|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JE PREMALO!!!
22.11.2005 17:27:54   
doroteja23
Moja pikica noče dosti jest user posted image . Stara bo dva meseca in poje komaj 80-100ml. Meni se to zdi premalo, sicer se redi vendar se mi zdi, da drugi dojenčki pojejo več. Je pa res da je bila mala, ko se je rodila in je v bolnici pojedla od 50 - 60, ko so drugi dojenčki že po 70-100. Ali mi poje premalo in kaj naj naredim?

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JE PREMALO!!!
22.11.2005 17:59:13   
lex
koliko poje poje, bolj je itak ne moreš prisilit. Če ji teža narašča je vse ok. Tudi moj je malo jedel pa bo glih tak zrastel. Sedaj ima 9 kg, medtem ko ima njegov sovrstnik (isto star) več kot 10 kg. Pa je moj prej začel bavcat, pa hodi tudi že, tako da vsak otrok ima svoj razvoj in je toliko kot potrebuje. drugo je, če ji kilogramčki ne gredo gor.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.11.2005 18:35:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JE PREMALO!!!
22.11.2005 18:48:02   
ninocka
Moj tut se zdaj poje med 100-130 (star je 3 mesece). Se pa redi, tko da to ni problema. Dokler se redi, je OK.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JE PREMALO!!!
22.11.2005 18:48:39   
doroteja23
Ja, kolko pa je tehtala ob produ? moja je 2690 in ko sma šle iz bolnice 2500! Kolko pa je stara zdaj?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JE PREMALO!!!
22.11.2005 20:05:36   
špelin@
Samo sekirati se ne!!! Dokler se redi, dobi dovolj hrane/mleka! Moja ima skoraj pol leta in popije ob obroku le okrog deci in pol mleka. Včasih še to ne. Ampak ima očitno dovolj, ker se fino redi in je pravi medvedek user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.11.2005 20:18:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?