|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročanje z pregleda!
24.11.2005 11:11:51   
Sulfinija
Pozdravljene!!!

No najprej lep pozdrav.Sem bila pri sedmen tednu in štirih dneh ponovno na pregledu,ker sem nesla odpustnico iz bolnice.
Delala mi je UZ in je rekla,da je plod velik 5,2mm in viden je bil lepo ter utrip srca je bil zelo lepo viden.Vendar me je moja G tudi malo postrašila je rekla,da jo moti tole da kjer je vrečka in tudi plod v njej jo moti,ker ni okrog veliko črnega.Kaj menite punce mene je malo strah?Je rekla da ni nujno,da bo kaj nrobe izključeno pa tudi ni?Ponoven pregled in UZ imam čez en teden in sem prepričana da bo vse ok,kajti to je vse skupaj še malo,...Je imela katera od vas podobne izkušnje in kako se je končalo?Kajti jaz smatram da ima moja G malo slabši UZ aparat kajti v bolnici se je vse skupaj veliko lepše videlo bolj nekam vse črno kot pa na tem današnjem aparatu.
Za vsak odgovor vam bom iz srca hvaležna.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image 7t4d

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 11:23:13   
Naty_ka
Mojca, čestitam. Vesela sem, da je vse ok.
Kaj se pa tiče tvoje g, pa je ne poslušaj vse tako dobesedno, ker je res, kot si že sama rekla, da ima star UZ in se ne more vse lepo videt.
Po drugi strani pa je vse še zelooo prezgodaj, da bi lahko karkoli napovedovala. Tudi mene so strašili in mi govorili skoraj do petega meseca, da otrok ni v celoti razvit in da nima zaprte hrbtenice in da ima na glavici senco in še in še in še. Potem pa se je le en zdravnik v mb odločil in počakal tri tedne, potem pa je bilo vse na svojem mestu in tako kot mora biti.
Ne sekiraj se. Tudi ti UZ včasih malce zatajijo oz. se vse ne da takoj videti. Vse rabi svoj čas.
Ti samo uživaj, ostalo pa bo že.
Pa, pa.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 11:27:03   
*barbapapa*
Mojca,....

ma ne se brez veze sekirat user posted image

raje uživaj; opazuj snegeca, ki pada;... pošlji možgančke na pašo,.....user posted image

Če se boš celo nosečnost tako obremenjevala - ma ne; s tem škodiš samo user posted image !!!!


Jaz vedno pravim:
bo že mati narava naredila tako kot je najboljše!!!!!!!!


Ti pa zdaj uživaj!!!!!!!!!  In ne jemlji vsake besede od ginekologinje tak resno!!!!


UŽIVAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

_____________________________



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 11:41:55   
Sulfinija
Punci hvala vama obema iz srca!Res sem vama hvaležna.
Barbapapa imaš prav sedaj moja user posted image  rabi lepo sproščeno mamico,da bo bolje rastla in na drugem UZ bo že čez teden dni večja.Sedaj bom lepo počivala kaj malega delala tu in tam šla na kak lep sprehod v naravo na snegeca in uživala.Žal je tala nosečnost taka da se celo za nekaj sekiraš nazadnje pa spet kako bo potekal porod,....Pa vem da bo mati narava naredila tako,da bo prav zame in za najino pikico.Res pa je da ne morem dati na njeno vsako beesdo vse kajti včasih se žal tudi ti precej zmotijo.No držite še naprej zame pesti,kajti čez en teden bom ponovno imela pregled in tudi UZ najbrž.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image 7t4d

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 12:20:53   
Katjusa
Mojcauser posted image user posted image no vidis pa je pikica na svojem mestu sem ti govorila da bo tako:) Kar se pa tice tvoje G pa mislim da malo pretirava tak al tak ce ze hoce kadarkoli lahko gre kej narobe al pa tud ne ne se obremenjevat s tem raje bodi vesela nasmejana in sanjaj o tem kaj vse bos pocela z otrockom ko ga dobis ven:) predolgo si se trudla da bi se zdej obremenjevala se s tem kje pa kaj je lahko narobe ce bo kej prevec narobe tak al tak mati narava sama poskrbi da se zgodi tako kot je najbolj prav.... Dokler ne bo resnih zapletov in tezav ti zelim mirno veselo in ljubeco nosecnost!

Zdej pa na uzivanje in stetje dnevov pa ne pozabi s epustit razvajat in cartat!

LP Katja


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 17:17:51   
hajdi21
Mojca9000,

naj te potolažim. Tudi pri meni ni bilo okoli vse zakrito s črno barvo, bila je še mala senca skoraj belega prostora, pa je ginekologinja rekla, da je treba še malo počakat. Lahko bi bilo kaj narobe, vendar mi je sama rekla, naj ne delam nobene panike, ker se zelo redkokdaj kaj posebnega zgodi. In na naslednjem pregledu ni te sence niti omenila več. Jaz pa sem sedaj tudi že v 38. tednu, brez vsakršnih komplikacij. Mislim, da je nekaj omenjala, kot da še maternica ni vredu "pripravljena (na vgnezditev zarodka)" oz. nekaj podobnega. In očitno je naslednjič bila.

Ti se samo sprosti in uživaj v nosečnosti, kot sem jaz, ki sem pred tem tudi imela velike težave, sedaj mi je pa kar malo žal, da bo nosečnost minila in ne bom imela več trebuščka, ne bom čutila brcik,.... Ker to so najlepši občutki na svetu, še posebej, ker tega moški ne morejo doživeti.

Lp vsem srečkam user posted image ,

Hajdi21

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 17:39:17   
Sulfinija
Hajdi21!!!

Glih kontra meni je rekla,da je premalo črnega okrog vrečke?Msiliš da se to še lahko kaj iboljša kajti po mojem je kaj prehitro sodit srček mu normalno bije plod pa je velik 5,2mm in niti še z UZ ne more določiti koliko je nosečnost nekako plod še niso zadeli žarki takole mi je rekla,ker je premajhen.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image 7t4d

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu hajdi21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 22:10:08   
hajdi21
Prepričana sem, da po nepotrebnem zganja paniko, zato se ne sekiraj.

Pomembno je, da se je videl plodek in utrip srčka, kar je pa okoli, se bo pa že poštimalo. Po moje je za vse prezgodaj.

Mojca9000, vse bo tako, kot mora bit, boš videla. Pozitivne misli na plano, pa bo!

Lp,
Hajdi21

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročanje z pregleda!
24.11.2005 23:43:45   
čuko
Nič se ne sekiraj, glavno je, da se je videl utrip.user posted image To je najbolj pomembno. Glede na okolico, pa je to še zelo prezgodaj, da bi te lahko kaj strašili. Boš vidla, da bo na koncu vse uredu. Jaz sem se tudi skozi nekaj sekirala, na koncu pa spoznala, da je vse brezveze.

Drži se pa uživaj v nosečnosti, ker je to nekaj najlepšega, kar je lahko!user posted image

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu hajdi21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?