|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primorke, kje ste???
5.12.2005 8:25:14   
Eviii
čaw, drage primorske user posted image ...
je že kr dolgo, odkar smo se nazadnje brale in pisale. pa sm se odločla, da ponovno odprem to temo, da vidim, kako je kej z vami...
kaj pride katira slučajno danes na ogled porodnišnice ob enih (izolske)? jst in moj možek bova šla si malo pobliže ogledat porodno sobo in celo porodnišnico, čeprou sva jo že kr dobro spoznala pred par tedni, ko sm en teden ležala na ginekološkem oddelku...
mogoče pride katira danes v šolo za starše v izolo, ob enajstih?
pište kej, medtem pa božajte svoje bušije in čuvajte user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primorke, kje ste???
5.12.2005 8:47:19   
marty5
Ja, primorke smo potuhnile - smo že kar nekaj strani nazaj.

Jaz sem hotela it danes na ogled porodnišnice, ampak ne znese - bom vse to šla skozi januarja. Delam še 2 tedna in imam še kar nekaj stvari za dokončat in predat naprej. Pa še G imam danes po službi.

Jaz res komaj čakam, da neham delat - in vem, da sem že dolgočasna s tem, ampak mi postaja taklo težko. Vse kosti me bolijo in ko se zasedim mi je že do wc-ja problem prit. Pa toliko stvari mi še visi nad glavo im moram uredit - od sobice, papirjev, do materinske šole. Včasih kar živčna postanem, ker sem rada vedno pripravljena...

No, bom nehala nakladat user posted image . Upam, da bo vsaj kaj sonce posijalo in nas spravilo v dobro voljo user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primorke, kje ste???
5.12.2005 8:54:01   
Eviii
ja, marty te popolnoma razumem. tudi sama komi čakam, da grem na dopust - 22.12. in da bom nehala morit sodelavce s svojo pozabljivostjo... sm postala zoprna že sama sebi, ker nič več ne uspem nardit, kot je treba. in za vsako stvar rabim desetkrat več časa kot ponavadi. in to me pol še dodatno ujezi!!! pa si rečem, da je to samo prehodno obdobje in da bo že minilo. pol ga bomo pa pogrešale, ker nas itak vsi razvajajo in nam je zdej življenje lepše. nikoli nam ni nič prou user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primorke, kje ste???
5.12.2005 10:50:29   
anajmad
Tukaj v Izoli nas je zalil dež in še toča je neki tolkla po strehah.Hvala,ne bi šla na ogled porodnišnice,ker sem si jo lani dodobra ogledala in lahko rečem,da je zelo dobro opremljena,bolj kot v LJ.Drugače mi smo v redu,morfologijo smo dali skozi,zaenkrat tudi tiste kritične tedne,ko sem rodila tudi. Upam,da še bomo zdržali vsaj 10 tednov.Zaenkrat delam po 4 ure,na dopust grem februarja,stvari še čisto nič ne pripravljam,bom konec januarja.Danes lovim okrog šibo za Miklavža oz.za mojo hčiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Lepo se imejte primorkeuser posted image !
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primorke, kje ste???
5.12.2005 13:23:31   
pika-poka
pa še en lep pozdrav iz drugega konca obale-portoroža..:o)...moram takoj povedat da mini prav nič všeč to naše vreme...dež, dež in zdaj nek temen in turoben dan...upam da bo kmalu kaj lepše vreme ker meni se takooo nič ne da, če je tako!!
midva bova tudi obisk porodnišnice prestavila na januar...jaz delam še do 9.1.2006...in vam povem da tudi jaz komaj čakam počitek in malo umirjenega urnika. zadnje cajte sploh ne spim ker me grozno muči kislina in sploh ne vem več kaj naj naredim...!ne pomaga nič!tako da hodim zdaj okoli z podočnjaki do kolenuser posted image user posted image

dosti pritoževanja!

lep dan vam želim z vašimi bušiji!user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primorke, kje ste???
5.12.2005 15:52:46   
Eviii
evo mene spet tle. malo prej sm bla na obisku v porodnišnici. je blo prou fajn, tko da priporočam vsem tistim, ki še niste rodile, da ta obisk v user posted image  opravite. so nas peljali po celi porodnišnici in nam vse lepo razkazali in razložili. smprou zadovoljna!!!
ja, ma to kislo vreme bi se res lahko nehalo. malo sončka res ne bo škodlo nobenmu!!!
lep dan vam želim in pridno božajte bušije!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primorke, kje ste???
6.12.2005 9:50:02   
Azzurra
Čau vsem.
Jaz sem eno malo zdelana, pa ne vem, če se me kaj loteva ali je zaradi vremena ali zaradi nespečnosti...tako no...nisem glih v najboljši formi. user posted image
Ma bo boljše...bo....
Na srečo me ne muči več slabost, vsaj ne tako kot prve dneve. Malo se je umirilo.
Pomalem že firbcam po trgovinah (ke lepe vozičke se najde user posted image ) čeprav bi žihr šla po kakšne nosečniške hlače, ker se mi je trebušček že kar malo zaoblil, pa tudi kakšna kilca je že na tazadnji user posted image .  Kaj še bo zdaj med praznikiuser posted image  Že vidim, da me bodo filali spredaj in zadaj, kot vsako leto, samo da prej sem znala rečt NE, HVALA, zdaj pa nekako ne gre z jezika...pred vsemi tistimi dobrotami user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Primorke, kje ste???
6.12.2005 13:52:50   
GILDA
ja res smo neki zatajile z mano na čelu,..jaz kot da sem v transu saj ne najdem časa za nič,...popoldne sem začela počivat in tako da se mi dan konča takoj po službi,...saj grem spat pol urce pa je že večer in potem spet spanje,...jaz sem bla včeraj v laboratoriju pa na ogledu porodnišnice in je blo res fuuuuuuuuuul zanimivo in fuuuuuuuuuul lepo,...tako da jaz sem definitivno odločena da bom rodila na pručki,....sestra mi je bla ful dobra ni se neki slinla povedala je kar je na stvari,....in to je to!

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Primorke, kje ste???
6.12.2005 17:22:51   
Eviii
ma nič več ne pišemo na ta forum... kaj ste že vse rodile???
jst sm zdej v lajbahu in komi čakam, da se jutri vrnem domov na obalo. mi je prou turobno tle in se mi prou ne da bit. služba je pač služba in vsake tolko je treba tudi tle kak dan pretrpet...
meni se v šoping ne da it kej preveč, ker je povsod gužva. pa sm postala tečna in mi tolko folka okoli sebe sploh ne paše.
drugače je bil pa ogled porodnišnice včiri res super. čeprou sm je precej že vidla, pa v porodni sobi še nism bla in me je prou fajn presenetlo včiri, ko so nam vse razkazali. v četrtek imamo pa predavanje o stolčku...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Primorke, kje ste???
7.12.2005 8:20:53   
marty5
Ojla,

ja, smo kar zapustile ta forum.....sproti pišemo pod naše mesečne teme in pol bi se najbrž bolj ko ne ponavljale.

A katera morda ve, kdaj je urnik MŠ v decembru? Nekako razmišljam, da bi zdaj šla, namesto januarja....samo se bojim, da sem zamudila. Se je možno vključit kasneje in tako zamudit kako predavanje. Itak kar sem slišala so začetna bolj dolgočasna. Mene najbolj zanima nega dojenčka - tu, nimam pojma o ničemer.

Greste drugi teden na predavanje o EA v porodnišnico? Sem vidla zadnjič pri G, da je v ponedeljek ob 13ih. Jaz bom šla, čeprav nisem utegnila na ogled porodnišnice ta ponedeljek - bom pa kontra nardila..

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Primorke, kje ste???
7.12.2005 8:57:56   
pika-poka
dobro jutro!

spet en tak oblačen in žalosten dan tu na primorskem!..jaz zdaj že pošteno štejem dneve....najprej do 23.12-dopust....me že kar fajn prijemlje tudi strah ampak se ga trudim ublažit kakor se da..user posted image ...
eno vprašanje..a je mogoče katera hodila v MŠ v lucijo?...sem mislila da je samo v Izoli in Kopru..pa sem bila lepo presenečena ko sem videla obvestilo na CSD-ju...

lep pozdravček vsem primorskimuser posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Primorke, kje ste???
7.12.2005 8:59:59   
Eviii
čaw, marty.
torej, midve z gildo sva ble v pondeljek na predavanju v porodnišnici. nama je blo super. jutri ob dveh je predavanje o rojevanju na pručki (če katiro zanima). v pondeljek ob enih je pa predavanje oziroma posvet o ea. so nam pa v pondeljek povedali, da za to predavanje potrebujemo napotnico svojega ginekologa, ker je to že posvet z anesteziologom. tko da grem jst jutri k vitezici po napotnico (upam, da mi bo uspelo). vem, da se je šola v izoli začela včiri. danes je pa na vrsti porod (sm ga zamudila prejšnji mesec, danes sem pa v lj, tko da bom šla naslednji mesec).

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Primorke, kje ste???
7.12.2005 9:11:22   
marty5
Aha,....celo napotnico rabiš user posted image  Hvala za info - jaz bi drugače kar šla user posted image .

Ma v MŠ ni panike, če prideš kar tako na sredi in štukaš predavanja med sabo? Najbrž sem tudi v Kp zamudila (bom poklicala) pa bi vseeno šla zraven - nič, najboljše da se direkt pozanimam...

Se morda vidimo v ponedeljek v porodnišnici!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Primorke, kje ste???
7.12.2005 16:38:25   
katy_
ejla
kako ste?
jaz sem danes bila prvič v materinski v kopru in sem fulll zadovoljna, samo malo zgodaj jeuser posted image . V izoli je popoldan? Ste zadvoljne tiste, ki hodite v Izolo na materinsko?
Ali se je katera odločila, da bo rodila na pručki??
Jaz še nevem...., je pa res, da ea ne bi vzela...
kako ste počutite?
jaz že odštevam dneve in komaj čakam, da vidim mojega zakladeka, saj imam rok 21.1.06...
lepo se imejte in božite svoje bušije...
lep pozdrav ;)user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Primorke, kje ste???
7.12.2005 16:54:59   
Eviii
čaw...
jst in gilda sva se zadnič na ogledu porodnišnice pogovarjale, da bomo verjetno rodile na pručki (jst imam vsaj take želje, kako bo pa pol v realnosti, pa ne morem vedet). tko da gremo jutri pogledat kaseto. na predavanje o ea bom tudi šla, ampak bomo vidli, če se bom odločla zanjo. raje se čimveč pozanimam in imam vse papirje, pa tudi če se pol ne odločim zanjo, kot pa da bi jo želela imet in je pol ne bi dobila, ker nimam papirjev...
drugače je v izoli šola za starše okoli poldneva (med enajsto in eno se ponavadi začne). za lucijo pa ne vem...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Primorke, kje ste???
7.12.2005 18:27:24   
sharpy
Ciao!
Ne spadam lih na ta forum, ker nisem več user posted image , ma sem vas malo brala in sem se odločila, da tudi jaz kaj napišem.
Jaz sem šla tudi na vsa predavanja v Izolsko porodnišniico in tudi meni je bil kar zanimiv ta porod na pručki.
Če bi rodila v Izoli, bi se verjetno odločila za ta način poroda.

Evii jaz sem epiduralno imela, sicer v Postojni in lahko po resnici povem, da ne čutiš  nič bolečin. Nisem mogla verjet, da je tako dobro.

Upam, da se vam lahko še kaj pridružim.
Lepo se imejte in božajte vaše bušije.


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Primorke, kje ste???
8.12.2005 12:19:14   
Azzurra
Sharpy....
sem veselda, da si napisala post. Je zelo dobrodošla informacija glede EA. Jaz sem se že odločila, da grem v Postojno in bom vzela EA, me pa nekaj mede en strah, da me ne vzamejo ali da zamudim obdobje, ko ti dajo EA in potem ostaneš lepo brez....

Povej nam, kako se zmeniš z anesteziologom, ti oni povejo, kdaj je najbolje prihitet, da še utegneš dobit EA? Ful me skrbi, da bi zamudila.  O dio...verjetno bi glih tako rodila, no, ma če že je ea na razpolago....user posted image

Sicer pa čestitke za Marka in uživajte maksimalno!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Primorke, kje ste???
8.12.2005 18:43:46   
sharpy
Azzurra...
če te bo volja pojdi na predavanje o EA v Postojno, ki je vsako sredo in petek ob 11. uri. Tam boš zvedela vse iz prve roke in lahko vprašaš anesteziologa vse kar te zanima. Jaz lahko res samo pohvalim osebje v postojnski porodnišnici.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kdaj pa imaš rok?

Hvala za čestitke....user posted image user posted image user posted image

Pozdravčekuser posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Primorke, kje ste???
9.12.2005 7:45:36   
Eviii
dobro jutro...
hvala za informacije o ea... sama še vedno kolebam, ali bi jo vzela ali ne. v kolikor je ne bi vzela, si bom vsekakor omislila injekcijo proti bolečinam. tudi porod na pručki me zelo privlači. včeraj je blo o tem predavanje v izolski porodnišnici. je katera šla? kako je bilo. jaz sem bila tudi namenjena tja, pa sem bla spet v sredo ponoči na urgenci zaradi mojih ledvičnih kamnov (mi kr ne dajo miru zadnje cajte) in sem skori cel včirajšnji dan prespala, ker sm bla popolnoma pod dozo (v vsako rito sm dobila eno injekcijo, v eno spasmex in v eno ketonal)...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Primorke, kje ste???
9.12.2005 10:27:53   
Azzurra
Sharpy hvala !!!
No, moj rok ni še tako blizu, bo še za počakat user posted image
Kaže, da bo julija, po koledarčku bi moralo bit 1.7., pa mi je G rekel na prvem pregledu, da se velikost ne sklada z zadnjim dnem M, da je bila zgleda pozna ovulacija. V ponedeljek imam spet pregled, tokrat bo kaj več znanega. Ma samo, da je vse v redu. Bom pa zagotovo šla vprašat v Postojno, ja ja....to pa...

Ej, punce, danes panika. Ma ne se mi smejat:
Ponoči sem se zbudila na trebuhu, kot nisem spala odkar vem, da sem noseča, ker so me bolele...joškice...in naenkrat danes ne čutim več bolečine! In sem si jih šlatala in nič. Panika, seveda. Sem zbudila mojega user posted image  in potem smo neki časa premlevali to zadevo in jaz v jok od panike, pol pa me on objame in po nesreči oplazi mojo...joškico...in jaz v luft od bolečine user posted image user posted image user posted image

V bistvu me zanima še to, že ki sem v tem dvomu, ali prsi bolijo celo nosečnost? Ker jaz sem danes pomislila seveda na najslabše, ne...kajpa...to je bil zame tisti znak, da sem noseča in pika! In moja zaspana pamet mi je pravla, da če ne bolijo, da neki ni v redu.
Tako sem se ustrašla...magari še zdaj mi ni čisto vse ok...mogoče pa je samo podzavesten strah, ker imam kmalu pregled?!
Me potolažiste malo? user posted image

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Primorke, kje ste???
9.12.2005 10:36:03   
marty5
Vse je čisto odvisno - mene niso bolele nič, nikoli...

Prve dneve - ko sem imela za dobit user posted image  (in je ni bilo, ker sem bila user posted image ), so se povečale, napihnile, čez nekaj tednov še to ne več....
Sem pa brala tudi na Pušenjakovem forumu, da če nehajo bolet ali uplahnejo ni noben slab znak - samo ženske čenče pač.

Tako, da brez skrbi user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Primorke, kje ste???
9.12.2005 12:16:07   
GILDA
mene so prsa bolela celih pet mesecev fuuuuuuuul,...zdaj sem v sedmem in sploh ne vem, da jih imamuser posted image user posted image tako, da po mojem ni panike,..

jaz sem bla včeraj v porodnišnici v izoli na ogledu kasete o pručki,..bilo je super tako, da moja odličitev je definitivno da grem na pručko,...sestra je pa rekla, da pručka odpade v primeru, da imajo ful porodov na enkrat,...dali so nam nekaj gradiva pa tel.številko od ene gospe,ki je 3x rodila na pručki,....če jo hočemo kaj vprašat,..

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Primorke, kje ste???
9.12.2005 13:44:55   
anajmad
Mene še zdej bolijo,pa sem v 26.tednu.Ne vem zakaj,ker me v prejšnjih nosečnostih ni nikoli bolelo.Po moje smo tako s hormoni nafilane,da je kr hudo.Jst bi EA definitivno vzela.Sem 2x rodila in obakrat je bilo ful hudo.Zdej mi pač grozi CR,tako da se nimam kej meniti za EA.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Primorke, kje ste???
14.12.2005 10:15:23   
Azzurra
Ciao!
Kaj nas je kaj razpihala ta burja? user posted image user posted image user posted image
Moj dragi je ves vesel, pravi, da se vračajo stari časi user posted image . Večina nima prav rada burje, ampak on je v nedeljo veselo naložil opremo in šel na morje surfat! user posted image Pri vsem tem mrazu! In še je kasiral en kolpo v rebra, ker je telebnil. Tako se zdaj po službi večinoma valjava po postelji in stokava en drugemu, njega boli, meni je slabo user posted image . Ma bo šlo mimo!

Kako ste kaj ve?
Mi smo bili na pregledu in smo se zdaj prvič uradno tudi videli...glavico, rokice, nogice...
user posted image  se je ful premikal, izgleda, da ga je znervirala tista zadeva od vaginalnega UZ...se je ful umikal in vsi smo se smejali (so bile še sestre, izgleda da eno novo sestro uvajajo ali je na praksi).
In naslednji teden imam NS. Kaj rezultate od NS ti pove ginekolog, ki ti naredi ta pregled ali moram nest k svojemu ginekologu?

Oglaste se kaj in lepo se imejte user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Primorke, kje ste???
14.12.2005 11:52:58   
Eviii
čaw, primorke...
ja, res je ta burja grozna. jst sm si nakopala polno bakterij in eno hudo infekcijo, tko da morem bit doma. in to ne samo par dni, ampak kr do poroda (upajmo, da bo ta sredi februarja in da nas user posted image  ne bo prehitel-a).
drugače pa še kr nism postavla smrekce. kaj pa ostale? ste že kej praznično razpoložene? opište mi malo, kaj se dogaja zunaj... kaj zamujam?
kontrolo pri g imamo 22.12. in komi čakam, da spet vidim user posted image  in da grem malo vn iz bajte. zadnič mi je bil cel dogodek, ko sm mogla it v laboratorij user posted image  doma se mi itak nič ne dogaja... pa me vsaj punce na rr-ju malo držite pokonci in mi vsake tolko kako lepo zgodbico poveste.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?