|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogosto otrdevanje trebuha
9.1.2006 8:09:11   
bini
hej...
me ni blo veliko tu, ker ni blo časa, zdej bom pa verjetno na bolniški in bom več  tukaj...
zadnji teden je bilo pač teh krčev že precej več kot navadno - večkrat na uro in včeraj sem se dokončno odločila, da se neham hecat, grem na bolniško in dovolj počivam...
povejte mi, če ima še katera težave s pogostim otrdevanjem trebuha??? kolikokrat se vam to zgodi?? ste morda ve tudi opazile, da če ste pod stresom, je situacija še slabša???
pa še to - ali kaj veste kako je z dvigovanjem otroka zdaj v 29. tednu kot sem jaz - me vsi strašijo, da s tem še poslabšam in ogrožam otroka, tako da sem že čist prestrašena... ampak moja mala hčerkica se pa vedno rajši pri meni crklja user posted image ..

sem pa pač tak tip, da ne maram panike zganjat in se tud še zdajle sprašujem al sem mogoče pa preveč mehkužna in bi vseen lahk šla v službo user posted image .. ampak ne bom šla, ker moja pikica je le na prvem mestu...
kaj pravite ve??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pogosto otrdevanje trebuha
9.1.2006 8:29:46   
dory
Na forumu velikokrat berem o otrdevanju trebuha in da nekatere to jemljejo za cisto samoumevno...ce se otrdevanje pojavi do 10x na dan brez spremljajocih se bolecin kot tiscanje navzdol, bolecine v krizu, potem so to ze nekaksni popadki...in kljub temu je potrebno pocivat...ce se pa pojavlja otrdevanje v intervalih in vec kot 10x na dan z bolecinami, potem je potrebno o tem nujno obvestit G in res zelo zelo pocivat...

Tudi meni so pamet solili, da so to samo popadki, mene je pa pri vsakem otrdevanju otrok skor padel ven...vsaj imela sem tak obcutek...vse to pa so bili le znaki,da nekaj ni ok...pa sem pocivala in ni kaj dosti zaleglo....k sreci sem poslusala sebe, ce ne ne bi bilo danes ne mene in ne otroka...


Zatorej res svetujem,da se poslusate nosecke in raje o dolocenih stvareh povprasate G in veliko pocivate...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pogosto otrdevanje trebuha
9.1.2006 8:43:20   
SašaR
Tudi jaz imam ta problem. Začelo se je pred 14. dnevi, ker sem jih imela v intervalih (32T 5/7d), in so mi dali buscopan in magnezol v porodnišnici, ker se je resnično začelo in je vse pripravljeno za rodit.Moj gin je rekel, da mu je ful zanimivo da me niso v porodnišnici obdržali, ker je možnost, da če mi voda odteče potem rodim ziher v rešilcu, ker je do porodnišnice 45.min.

Sedaj pa resnično počivam (v večini ležim, mogoče malo sedim), veliko pijem in moja telovadba je sprehod do WC in stvar se je malce pomirila. Nič dvigovanja, nič pospravljanja, nič....
Samo pazim se, in sem porod otroka prestavila že za najmanj dva tedna. Res počivaj in otroka ne dviguj, ker ima ziher preveč kg.

LP


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pogosto otrdevanje trebuha
9.1.2006 8:45:00   
Barbs
meni trebuh tudi otrdeva - redno. Drugih težav nimam, me ne boli, sem pa vseeno vprašala G . Nobene panike, je rekel. Normalno, celo zelo normalno in priporočljivo, kot priprava na porod - boš imela maternico bolj prožnouser posted image  

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pogosto otrdevanje trebuha
9.1.2006 8:52:51   
bini
ja, saj do zdaj je šlo tud pri meni za bolj nedolžno zadevo, ampak očitno sem bila preveč naspidirana, ker zadnje dni me je pri teh krčih tudi fajn zabolelo... kakšnih drugih znakov ni bilo, vsekakor pa nameravam to vzeti resno in iti v čim krajšem času tudi do ginekologa.
ja, hčerka ima res že 11,5 kg in se trudim, da ji pomagam pri njenem osamosvajanju ter jo čim več samo za roko držim user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pogosto otrdevanje trebuha
9.1.2006 13:57:54   
darja72
Bini, imam podobno težavo, vendar si nimam kaj pomagati. G govori počitek, počitek.
Prvi otroček pa je star 20 mesecev in težak 14,4 kg. Dvigujem in nosim ga pač kar se da malo, ampak brez tega pač ne gre. Partner sicer veliko postori namesto mene, ko ni v službi. Babica v spodnjem štuku pa je mišljenja, če ste jih naredil jih pa še imejte. Tko, da pomoči od nje ne morem pričakovati. Bo že nekako. lp

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?