|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med dvema
21.12.2005 19:40:38   
KMALU
Zanima me kateri vozicek je boljsi- vase izkusnje...
Quinny XXl Comfort...
Ali Speedy

Hvala za odgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
21.12.2005 20:29:41   
mojcadamijan
Mi imamo comfort in je super

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
21.12.2005 21:01:53   
Nyah*
Tudi midva sva kolebala med tema dvema, pa sva sla v BC in nama je prodajalka povedala takole:

Speedy nima drzala spredaj, ko otrok sedi, naslonjalo se ne da postaviti cisto v vodoraven polozaj, je pa zato cenejsi skoraj za 20000.
Pri confortu vse to imas, pa se dobis zraven zvonec, tlacilko,...

V glavnem nama je predlagala, ce nama ni problem dati malo vec, naj vzameva conforta. Tako da sva se odlocila, da vzameva conforta, pa kosaro dreami in lupinico maxi-cosi. Se nama zdi najbolj fajn in uporabno. Najbrz bova narocila v Soncku prek spleta, je fajn ceneje pa na obroke lahko vzames.

Veliko srece pri izbiri!

P.S. katero barvo bi izbrale, ce ne bi vedele spola user posted image ?

< Sporočilo je popravil Nyah -- 21.12.2005 21:02:49 >

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
21.12.2005 21:35:40   
Anonimen
js za nobenga od teh dveh, ker sta oba neskončno štorasta za zlagat in rabiš najmanj kombi za prevoz!

Peg perego je zakon!!!




(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
21.12.2005 21:47:16   
StBarbara
Mi imamo Speedija in smo fuuuul zadovoljni z njim user posted image

Mi je ušeč, ker je naslonjalo mnogo bolj širše,kar pride zelo prav, ko je otroček malo starejši in zaspi zelo "komot".

Nekdo je omenil, da rabiš kombi za prevažanje user posted image user posted image

...no, jaz ga dam v twingota in se čisto brez problemov HITRO  zloži.

Moje mnenje.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
21.12.2005 22:19:03   
pravljica
mi vozimo comforta...sem že večkrat napisala, da ga ne bi vzela, če ne bi imeli velikega karavana in če bi živeli v bloku...že zdaj ga moram zlagat za vhodna vrata in zgornji del nosit v stanovanje (1.nadstr.) in ni fajn...in ja, se dajo kolesa dol jemat, ampak men se to sigurno ne bi dalo

drugače pa ga je res luksuz vozit kjerkoli...no točke v primerjavi s spidijem:
- je težji in se po moje manj zloži (to ne vem sigurno)
ampak spidi:
- nima loka (meni zelo veliko pomeni)
- ne gre v vodoraven položaj (meni to niti ni tako pomembno, ker sem imela košaro)
- ne obrača se v obe smeri (jaz imam vedno proti sebi obrnjenega, tam pa to ne gre)
- ko sedi, ne sedi čisto pokonci, vedno je precen nagnjen nazaj
- ne vem, če se mu dvigne "naslonjalo" za noge v vodoraven položaj
- ne vem, če se blokira sprednje kolo
- ne vem, kako se snema športni del (pri comfortu se samo potegne ročica in gre dol)
- ne vem, kako se prilagaja sončna strehica (pri comfortu se odpre zadrga in obračaš kakor želiš - ne rabiš senčnika)
- ne vem, kako se prilagaja ročaj, za katerega ti držiš (meni paše, da imam roke pod pravim kotom)
--- po izgledu mi je osebno comfort lepši, ampak to je čist moje mnenje

razlik je kar nekaj...sama pa premisli, kaj rabiš in kaj ti pride bolj v poštev...jaz sem tudi skoraj doktorirala, preden sem ga kupila user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
21.12.2005 23:10:55   
bobek05
mi imamo speedija in smo z njim zadovoljni user posted image to, da nima držala nas nič ne moti, pa tudi cena ni bila problem (bi dala kompot tistih nekaj deset tisočakov več, če bi se mi confort zdel boljši), pa sva se raje odločila za speedija

pa kompot ga spravim v škodo fabio, le kolesa moraš dol vzet - koles mi ni treba dol jemat npr. v maminem avtu, ki ima škodo octavio

je lažji od conforta in malenkost manjši

me čisto nič ne moti, da ne morem obračat ročajev, ker naju mali itak noče gledat user posted image (star je 6 mesecev), pred tem pa je bil v košari pa tudi lupinico sva imela večkrat gor zmontirano

je pač stvar okusa...

P.S.: pobrskaj malo nazaj... mislim, da smo o confortu in speediju že večkrat razglabljali

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
21.12.2005 23:12:57   
bobek05
ja, kompot tudi spravim v prtljažnik user posted image user posted image user posted image v bistvu pa sem mislila KOMOT

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 7:23:35   
L & L
Zdravo mi imamo konforta in je zakon, ne zamenjam za nobenga.
Če ga boš kupovala ga imaš danes v akciji v Baby centru, spletna trgovina, stane pa 55.433,70 sit. Zelo ugodno.
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 11:12:24   
mojcadamijan
Danes je v dnevni akciji v Baby centru za 55000 SIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 11:45:38   
arielca
Mi imamo Speedija in nam je fajn user posted image user posted image user posted image . Najbolje, da ju greš v živo pogledat pa se odločiš. Pluse in minuse so ti pa punce že opisale.
Kar se tiče velikosti pa res ni nobene panika. Se hitro zloži in niti najmanj ne zavzame veliko prostora.

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 12:09:55   
lin
Lepši mi je Speedy boljši pa najbrž Comfort!nevem jaz sem imela Freeestyla 3 xl in sem bla ful zadovoljna zdaj pa imamo Zappa in smo tudi navdušeni nad njim

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 18:37:25   
KMALU
Odlocila sem se za Seedyja, ker je lazji in ker je bolj moderen. Comfort mi ima prevelik zgornji del- strehico in mi ne zgleda tako lepo...Pa se kolesa so malo vecja- meni je to bolj vsec....

Sem se pa zanj odlocila tudi zato, ker se mi zdi sirsi- ne kolesa, ampak sedez. Se mi zdi, da ko otrok malo zraste v comforta sploh noter ne gre oz je ful stisnjen- sploh ko ga pozimi malo bolj obleves...

< Sporočilo je popravil KMALU -- 22.12.2005 18:38:25 >

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 19:46:33   
Mina1
Mi imamo Maxi Taxi Speedy (ta prvi model, kjer se kolo spredaj ne vrti) in smo več kot zadovoljni. V njem se vozi sedaj drugi otroček. Fenomenalen tricikel in takouser posted image .

In NI RES, da rabiš zanj kombi, jaz sem ga dala lahko tudi v moj prvi avto Fiesto Fun, tako da...user posted image



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 21:18:00   
KMALU
Tole mi je ena mamica napisala na nekem drugem forumu in sem ji prav hvalezna za odkritost, ceprav tukaj tega ni nobena omenila.. user posted image

....

Živjo!
Mi imamo Comforta in se strinjam s tabo - otrok je notri skoraj zbasan! Sploh zdaj ko ga oblečem v kombinezon!? Že tako se ne mara preveč vozit v vozičku, zdaj je pa sploh hudič! In ne vem od kje jim ime Comfort?? Sem kar jezna - toliko denarja za voziček, potem pa takole.. Pa star je šele 6 mesecev - kaj šele bo, glede na to, da bo v njem tako oblečen do marca - torej do 9. meseca!? Pa ko sploh ni bajsek!

Torej svetujem Speedyja!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 21:49:42   
Lejči
mi imamo speedya, pa sem ful zadovoljna z njim user posted image user posted image user posted image . res je fajn komot, enostavno se zloži, mene ne moti, da nima varovala, nazaj se starejši otroček tako ne mara vozit, super ga kombiniramo z jajčko maxi-cosi...tudi jaz sem se odločala med tema dvema, pa me nazadnje comfort ni prepričal. cena ni bila odločilen faktor.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
22.12.2005 22:29:17   
KMALU
pa saj v ceni tako ali tako ni velike razlike...

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
23.12.2005 14:14:46   
viv_
Največji PLUSI za conforta:
- ima lok spredaj (to je super, ko je otrok večji, da ti ga ni treba vedno privezovat)
- da se v povsem ležeč položaj
- sedež se obrača v smeri vožnje in proti vožnji (že če fajn veter piha je fino, da ga lahko okoli obrneš).

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
23.12.2005 16:22:24   
KMALU
glede obracanja- tako ali tako bom imela na zacetku kosaro, potem ko je vecji pa dvomim, da se sploh hoce vozit obrnjen proti meni. Je ze tako radoveden, da mora tudi on naprej gledat..

Tiste rocke spredaj pa tudi ne vem ce jo rabim.. Vsi pravijo, da moras otroka vedno (ne glede na to ali rocka je ali ne ) zavezat, tako da...user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
23.12.2005 23:05:09   
rozi81
Jst imam speedija in če bi bil še 20000Sit dražji od comforta bi rajš speedija uzela mi je lepši pa še širši je. Moja je stara 6m in ko jo dam v pajaca in v vrečo v speedija je še vedno fuuuuuuuuuullllll prostora pri strani tako da ni zbasana kot v lupinci. Tist lok al je al pa ni itak je bolj pametno otroka prvezat. Sprednje kolo se da fiksirat. Naklon sicer ni čist vodoraven ni pa daleč od tega. Pa še otroka od enega 5m naprej nikoli ne bi imela k sebi obrnjenega ker mu je itak okolica bolj zanimiva kot jaz ki me gleda ceu dan. Če je pa že tako močn vetr uzuni ga pa pokrijem z dežnim pokrivalom in do moje tudi sapica ne pride.

To je moje mnenje, če sem kaj pomagala ok, drugače pa odloči se sama.

Pa lep nakup!

LP S

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: QUINNY- kateri?.. ne morem se odlocit med...
23.12.2005 23:11:00   
KMALU
super rozi, hvala za mnenje. Si pravzaprav potrdila to, kar sem jaz razmisljala....

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?