|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nutella brez mlečnih sestavin?
13.12.2005 11:39:04   
Dejča
Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim vas, če mogoče kdo od vas ve, ali obstaja kakšen čokoladni namaz (ali celo kakšna vrsta nutelle) brez mlečnih sestavin. Naša user posted image je očitno alergična na mleko, jaz pa že več kot 20 let skoraj vsako jutro za zajtrk jem čokoladni namaz na kruhu (najraje nutello). Zdaj sem seveda na strogi dieti, vendar se mi meša user posted image . V življenju nisem bila na dieti in nikoli nisem preverjala, katere sestavine ima hrana, zdaj pa povsod le mleko, mleko ... Če ima katera rešitev ali ve, da obstaja kaj takega, naj mi, prosim, javi. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
13.12.2005 11:41:22   
Seven*
Midva kupujeva Valsoya namaz. nisem sicer 100%, ampak mislim da tam noter ni mleka. je namrec zadeva primerna za vegane in nima beljakovin zivalskega izvora.. dobis jo v sparu med Bio izdelki..

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
13.12.2005 13:36:02   
lelaval
Mislim, da Nutella ravno ne obstaja brez mleka, so pa druge vrste evrokremov, ki vsebujejo občutno manj mleka (skoraj popolnoma brez mleka so, kajti mislim, da čisto 100% brez mleka ni noben evrokrem), ker jih jaz tudi kupujem. Pač preberem, iz česa je.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
13.12.2005 13:42:23   
KODA
Jaz tudi uporabljam za tamalega namaz od Valsoie,ki ga kupujem v Intersparu.Pri dietni hrani(576 sit-steklen kozarček).Videla pa sem še enega,ki je dražji,ampak probala pa ga še nisem.Za dietno Nutello pa še nisem slišala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
13.12.2005 14:07:57   
Jančika_
Pred časom je bila brez mleka Tuševa Čokina. Mojega moža je to tako navdušilo, da jim je poslal mejl, kako super je to - in ne zezam se, čez dva meseca pogledava na deklaracijo in vidiva, da zdaj je pa z mlekomuser posted image .

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
14.12.2005 9:04:38   
Seven*
Valsoya je res zakon! user posted image

Drugace pa sem ravnokar pozrla velik kos kruha z cokoladnim namazom od Alnature. V bistvu je noter 60% lesnikov. Jancika, priporocam za debelo rit (jaz sem vzor)! Ampak nazalost ima noter mleko..

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
14.12.2005 16:27:43   
Dejča
Hvala, punce, za nasvet, sem že poslala svojega po tole vašo zadevo. Za svojo user posted image bi se res odpovedala tudi temu, toda če obstaja kak nadomestek, toliko lepše. Več kot 20-letna odvisnost ni kar tako user posted image  user posted image .

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
20.12.2005 22:07:22   
@
Nehajteeeeeeeeeee, jaz bi tudiiiii!!!
Ampak jaz imam večje zahteve:
ali obstaja nutella, ki je brez mleka, lešnikov in sladkorja???

user posted image user posted image user posted image user posted image

Ravno danes sem komentirala dragemu, da bi se prodala za tri kile špeha na riti za en pakl Manners čokoladnih napolitank oblitih s čokolado!

user posted image user posted image user posted image user posted image
Afna

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nutella brez mlečnih sestavin?
20.12.2005 22:10:20   
Anonimen
Zadnjič sem v DM kupila sezamov namaz, ki je seveda brez lešnikov in mleka, samo sladkor pa seveda ima.

(odgovor članu @)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?