|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   problem pri uspavanju
14.12.2005 22:25:25   
sasa
nasa zoja je stara skoraj pet mesecev in zadnje tri mesce je bil nas vecerni obred  zelo enostaven in uspesen: kopat, pizamica, spalna vreca, jest, spat (morda ze med jedenjem, sla je pa tut pogosto spat budna in zaspala).vceraj pa se je zacelo. malo je jedla, pa se zacela pritozevat in na koncu jok. kot da jo moti mleko.   in glih sem dobila prvic menstrucijo in sem bila zihr da je to problem. no, pa se je zbudila ob petih in mrno pojedla, pa cel danasnji dan brez tezav. zvecer pa spet: vse kot ponavadi. ko pa gremo v postlo pojest se vecerjo, zacne jokat. in sva jo malo nosila in je po desetih minutah zaspala. ampak kaj dogaja? ma katera kaksno idejo?

sasa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: problem pri uspavanju
15.12.2005 7:45:15   
muki1
user posted image , sori,ampak moram se smejat.Maš pa ful pridnega otroka, pa dve noči ne spi in že panika user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: problem pri uspavanju
15.12.2005 9:01:14   
bobek05
Sasa, Anej prespi noč odkar je bil star 2 mesca in 3 tedne, ampak vsake toliko čase pride eno bodobje - ki traja 1-3 ali 4 noči, ko se ponoči zbuja. Včasih hoče kaj jest, včasih hoče samo dudico... Bodi vesela, da je samo še tak...

Mi prej nismo imeli problemov z supavanjem skoz dan, pa ga zdaj na hipe tudi štrajka. Prej sem ga dol dala, pa prižgala vrtiljak ali kakšne otroške uspavanke, pa je v par minutah zaspal, zdaj pa si že zmišljuje. Npr. vse je OK dokler ne odidem, pa vmes moram včasih po 3x k njemu..itd.

Saj boš videla. Vsak dan je nekaj novega. Ko si že misliš, da si jih pogruntal, pa da imate lepo ustaljen ritem, ga pordrejo v enem samem dnevu in potem vse od začetka....

Pa saj bo... user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: problem pri uspavanju
15.12.2005 9:01:54   
Anonimen
zobki?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: problem pri uspavanju
15.12.2005 9:13:13   
viv_
Pri nas se je to dogajalo, ko ji moje mleko ni bilo več dovolj za večerni obrok. To je bilo pri 4 mesecih. Takrat sem ji zvečer dala flašo prilagojenega mleka. Od takrat naprej tudi spi celo noč, to pomeni brez zbujanja od 8 zvečer do 8 zjutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: problem pri uspavanju
15.12.2005 11:07:16   
sasa
vem muki, da smo dobili zelo neproblematičnega otroka, zato pa je panika ko joka:) če bi bli navajeni, ne bi blo mojga posta.

mleka mam ful, še zvečer šprica (pa očitno ful nasitnega, saj se je tamala od zacetnih slabih dveh kil in pol naredila že na sedem). morda pa bo res zobek. čeprav spi pa po večernem sitnarjenju kot prej; od pol osmih do pol osmih, z enim pit stopom okrog petih...

hvala za ideje, bomo vidli kaj bo danes.

sa

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: problem pri uspavanju
15.12.2005 22:06:27   
MIN
ja res maš srečo jest jo moram vsaj pol ure nosit pred vsakim spanjem pa pol še pol ure ležat zravn če bi gospodična slučajno hotla še kaj pojest user posted image

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?