|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi to bilo?
6.1.2006 21:23:17   
Anonimen
Lepo pozdravljene,

Menstruacij nimam imam-PCOs.Si želimuser posted image . S klomiifenom sem jo
dobila prejšnji ciklus 40dan.
Danes je 36 dan 2. ciklusa in sem opazila malo rdečkaste sluzi.Predvčerajšnjim me je bolelo oz. zvijalo v spodnjem delu trebuha.Kaj bi ta rdečkasta sluz pomenila,je lahko to zapoznela ovulacija,glede na to,da imam neredne m.Ali je lahko kaj drugega,je imela katera kdaj kaj podobnega?

                   Hvala za odgovore. Anja                                           
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi to bilo?
6.1.2006 21:46:33   
N&N&D
Ja pri meni je bilo podobno, imela sem zelo neredne menstruacije in ca 40 dan sem rahlo krvavela. Zato sploh nisem pomislila, da sem zanosila. Šele naknadno sem izvedela, da je možno, da lahko ob vgnezditvi jajčeca v maternici malo krvaviš.
Držim pesti za user posted image
lp Nataša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?