te kao prevara.. nagacit.. razkosat in podobno.. pol bo pa vse v redu..

Ko enkrat jasno poves, ti res ni potrebno se enkrat razlagat.. ker ne bo nic pomagalo..

Tole sem se pa jaz naucil na forumih.. in vedno ne gklede na to kaj napises.. se bojo nasli ljudje ki bojo tudi tako mislili.. in ljudje ki te bojo obsojali.. tko da ni nobene panike.. pac tko je..

In zato ne vidim smisla, da se nataolcujemo.. vsak pove svoje.. argumentira in to zgolj iz cistega dolgcasa.. ker obrnil s svojimi stavki, ne bo nikogar, ki ze itak sam ne razmislja podobno..

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: varanje
26.11.2005 10:38:18   
Anonimen
Zame je le fizično varanje:poljub, sex, ...skratka izmenjava telesnih tekočin.user posted image

Psihične ne poznam.Kaj nekdo dela v mislih, ne morem vedet, in me ne boli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: varanje
26.11.2005 11:44:45   
Gina
Tjazy, čisto prav imaš, ampak je fajn to še kdaj slišat, ker mi očitno ne potegne.user posted image user posted image  Saj mi bo enkrat, ker se trudim.user posted image

Ampak ker danes še ne morem iz svoje kožeuser posted image :
Samo še vprašanje za Flamingo, ker nekaj ne razumem. Npr. da bi se tvoj dobival 3-5x na teden z eno, hodil z njo plavat, se začel rihtat, mazat, sijal od sreče, ko bi šel k njej, ti povedal, da je ona pa res najbolj pametna in oh in sploh se da z njo pogovarjat, hodil domov ob treh ponoči, hotel seksat čisto drugače, kot prej, kar naenkrat, pa itak bi začel bolj po redko seksat, tebe bi na vseh področjih zanemarjal, se grdo vedel do tebe.....no ampak hkrati bi ti zatrjeval, da sta z žensko itak samo prijatelja, da z njo pa ne seksa, niti se ne poljublja, skratka fizično nimata nič. Ali bi ti to vzela za varanje ali ne? Ali bi ti bilo vseeno, ker mogoče pa tega ne bi vzela za varanje, ali bi rekla, naj kar še naprej razmišlja kar hoče, ker psihičnega varanja pa ni, oz ti ne veš, kaj razmišlja, ker ne moreš v njegovo glavo misli brat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?