|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi smo pa bolančkani:(
19.12.2005 18:43:58   
Maxica
V petek sva se z Maxom malo potepala po Ljubljani, po BTCju. Po trgovinah je bilo ful vroče, pol pa greš malo ven iz trgovine, pa do druge trgovine, pa v avto, pa ven iz avta itd. In zvečer je že začel malo kašljati. Včeraj ponoči je začel pa že orng kašljati in hropel je, danes mu je pa začelo še ful teči iz noska. Sedaj sem mu še vročino zmerila, pa jo ima 38,5 0'C. Si pa tlači vse v usta, tako da je čist možno, da so poleg vsega še zobki malo krivi.user posted image Zdaj pa ne vem, a naj ga kaj vozim k zdravniku, saj mu po moje itak ne bo nič dala.user posted image  Kako naj mu sploh pomagam? Pustim času čas? Eh, vedno, ko zbolimo (hvala Bogu, da zelo zelo malokrat), sem čisto zmedena...user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mi smo pa bolančkani:(
19.12.2005 20:39:42   
dory
o jej...jst bi pocakala kak dan...vsaj pri mojem je blo po enih dveh dnevih ok....tudi pediatrinja mi je rekla,da se par dni lahko pocaka ( ce ni krize seveda ) pol pa ce ne gre na bolje, moras prpelat pokazat...

Jst si v takih primerih ko mi smrka in ce je prisotna vrocina dajem mal calpola...zjutraj, zvecer in mogoce se kako zlicko cez dan...da se bols pocuti...pa v nos,ce ima zamasenega otroski operil...

pa cimprej se pozdravite...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mi smo pa bolančkani:(
19.12.2005 20:47:00   
Anonimen
Če bo jutri še imel tako visoko vročino, bi ga jaz peljala k zdravniku. Posebej zato, ker hrope, da bi šlo kaj na pljuča.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mi smo pa bolančkani:(
19.12.2005 21:07:36   
Pupica
Pri našem zadnjem prehladu je bilo isto. Vročina, ki pa je bila kratkotrajna, pa grizla je vseskozi. Vseeno je zobek pokukal šele pred 3 dnevi na plan(skoraj 3 tedne kasneje).
Daj mu svečko za zbijanje temperature,  pa notri na toplem bodita. Naša je k sreči kar sama poležavala, tako da sva si naredili tabor sredi dnevne sobe, in ležali in se mojčkali.
aja sva pa bili pri zdravniku, ki je preventivno vzel kri, če bi bilo kaj narobe, pa ni bilo. Drugače pa ni napisal nič. Sem imela svečke doma, preventivno pa sem kupila še panatus, če bi začela kašljati da ne bi bilo treba sredi noči letat okol.
Pa seveda na fiziološko ne pozabi. Zabasan nosek je pogosto spremljevalec.
Čimprej se pozdravita!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mi smo pa bolančkani:(
20.12.2005 8:50:37   
minaja
Meni vedno pravi pediatrinja, da če ni posebnega, je tri dni vročine normalno, potem se pride šele pokazat. Vročino pa naj bi se zbijalo šele, če je višja od 38,5, do te meje pa naj bi sama pomagala premagovati bolezen (saj veš, vročina je naravna obramba telesa proti virusom, bacilom...). Ponavadi je po treh dneh ni več, če gre le za prehlade in te klasične viroze...Mi tudi že spet kašljamo dva dni, imamo zamašen nosek, ampak vročine pa tokrat ni na delu..Držim pesti, da se čimprej zližete user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mi smo pa bolančkani:(
20.12.2005 9:55:37   
Anonimen
Iz lastnih izkušenj:
Pred tednom je Timi staknil virozo.Dva dni vročine,zamašen nosek in kašelj.
Dr. ni hotela nič dati.Pa se je nekaj dneh kašelj sprevrgel v bronhitis.
Besna sem bila,da bi jo ugriznila.Pol je pa moral na antibiotik.
Kaj pomaga?Fiziološka za spiranje noska.Jaz sem mu še dala Operil sprej za otroke,tako,da je ponoči vsaj dihal.Pa čaja.Vročine nismo zbijali,ker je bila malo čez 38.Z Viksom namzale prsni koš in zadaj na hrbtu.
Zavrela sem vodo in notri kapnila zeliščne kapljice,da je šlo po celem prostoru.
Kajti pod brisačo nad loncem ga nisem mogla zadržati,da bi inhaliral.

(odgovor članu minaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mi smo pa bolančkani:(
21.12.2005 7:53:14   
buča
Baje,da Panatus ni ravno najboljši za otroka,vsaj tako je meni dr rekla,ker zapira sluz,ki se potem nabira v plučih,in baje,da so že imeli primere,ko je otroček ravno zarad tega dobil pljučnico-če ne predpiše dr kakšen sirup,ga jaz nebi kupovala sama....
Drugače pa je bla naša Pika ene 2 tko bolna,pa jo nisem peljala,nakoncu sem mogla 2 ven iz službe,Piki je vročina narasla na 40 in čez,potem je imala vnetaq ušeska,,tako,da sedaj nikoli ne čakam in jo vedno peljem...enkrat me je sestra v dispanzerju vprašala:ja koliko časa pa ima vročino?,sem ji rekla,da od včeraj zvečer,je rekla,oh,kakšen dan bi pa lahko še počakala,sem jo vseeno peljala k dr,ki je ugotovila,da ima Pika hudo vnetje ušesk,in takoj na antibiotike....user posted image
jaz ne čakam nikoli večl!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mi smo pa bolančkani:(
23.12.2005 15:49:38   
Maxica
Hvala za pomoč, punce.user posted image  Se mi je pa kr zdelo, kaj bo-sem včeraj malo gledala zobke in se že vidi špičko štirice. Očitno je bilo to to. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?