|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj kupiti adaptirano mleko?
6.1.2006 19:46:03   
eya
Aja, še eno vprašanje imam... A ste za vsak slučaj že pred porodom kupile adaptirano mleko, stekleničke in ostale potrebščine ali ste čakale do poroda?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
6.1.2006 19:47:58   
kofetek2010
stekleničke že prej user posted image

mleko pa kasneje, za vsak slučaj user posted image  ki se je pojavil že naslednji dan po nakupu user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
6.1.2006 19:55:37   
CIPRESA
Tudi jaz sem stekleničko in vse potrebno za to kupila že prej ker nikoli ne veš ali bo dojenje steklo ali ne. Mleko pa v porodnišnici itak ne rabiš, vsaj v Kranju sem ga vozila na dodatek brez problemov kadar se je še jokal in nisem imela dovolj, kupi naj ga mož na dan ko boste šli domov če ga boš potrebovala. Pa jaz sem kupila istega kot ga je dobival v porodnišnici ker ga je dobro prenašal.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
6.1.2006 19:58:55   
Anonimen
Stekleničko sem kupila prej. Saj veš, za izbrizgano mleko...pa tko, za vsak slučaj. Pa, ker sem rodila julija, sem dajala Gašperju malo čaja vsak dan (vročina je bla nora!). Mleko sem pa kupila po enem mesecu. In sicer samo zarad boljšega občutka. Če se kej zgodi v nedeljo zvečer, ali med prazniki, pa da ne bi palček bil lačen user posted image  no, in ta škatla mleka je ostala zaprta cele 4 mesece user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
6.1.2006 21:29:21   
*maja
Stekleničke in ostalo smo kupili prej, adaptiranega mleka pa ne in ga nisem še do zdaj, pa je pupa stara že dobrih 6 mesecev.
Saj ni nujno, da ga boš sploh potrebovala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
6.1.2006 21:55:50   
N&N&D
Stekleničke že prej, mleko pa mož za vsak slučaj takrat , ko sem bila v porodnišnici, ker dojenje ni takoj steklo kot je treba.
lp Nataša

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
6.1.2006 23:02:25   
petja
Hej!

Stekleničke sem dobila z nakupom Aventove pumpice, ki sem jo kupila pred porodom, dodatek pa smo kupili 2 dni po prihodu iz porodnišnice, saj sem imela tamalo ves čas na joškah, pa se je vseeno non stop jokala in vlekla rokice. Potem smo ob 23h končno poslali dedka po Aptamil v lekarno in tamala je pojedla dodatek kot nora in zadovoljna zaspala. No, tako sem izvedela, da nimam dovolj mleka zanjo - vsaj ne za cel dan.

Ne kupuj dodatka vnaprej, ker ni tolk poceni, če bo panika ga greste še vedno lahko iskat v dežurno lekarno. Sicer ga dobiš še v DM, Mullerju, Baby centru ... V lekarni je nadražji!

Lp, petja

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
7.1.2006 11:33:31   
teta beta
Ničesar nismo kupili prej in tudi nismo in ne potrebjemo. V porodnišnici je hčerka sicer dobila nekaj dodatka, enkrat 15, pol 30, zadnji dan 10 ml, in sestra mi je svrtovala, naj si za vsak slučaj kupim formulo, da ne bi bilo kdaj sredi noči krize. V navdušenju,ker gremo domov, pa sva s fantom to pozabila kupit, doma sem si potem skuhala Hippov čaj za dojenje,ki sem ga dobila v paketu iz porodnišnice in je šlo. Še do danes nimamo dodatka, tamala pa optimalno raste, dosega fantovsko povprečje, čerpav je imela manj kot 3 kg. Vztrajaj, če se le da! Je tudi brezveze, da pol mečeš stran.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
7.1.2006 12:55:08   
Sofi
Nisem kupovala prej. Sem pa vseeno v nosečnosti dobila dve Aventovi steklenički v Arielu, je bila neka nagradna igra. Kupovat nisem hotla, ker sem bila pač prepričana v dojenje - hvala bogu je takoj steklo.
Smo pa še tisti dan, ko smo prišli iz porodnišnice dobili Aventov komplet, kjer so not 4 stekleničke in dudice... Torej smo imeli vseeno pripravljene.
Mleko sem kupila, ko smo ga potrebovali.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj kupiti adaptirano mleko?
7.1.2006 12:57:29   
Anonimen
js sem mela samo eno stekleničko, ker jo je tamaumu še nerojenmu prnesu božiček :) ostalo sem kupila kasnej po potrebi!

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?