|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako leži, če brca takole:
13.1.2006 9:12:05   
Anonimen
LP!

Moj user posted image  me že 2, 3 tedne brca vedno na istem mestu. Ali direkt v mehur ali pa levo od popka.
Kako po vašem leži?
Jaz si predstavljam, da je že obrnjen navzdol, da brca v trebuh z nogicami, spodaj v mehur pa z rokamici... kaj mislite?

30t user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako leži, če brca takole:
13.1.2006 9:20:36   
MarijaPo
Po moje tud, ker ko je mene v mehur in pri popku, smo jo glih na uz gledal in je bila obrnjena z glavico navzdol - je bila pa dost manjsa od tvojega - 20. teden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako leži, če brca takole:
13.1.2006 9:42:53   
Barbs
Po mojem ( strokovnemuser posted image user posted image ) mnenju, pa ne more ležat navzdol, ker je premajhna razdalja med mehurjem in popkom za takšno starost ( da bi te z rokcami v mehur pa z nogicami v popek)... Po moje leži prečno, glavico im na desni strani, nogice na levi, gleda pa navzdoluser posted image  

Eeeh... jutri bo pa že drugače morda.user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako leži, če brca takole:
13.1.2006 9:57:00   
DrejcDrejc
To se tudi jaz večno sprašujem - le kako leži, ko me brca včasih hkrati čisto levo in čisto desno spodaj. Običajno pa čutim dogajanje prav desno spodaj. Na zadnjem pregledu je bil obrnjen z glavico navzdol, roke in noge pa je imel na enem kupu ... in to mi sploh ni šlo skoz s tem, kar jaz čutim po trebuhu. Jaz ti res ne znam pomagat, ker imam isti vprašaj nad glavo. Samo tolko, da veš, da nisi edina, ki jo mučijo taka vprašanja. user posted image

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako leži, če brca takole:
13.1.2006 10:45:47   
marty5
Še ena, ki jo to muči user posted image

Jaz sem sicer že v 34. tednu in bi bil čas, da gre moj user posted image  na glavico, pa je nazadnje še kar vztrajal na nogicah. Brca in premika pa se vsepovprek. Enkrat čisto spodaj, enkrat pod rebri, največkrat pa se kot gmota premika okrog popka.....

Ko bi le imal kako fajn ogledalo za pogled v dogajanje v trebuhu user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako leži, če brca takole:
13.1.2006 10:48:49   
natalia
po mojem bi morala vsaka nosečka imet mini UZ doma, pa bi gledali naše user posted image  24 ur na dan...  user posted image ...

po mojem leži prečno. jutri bo pa res mogoče drugače.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako leži, če brca takole:
14.1.2006 18:20:27   
karin412
Mene zmeraj brca v desno stran reber - pa sem zadnjič vprašala G, kaj ima tam, po UZ je bila videti nogica in sicer peta.

Po mojem, če ti brca v mehur, brca tam z nogicami. Po mojem se ti otroček še ni obrnil. Ker jaz ne čutim v mehur, čutim pa okrog popka (je pa z glavico dol, 35t).


(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako leži, če brca takole:
14.1.2006 18:25:22   
KMALU
Moj je se tako zivahen in ima se toliko prostora, da nimam pojma kako je obrnjenuser posted image .. Se mi pa zdi da v 30 tednu se ni nujno da je ze dol obrnjen... Pri nekaterih se sele zadnji dan pred porodom obrne...

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?