|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   testenine
5.1.2006 21:59:58   
Alina_alin
Kdaj ste začele dajat tesenine? Katere? Ste jih zmiksale? Ste jih kombinirale s kuhano zelenjavo na vodi - oz. še s čim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: testenine
5.1.2006 22:10:08   
b.nika
Jaz sem našemu user posted image  ponudila testenine okoli 7,5 meseca.
Prvič sem mu dala navadne makarone, sem jih najprej skuhala, potem, pa pretlačila z vilico. Lahko mu jih pa tudi prej razdrobiš, sam gre full težko. Jaz sem jih zavila v krpo in jih povaljala z valerjem.
Zraven sem mu ponudila paradižnikovo omako ali zelenjavo in meso, povrhu pa nariban sir. Mu je teknilo.
Dajem mu pa tudi jušne testenine ( ribano kašo, zvezdice...), vse ma full rad.user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: testenine
5.1.2006 23:26:22   
taška30
Jaz jih še nisem (ima 8 mesecev). Ker zaenkrat ne more požirat večjih koščkov (se kar davi), miksat testenine mi pa nekako ne potegne. Je lažje skuhat pa stlačit krompir, al pa riž ali pa gris, polento, kus kus...
Ampak se vsak dan pripravljam, da jih bom dala, pretlačila pač, enkrat bo treba začet jesti malo večje koščkeuser posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: testenine
6.1.2006 10:51:30   
Katrin
Pri 9 mesecih. Poleg ji skuham paradižnikovo omako s sirom ali pa dodam zelenjavo. Testenine je težko pretlačit, tudi če jih daš v mikser, ostanejo koščki.
Poskusili sva tudi jušne testenine v obliki zvezdic in jih ima zelo rada.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: testenine
6.1.2006 10:56:26   
Anonimen
Začela sem uvajat z 6mesci, dala sem mu barila špageteuser posted image Zmiksam jih v magic bulet, čeprav nikoli ni čisto drobno nasekanouser posted image
Kombiniram z mesom, zelenjavo,sirom,omakamiuser posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: testenine
6.1.2006 13:30:38   
Suzi*
Začela pri 8m. Navadne makarone sem skuhala, zalila z omako (zelenjava, meso, kisla smetana, zdaj tudi že paradižnikova omaka) in zmiksala s paličnim. Pa gor potresem parmezan in jih naš obožuje. Se pa res ne zmiksa čist, ampak ostanejo mali koščki. Pa nič zato, saj se morajo user posted image  navadit na koščke. Zdaj pri 10m pa tudi že sam prime v roko makaron in ga poje. user posted image  
Jih pa še vedno pripravljam tako, da jih samo na hitro zdrobim s paličnim...za par sekund ...ker se mi ne da dručkat z vilico. user posted image  

Imam pa namen kupit kakšne drobne testenine, da bo lahko kat take jedel.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: testenine
13.1.2006 0:42:47   
pika**
Ker naj bi imele te kupljene testenine  not jajca , si nisem upala dajat do 8. mesca . Sem mu pa kuhala ze od 6. mesca rizeve rezance . Mu jih ne miksam preve;, ker se mora navajat na mal ve;je ko[;ke. Pri prvem otroku mi je bila to najve;ja napaka, da sem mu predolgo miksala in pasirala.  Zadnji teden je kar cele pol\ke, seveda bolj razkuhane, vceraj je probal mlince in se mu prav dopadejo - bo testeninar na mamo. 

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: testenine
13.1.2006 8:35:24   
Alina_alin
Pika - kdaj je po tvojih izkušnjah čas za hrano po koščkih - nepasirano?

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: testenine
13.1.2006 11:35:04   
KODA
Saj se dobijo tudi testenine brez jajc.
Našima sem jih začela dajati,ko sta znala v ustih hrano dobro premleti in pojesti..Spasirani makaroni,mi ne potegnejo nič kaj dosti.Sem jih sesekljala na drobno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: testenine
13.1.2006 14:42:59   
Suzi*
Kar večina testenin je brez jajc.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: testenine
13.1.2006 20:26:32   
@
Mi delamo pirine polnozrnate. Ampak zmiksane so res en taki "počn", da ne zgleda prav apetitlich. Čeprav jih naš mali kar pridno papa. Meni jih je v magic buletu kar fajn zmiksalo, sem pa istočasno miksala še zelenjavo in dodala malo več tekočine, da se bolj obrača. Tudi jabolka mi ne zmiksa ok, če ne dodam vode. Če je preredko pa dam malo žitne kašice zraven, pa je takoj spet gosto.
Mi sicer ne smemo pšenice, ampak baje imajo mali tudi zlate kroglice ful radi. Poskusite še to!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?