|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čist na izi
12.12.2005 21:13:52   
Pajaca
Evo mene, sva že doma!!!! Da vam napišem kako je bilo in se od vas poslovim.

Torej v sredo so na pregledu ugotovili, da sem že 4cm odprta in ker so vedeli, da je mulc velik, se je G odločila, da me ne bo več matrala. Pa je rekla naj grem kar rodit, ker pa je bila porodnišnica ful polna (je ravno iz porodnih pršla), mi je svetovala naj kar pridem zjutraj, da se doma fajn naspim.

Torej zjutraj sva lepo ustala in se odpravila proti lj. Tam so ugotovil, da sem že fajn 5cm odprta, so me pošibal v porodno in potem se je začelo. Babca me je uprašala, če imam kakšne želje, pa sem rekla, da naj hitro mine, pa naj me ne boli preveč. Se je nasmehnla in rekla, da se bo potrudila. Ob 10.30 so mi predrl mehur (ta ista G, ki me je en dan prej pregledala), popadki so se začel, mislim da so mi še dodal mal umetnih. Začela sem računat, da bi do 14 lahko že rodila če bo vse kot prvič, v tistem je uletela babca in vprašala, če se strinjava, da bi mi kar ob 12 končal.... Okol 11.30 mi je rekla, naj grem na hrbet, da bo pogledala kako napredujemo, pa prav dejte vi mal potisnt..... mi kr še ni blo jasn kaj dogaja..... ja nč pol pa en dva tri pa je bil Pajacek zunaj.

Tako, da bilo kot sem si zaželela... hitro v eni urci, pa bolj mal je bolel, še šivana nisem bila. Tako da glede na prvi porod je bil tole čisti luksuz in se mi zdi, da lažje že ne bi moglo iti. Pa fant je za celo kilo težji kot je bila Pajacka. Tam pa celo goro šivov, hemeroidov in vsega boga zraven. Pol pa še jest ni znala........

Tako, da sedaj imamo parček. Pajacka je ful vesela, Pajacek je priden (pridno je in predvsem ponoči spi), po moje ga bodo dajal krčki, ker se že sedaj ful napenja, a bomo že. Glavno, da je vse ok z njim.

Ime pa..... saj ni pomembno..... kot pravi viv.... smo mal čudna familija, pa ga kar Pajacek kličte. Sej ime mu zlo paše.

Lepo se imejte na temle forumu, se beremo na drugih forumih. Vsem nosečkam želim podobno porodno zgodbo, ker bolj na izi res ne gre. Decembrke, me se pa srečamo na otroških forumih, da mal spremljamo kako naši mulci pridno rastejo....... še trakec zamenjam pa smo.

LP
Pajaca

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čist na izi
12.12.2005 21:21:44   
Anonimen
Prav prisrčno si tole napisala. user posted image

Čestitke še enkrat user posted image

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čist na izi
12.12.2005 21:26:17   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestike Pajaca še enkrat za pajaceka in tako expresen porod. user posted image user posted image user posted image user posted image . Prijetno cartanje malega pajaceka, no zaradi imena pa ne rabiš bit tako zelo skrivnostna user posted image .

Očitno je decemberkam naklonjena brzina poroda, upam, da bo tudi meni user posted image , tolažba je, če drugega ne user posted image .





_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čist na izi
12.12.2005 23:58:00   
Anonimen
Zelo lepa zgodba. Kaj bi ene dale za tako porodno štorijo....user posted image

Ampak ime pa vseeno želim vedeti!!! Zakaj pa je taka skrivnost? Saj tudi če je Franček je lepo, saj je vendar tvoj srček.user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čist na izi
13.12.2005 0:55:35   
KODA
user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čist na izi
13.12.2005 0:58:16   
artista7
ja čestitam! želim si, da bi bilo pri meni enkrat tako, ko bouser posted image user posted image user posted image Še enkrat čestitava oba s fantom za pajacka!

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čist na izi
13.12.2005 6:54:00   
cuma
čuser posted image euser posted image suser posted image tuser posted image iuser posted image tuser posted image kuser posted image e!

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čist na izi
13.12.2005 7:33:58   
amy26
Čestitke za malega pajackauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čist na izi
13.12.2005 8:20:06   
Barbs
Čestitam. user posted image user posted image
 
Tako kot v zgodbici Kajetana Koviča .... tudi ti  imaš  Pajacka in punčko.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čist na izi
13.12.2005 8:48:14   
marty5
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako lepo prebrat tako lepe porodne zgodbe.....upanje ostaja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čist na izi
13.12.2005 8:53:34   
arielca
Bravo, mami!!!! Čestitke še enkrat! user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?