|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšna stajica???
3.1.2006 16:45:35   
bobek05
Z mrežo ali lesena z rešetkami? Kakšna je boljša oz. kakšne so važe izkušnje? Jih sploh imate? Meni te lesene izgledajo nekam bolj stabilne, četudi je pri mrežastih + to, da če pade, da se ne udari ob les... v lesenih je potrebno potem blazine okrog dat..

No, kaj pravite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšna stajica???
3.1.2006 17:12:10   
KMALU
Osebnih izkusenj nimam....
Ima pa sestra doma tole mrezasto in je zelo zadovoljna.. Tako kot si rekla, ce slucajno pade, se ne more udarit v glavico... Poleg tega je mali bolj zadovoljen in se pocuti manj utesnjenega, ko se lahko drzi za mrezasto steno in jo vcasih malo povlece levo in desno...
Je pa dovolj stabilna- to vprasaj v trgovini, ker je stabilnost odvisna od tega kaksno je dno stajice...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšna stajica???
3.1.2006 18:01:58   
BarbyR.
Mi imamo leseno in smo zelo zadovoljni.Dno je nastavljivo tako,da ga lepo daš dol ko se že postavlja na noge.Da bi se pa udaril po glavici pa ni straha,ker ima-vsaj naša,okol in okol blago še kar debelo.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšna stajica???
3.1.2006 19:18:56   
Anonimen
Lesena je zakon. Če pade in se udari, sploh ni tako hudo. Nikoli še ni jokala zaradi udarca v lesene, okrogle palčke. Super je ker ima oporo pri vzdigovanju. Igra se tako da daje igrače ven in nazaj noter v stajico.....
Še in še bi lahko naštevala o prednostih lesene stajice.
jaz sem zelo zadovoljna
čaw

(odgovor članu BarbyR.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšna stajica???
3.1.2006 19:28:05   
KMALU
Zakaj pa v mrezasto ne bi mogla dajati igrac ven in noter?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšna stajica???
3.1.2006 21:04:27   
*maja
Mi uporabljamo namesto stajice kar prenosno posteljico in je prav super. Najbolj fino pa je to, da dno ni mrzlo (tako kot pri večini stajic), ampak je lepo toplo in mehko.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?